photo

20 lugu Klassikaraadiost


Aprillikuu argipäevadel kell 10 on eetris meie sünnipäevahooaja saatesari “20 lugu Klassikaraadiost”. Räägime inimestega, kes on Klassikaraadiot teinud ning meenutame põnevamaid hetki meie toimetajate ja saatejuhtide tööst.

Teemadering on lai – juttu tuleb meie kõige pikema ja väärikama traditsiooniga saadetest ning sarjas on saateid, kus rääkida ja arvamust avaldada saavad hoopis meie kuulajad.

Eetris on vestlused Klassikaraadio endiste kolleegidega, juttu on Jüri Reinvere tehtud esimestest saadetest, räägime olemisest ja ideaalmaailmadest, traditsioonide tarkusest ja fantaasiatest.
Vaatluse all on Nyyd-muusika, rostrum, Jazzkaar, folkloorisaated, stuudiokontserdid, vanamuusika, EBU ülekanded ja fondisalvestused.

Sarja “20 lugu Klassikaraadiost” esimene saade 6. aprillil on pühendatud kontserdiülekannetele.
Kakskümmend aastat Klassikaraadio tegevust on mahutanud palju saatejuhte, põnevaid jutusaateid ja loomulikult lugematul arvul parima muusikaga täidetud saatepäevi. Nagu ikka raadiojaamade igapäevatöö, võiks selle peale öelda.

Kuid siiski üks asi on Klassikaraadio puhul eriline ja see on kontserdiülekannete tegemine Eesti erinevatest kontserdipaikadest - sarja avasaate teema.
Meie kuulajad saavad Klassikaraadiost jälgida aasta jooksul umbes 250 Eestis toimuvat kontserti.

Esimeses saates räägivad Tiia Teder, Marge-Ly Rookäär, Anne Prommik, Kersti Inno, Tiina Kuningas, Johanna Mängel ja Liina Vainumetsa.
Saate autor on Nele-Eva Steinfeld.

Foorum

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Lae juurde ({{take}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Leia meid Facebookist