07:18:45Johann Sebastian Bach - I osa - "Der Geist hilft unser Schwachheit auf" motetist "Der Geist hilft unsrer Schwachheit auf", BWV226 Choir of King's College, CambridgeDirigent Stephen Cleobury
07:22:38Jean Sibelius - Kontsertsüit "Luigevalgeke", op.54: II osa "Harf" Norra Raadio orkester
07:26:01Johann Sebastian Bach - Prelüüd Partiitast nr. 1 B-duur BWV 825 Cyprien Katsaris (klaver)
07:27:50Prince Albert - Meloodia viiulile Iona Brown (viiul), Jennifer Patridge (klaver)
07:33:03Heino Eller - 'Viis pala keelpilliorkestrile': Kodumaine viis Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
07:37:13Rodion Shchedrin - Balalaika op. 100 Maxim Vengerov (viiul)
07:39:50Carl Philipp Emanuel Bach - III osa - Allegro Sonaadist D-duur flöödile ja cembalole Hans-Martin Linde, Hugo Ruf, Johannes Koch
07:44:27Ludwig van Beethoven - Avamäng "Egmont", op. 84 Euroopa KammerorkesterDirigent Nikolaus Harnoncourt
07:52:38Claude Debussy - Scherzo Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
07:56:27Maurice Jarre - Lara`s Theme (From "Dr. Zhivago") City of Prague Philharmonic OrchestraDirigent Paul Bateman
08:07:38Manuel de Falla, arr. P. Dupont - Süit balletist "Suur võlur armastus": II osa Rituaalne tants Eesti Kaitseväe OrkesterDirigent Peeter Saan
08:11:38Heino Eller - Neli pala: III Allegretto Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila
08:13:39anonymous - Romance d'amour Norbert Kraft (kitarr)
08:16:23Nino Rota - VII osa balletisüidist "La Strada" Palermo teatri SümfooniaorkesterDirigent Marzio Conti
08:17:53Purcell - Dear pretty youth Emma Kirkby, Richard Campbell
08:19:49James Brockman/N. H. Vincent/James Kendis/J. W. Kellette - "I'm Forever Blowing Bubbles" filmist "Sweet and Lowdown" Dick Hyman Group, Howard Alden
08:22:27Mihhail Glinka/arr. V.I.Safonov - Masurka Aleksander Sitkovetski (viiul), Olga Sitkovetski (klaver)
08:25:52Edvard Grieg - Peer Gynt: Hommikumeeleolu New Yorgi FilharmoonikudDirigent Leonard Bernstein
08:33:03John Philip Sousa - The Stars and Stripes Forever Royal Artillery BandDirigent Keith Brion
08:36:46Johann Sebastian Bach/arr.Mats Bergström - Kontsert a-moll BWV 1041 III Allegro assai Sharon Isbin (kitarr), Zürichi KammerorkesterDirigent Howard Griffiths
08:40:34Johannes Brahms - Ungari tants nr.4 f-moll Poco sostenuto Duo Crommelynck
08:44:10Leo Delibes - Les filles de Cadix Nicole Cabell (sopran), London Philharmonic OrchestraDirigent Andrew Davis
08:47:25Mihhail Glinka - Masurka ooperist "Ivan Sussanin" NSVL Riiklik Akadeemiline SümfooniaorkesterDirigent Jevgeni Svetlanov
08:51:56Johann Sebastian Bach - Wachet auf, ruft uns die Stimme Jan Michiels (klaver)
08:54:55Pjotr Tšaikovski - Pähklipureja: Väike avamäng Philadelphia SümfooniaorkesterDirigent Eugene Ormandy
09:09:56Johann Strauss - Anne-polka Viini Johann Straussi OrkesterDirigent Alfred Eschwe
09:14:09Manuel de Falla - El amor brujo: Danza ritual del fuego Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
09:17:22Oskar Merikanto - Valse lente Kuopio SümfooniaorkesterDirigent Shuntaro Sato
09:20:17tundmatu - Puer natus est nobis Monks of Silos
09:23:56Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 69 C-duur "Loudon" Hob.I:69; IV - Finaal. Presto Concentus Musicus WienDirigent Nikolaus Harnoncourt
09:27:40Lennon/McCartney - Lucy in The Sky With Diamonds Manuel Barrueco
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.