07:09:31Robert Schumann - Märchenbilder op.113 IV Langsam, mit melancholischem ... Yuri Bashmet = viola, Mihhail Muntjan = klaver
07:21:17Jules Massenet - Pala mõistatamiseks Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
07:23:26Franz Schubert - Alinde Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
07:27:15Agustin Barrios - Valss nr. 3 Kristo Käo (kitarr)
07:31:42Wojciech Kilar - Orawa Amadeus-KammerorkesterDirigent Agnieska Duczmal
07:41:54Rolf Lislevend - Passacaglia spontanea Rolf Lislevand, Arianna Savall, Pedro Estevan, Bjorn Kjellemyr, Guido Morini, Marco Ambrosini, Thor-Harald Johns
07:46:07Edvard Grieg - Lüüriline süit op.54 II Norra marss Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
07:50:11Eduard Tubin/Juhan Liiv - Kui tume veel kauaks Eesti Rahvusmeeskoor, Andres PaasDirigent Ants Soots
07:52:14Johann Sebastian Bach - Prelüüd g WTK I Glenn Gould (klaver)
07:55:16Felix Mendelssohn - Sõnadeta laul A-duur op 62 Andras Schiff (klaver)
07:58:02Johann Sebastian Bach - Fantasia / Partita III in a minor BWV 827 Andras Schiff (klaver)
08:04:46Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D KV 334 III Menuett Divertimento Salzburg
08:09:30Samuel Zyman - Mater Aeterna Placido Domingo (tenor), orkester
08:12:53Ernest Chausson - Trio g op.3 II Scherzo Les Musiciens
08:17:20Franz Paul Rigler - Sonata Pavel Kohout (orel)
08:22:32Johann Sebastian Bach - Kontsert kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole d-moll BWV 1043 Julia Fischer (viiul), Alexander Sitkovetsky (viiul), Academy of St. Martin in the Fields
08:37:10Claude Debussy - "Terrass kuuvalgel" tsüklist "Prelüüdid" (II vihik) Steven Osborne
08:41:31Antonio Vivaldi - Ercule sul Termodonte: Non saria pena la mia Joyce DiDonato (metsosopran), Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
08:44:04Rein Rannap - Luuletus Rein Rannap (klaver)
08:47:47Eduard Tubin - Karjase süit: Karjase õhtulaul Heli Reimann (saksofon), Külli Möls (akordion)
08:50:20Johann Sebastian Bach/arran. Ton Koopman - Cantata Herz und Mund Chorale "Jesus bleibet meine Freude" BWV 147 Yo-Yo Ma (tšello), Amsterdam Baroque OrchestraDirigent Ton Koopman
08:53:03Veljo Tormis/Tõnu Kõrvits (seade) - Tasase maa laul Celia Roose, Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
08:57:46Johann Sebastian Bach - Praeambulum / Partita V in G major BWV 829 Andras Schiff (klaver)
09:05:26Franz Krommer - Partiita nr. 2 Es-duur I Allegro moderato NachtmusiqueDirigent Eric Hoeprich
09:09:07Ferenc Liszt - Canzonetta del Salvator Rosa Daniel Grimwood (klaver)
09:11:40Johann Sebastian Bach - I osa - Allegro Kontserdist C-duur, BWV-1055 (seade: Colm Carey) Alison Balsom (trompet), Colm Carey (orel)
09:15:46Noel Coward - "Cavalcade": Twentieth Century Blues Ian Bostridge (tenor), Jeffrey Tate (klaver)
09:18:34Tõnu Kõrvits - Kitarrikontsert III Mait Martin, kammerorkesterDirigent Toomas Kapten
09:24:27Heino Eller - Männid Ivi Ots (viiul), Maksim Štšura (klaver)
09:27:50Franz Schubert/Michael Nyman - 12 "Impromptu For 12 Fingers" filmist "Gattaca" (Schuberti Ges-duur ekspromptist, op. 90, nr. 3)
09:30:46Veljo Tormis - Laivassa lauletaan/Laevas lauldes Eesti Filharmoonia kammerkoor, Karin SalumäeDirigent Tõnu Kaljuste
09:36:15Zoltan Kodaly - Hary Janos Suite: V Intermezzo Ungari Raadio sümfooniaorkesterDirigent Adam Fischer
09:41:14Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.1 f I Allegro Murray Perahia (klaver)
09:45:12juudi laul - Ma navu Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
09:50:49Jonathan FeBland - Suvelaul Louis Demetrius Alvanis (klaver)
09:53:16trad arr Maarja Nuut - Veere, veere päevakene Maarja Nuut
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.