07:20:42Georg Friedrich Händel - Menuett Oratooriumist "Jephta" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
07:22:08Eduard Tubin/Ernst Enno - Noore kotka laul Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
07:25:24y Soler Vicente Martin/Johann Nepomuk Wendt - Una cosa rara, II vaatus: XIII Cavatevi padroni la gran follia di testa Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel)Dirigent Joan Enric Lluna
07:27:24Edward Elgar - Armutervitus Robert Koenig (klaver), Li Chuanyun (viiul)
07:32:42Arvo Pärt - Partita op 2 Ralph van Raat (klaver)
07:39:19Benjamin Britten - Neli mereinterlüüdi oop."Peter Grimas" III Kuuvalgus Edmontoni SODirigent Uri Mayer
07:44:11Geminiani - Cello Sonata in A minor op5 no. 6 - Allegro assai Anthony Pleeth, Schristopher Hogwood, Richard Webb
07:48:18Georg Philipp Telemann - Kontsert F plokkflöödile, fagotile ja ork.-le IV Allegro Concentus Musicus WienDirigent Nikolaus Harnoncourt
07:52:08Fritz Kreisler/Francois Francoeur - Sicilienne ja rigaudon Joshua Bell (viiul), Paul Coker (klaver)
07:56:03Scott Joplin - Meelelahutaja Morten Gunnar Larsen (klaver)
08:07:51Felix Mendelssohn - Kevadlaul / Frühlingslied Vladimir Horowitz (klaver)
08:10:07Jean Sibelius - Presto Kesk-Pohjanmaa KammerorkesterDirigent Juha Kangas
08:16:03Wolfgang Amadeus Mozart - Papageno aaria "Linnupüüdja olen ma" ooperist "Võluflööt" Bryn Terfel, Šoti KammerorkesterDirigent Sir Charles Mackerras
08:18:59Joseph Haydn - Serenaad Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
08:22:46Johann Sebastian Bach - Partiita nr.2 c-moll II Andante Martha Argerich (klaver)
08:26:16Michael Nyman - Unnamed/"Nimetu" muusikast filmile "Imemaa"/Wonderland Michael Nyman BandDirigent Michael Nyman
08:32:59Johann Sebastian Bach/arran. Ton Koopman - Cantata Herz und Mund Chorale "Jesus bleibet meine Freude" BWV 147 Yo-Yo Ma (tšello), Amsterdam Baroque OrchestraDirigent Ton Koopman
08:35:40Isaac Posch - Intrada - Couranta II a 4 Combattimento Consort AmsterdamDirigent Jan Willem de Vriend
08:38:08Carl Orff - Carmina Burana: O Fortuna Saint Louis'i koor ja SODirigent Leonard Slatkin
08:40:49Wolfgang Amadeus Mozart - Adagio ja Fuuga c keelp.orkestrile II Fuuga Padova KODirigent Bruno Giuranna
08:45:23Georg Philipp Telemann - Kontsert Es 2-le trompetile ja ork.-le I Maestoso Hakan Hardenberger, Michael Laird, Academy of St.Martin-in..Dirigent Iona Brown
08:48:53Antonio Vivaldi - Stabat Mater VI Pro peccatis suae gentis Andreas Scholl (kontratenor), Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
08:50:43Georg Friedrich Händel - Süit A HWV 426 I Prelüüd Keith Jarrett (klaver)
08:53:23Ludwig van Beethoven - III osa / tsüklist "Kaksteist menuetti" WoO 7 Tapiola SinfoniettaDirigent John Storgards
08:55:03Pablo Sarasate - Andaluusia romanss Itzhak Perlman (viiul), Samuel Sanders (klaver)
09:10:54Edvard Grieg - Peer Gynt: Anitra tants ERSODirigent Paavo Järvi
09:14:24Ferenc Liszt - Suur kromaatiline galopp Kölni Salongorkester
09:18:08Eino Tamberg - "Tuul viib õilmelt lehe ära" tsüklist "Viis romanssi Sandor Petöfi sõnadele" Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
09:20:58Fryderyk Chopin - Valse op. posthum. en mi mineur KKIVa no15/Valss e-moll op. posth. Alexandre Tharaud (klaver)
09:23:55Pjotr Tšaikovski - Aastaajad: Aprill "Lumikelluke" Krasnojarski Akadeemiline SümfooniaorkesterDirigent Ivan Shpiller
09:26:59Dmitri Shostakovich - Džässisüit nr. 2, VII: Tants 2 Amsterdami Concertgebouw-orkesterDirigent Riccardo Chailly
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.