07:20:41Georg Friedrich Händel - Avamäng.Andante Oratooriumist "Joosep ja ta kaaslased" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
07:21:52Edvard Grieg - Lüürilised palad, IX vihik: II Vanaema menuett tenThing
07:23:57Cyrillus Kreek - Sirisege, sirbikesed EllerheinDirigent Tiia-Ester Loitme
07:26:03Frederic Chopin/arr. Eugene Ysaye - Valss e-moll, op.posth. Philippe Graffin (viiul), Pascal Devoyon (klaver)
07:32:58Heino Eller - Kodumaine viis Helju Sepp (klaver)
07:36:04Leopold Sylvius Weiss - III osa - Courante Sonaadist Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
07:40:41Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia "Manfred" IV Allegro con fuoco Royal Liverpool Philharmonic OrchestraDirigent Vassili Petrenko
07:43:43Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 46 As-duur Hob.XVI:46 ; III osa - Finaal.Presto Ivo Pogorelich (klaver)
07:47:37Robert Schumann - Fantaasiapalad op.73 II Lebhaft, leicht Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
07:50:52Johann Sebastian Bach - Inglise süit nr. 6 d-moll BWV 811 VII osa Gavott II Piotr Anderszewski
07:53:02Mart Saar - Päikesele / To The Sun
07:56:19Johann Sebastian Bach - Jesu, Joy of Man's Desiring Alan Stringer (trompet), Noel Rawsthorne (orel)
08:07:34Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr 5 e-moll op 64: III Valss Bournemouthi sümfooniaorkesterDirigent Andrew Litton
08:13:28Edvard Grieg/Jeffrey Schumway - In der Halle des Bergkönigs, aus: Peer Gynt, Op.23/"Mäekuninga lossis" muusikast Ibseni draamale "Peer Gynt" The 5 Browns
08:15:52Johann Strauss - Pizzicato-Polka Strauss-Orchestra ViennaDirigent Joseph Francek
08:19:02Dmitri Šostakovitš - Altai MUUSIKAST FILMILE "Üksik" BBC PhilharmonicDirigent Vassili Sinaiski
08:22:09Antonin Dvorak - Bagatelles pour 2 violons, violoncelle & harmonium Frank Braley (harmoonium), Ensemble ExplorationsDirigent Roel Dieltiens
08:24:54Fritz Kreisler - Tinasõdurite marss Tine Thing Helseth (trompet), Kathryn Stott (klaver)
08:26:38Pjotr Tšaikovski - "Piano Concerto No. 1 in B flat minor Op. 23, I Allegro non troppo e molto maestoso" filmist "The Music Lovers" Horatio Gutierrez, London Symphony OrchestraDirigent Andre Previn
08:30:00Wolfgang Amadeus Mozart/Christian A.Overbeck - Kevadeigatsus Angelika Kirchschlager (metsosopran), Helmut Deutsch (klaver)
08:32:57Tõnu Kõrvits - Kitarrikontsert ('Concerto semplice'): III osa Tiit Peterson (kitarr), Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Vello Pähn
08:37:32Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat C-duur KV-545, I: Allegro Jelizaveta Leonskaja, Svjatoslav Richter (klaver)
08:42:24Antonio Vivaldi/arr.Emilio Pujol - Kontsert D-duur R-93 III Allegro Sharon Isbin (kitarr), Zürichi KammerorkesterDirigent Howard Griffiths
08:45:10Pjotr Tšaikovski - Moderato semplice Variatsioonidest Rokokoo teemale op.96 Truls Mork (tšello), Oslo FilharmoonikudDirigent Mariss Jansons
08:46:50Wolfgang Amadeus Mozart - Figaro pulm: Figaro aaria Bryn Terfel (bariton), Metropolitan-ooperi orkesterDirigent James Levine
08:50:32Edmar Fenicio - Memorias de Chiquinha Kristo Käo (kitarr)
08:52:59Johan Halvorsen - Bojarernas intag Göteborgs SymfonikerDirigent NEEME JÄRVI
08:57:29Pjotr Tšaikovski - Süit ball."Pähklipureja" VII karjaste tants Montreali SümfooniaorkesterDirigent Charles Dutoit
09:09:49Manuel de Falla - Ball."Kolmnurkne kübar" V Naabrite tants Šveitsi-Romaani SümfooniaorkesterDirigent Ernest Ansermet
09:13:04Edward Elgar - Tervitus armsamale Leland Chen (viiul), John Lenehan (klaver)
09:16:56Mart Saar - Üks suu Georg Ots (bariton), Eugen Kelder (klaver)
09:19:05Johann Sebastian Bach - Suite for Solo Cello No. 3 in C major V Bourree I & Bourree II Yo-Yo Ma (tšello)
09:22:21Antonio Vivaldi - III osa Allegro Kontserdist D-duur kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole, RV 511 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea Marcon
09:25:59George Martin - Weastward, Look!, form "Three American Sketches" Göran Söllscher (kitarr), Göteborgi SümfoonikudDirigent Mats Rondin
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.