07:20:35Ludwig van Beethoven - Adagio-Allegro molto Šoti KammerorkesterDirigent Charles MacKerras
07:24:20Marc-Antoine Charpentier - Te Deum: Prelüüd Alan Stringe (trompet), Noel Rawsthorne (orel)
07:27:28Edvard Grieg - Peer Gynt: Mäekuninga koopas Oslo Filharmoonia koor ja sümfooniaorkester
07:33:02Adam Falkenhagen - Kontsert D-duur; I osa - Larghetto David Parsons (barokklauto) ,Haydn Lute Trio: Marianna Szõcs (barokkviiul), Francisco del Amo (barokktšello),
07:38:07Veljo Tormis - Kolm eesti mängulaulu Eesti Filharmoonia kammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
07:45:46Vittorio Monti - Tšaardaš Arvo Leibur (viiul), Terje Terasmaa (vibrafon), Heiki Mätlik (kitarr)
07:49:52Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich freu mich des, das mir geredt ist" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
07:53:36Alfonso De Villalonga - Portrait filmist "Blancanieves" Brussels Philharmonic OrchestraDirigent Robert Croslot
07:56:27Franz Schubert/arran. Ferenc Liszt - Liebesbotschaft Arkadi Volodos (klaver)
08:07:25Giuseppe Verdi - Rigoletto: La donna e mobile / Naine on petlik Luciano Pavarotti (tenor), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Richard Bonynge
08:09:46Antonio Vivaldi - Nulla in mundo pax sincera: Nulla in mundo pax sincera RV 530 Nicola Benedetti (viiul), Šoti KammerorkesterDirigent Christian Curnyn
08:16:43Claude Debussy - "Lastenurk": Nuku serenaad Vladimir Horowitz (klaver)
08:19:35Olav Ehala/Juhan Viiding - Kodulaul, filmist "Nukitsamees"
08:22:53Henryk Wieniawski - Kujawiak a-moll viiulile ja klaverile Krzysztof Jakowicz (viiul), Krystyna Borucinska (klaver)
08:26:02Leighton Lucas - "Portrait of the Amethyst" filmist "Yangtse Incident". The Amethyst March BBC National Orchestra of WalesDirigent Rumon Gumba
08:33:10Johann Sebastian Bach - Klavessiinikontsert f-moll I Allegro Lembit Orgse (klavessiin), Eesti Raadio kammerorkesterDirigent Paul Mägi
08:36:09Leopold Sylvius Weiss - V osa - Gigue Sonaadist Kristo Käo (kitarr), Jorma Puusaag (kitarr)
08:39:35Arnold Bax - Võidulaul Londoni FilharmooniaorkesterDirigent Bryden Thomson
08:42:56Francesco Bartolomeo Conti - Don Chisciotte: Qui sto appeso Ian Bostridge (tenor), The English ConcertDirigent Bernard Labadie
08:44:57Jules Massenet - Don Cesar de Bazaan: Entr'acte Sevillana Orchestre de la Suisse RomandeDirigent Neeme Järvi1
08:47:28Robert Schumann - Koidikulaulud op.133 V Im Anfange ruhiges, im Verlauf bewegt Maurizio Pollini (klaver)
08:50:00Bedrich Smetana - The Two Widows - Sissejuhatus II vaatusele BBC FilharmoonikudDirigent Gianandrea Noseda
08:52:20Dmitri Šostakovitš - Romanss filmist "Kiin" Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
08:55:48Wolfgang Amadeus Mozart - Postisarve serenaad D II Menuett. Allegretto Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
09:10:19Kevin Kaska - BSO 2000 Fanfare Hollywood Epic Brass
09:13:38Ester Mägi - "Processus" tsüklist "Cantus & Processus" Ulrika Kristian (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
09:16:30Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 1, IV: Menuett Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
09:19:19Nicola Porpora - Andante Aris Christofellis (sopran), ansambelDirigent Iakovos Pappas
09:21:19Carl Friedrich Abel - Süit d-moll I osa Arpeggiata Paolo Pandolfo (viola da gamba)
09:23:21Praetorius - Passameze - Gaillarde The Medieval Ensemble of London, Peter Davies & Timothy Davies
09:27:04Dhafer Youssef - Birds requiem: III Archaic feathers Dhafer Youssef (instrumentaal,ud ), Kristjan Randalu (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.