Klassikahommik

Klassikahommik. Joosep Sang
 
07:11
 
* Johannes Brahms - Ungari tants nr 5
   Mozarteumi klarnetikvintett
* Carl Maria von Weber - Sümfoonia nr. 2 C-duur; III-Menuett.Trio
   Norra Raadio Orkester, Ari Rasilainen
 
07:20
 
* Edward Elgar - Idüll
   Julian Lloyd Webber (tšello), John Birch (orel)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 3 G-duur, II osa - Adagio
   Pekka Kuusisto (viiul), Tapiola Sinfonietta, Olli Mustonen
 
07:33
 
* Johann Sebastian Bach - Tšellosonaat G-duur: Adagio
   Anner Bylsma (tšello), Bob van Asperen (orel)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Ascanio in Alba / Ah di si nobil alma
   David Daniels (kontratenor), Orchestra of the Age of Enlightenment,
   Harry Bicket
* Jean-Philippe Rameau - Nouvelles suites de pieces de clavecin Süit
   G-duur II osa L'Indifferénte
   Michel Kiener
 
07:49
 
* Christoph Willibald Gluck - Danse of the spectres and the furies
   Il Giardino Armonico, dirigent Giovanni Antonini
* trad., seade Daryl Runswick - The Raggle Taggle Gypsies
   The King's Singers
* Pjotr Tšaikovski, K. McChesney - Overture
   Arsise Kelladeansambel, Aivar Mäe
 
08:10
 
* Hector Berlioz - Virvatulukeste menuett Oratooriumist "Fausti needmine"
   Philadelphia Sümfooniaorkester, Charles Munch
* Ferenc Liszt - "Allika ääres" tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
 
08:20
 
* Carl Philipp Emanuel Bach - Klaverikontsert nr. 4 c IV Allegro assai
   Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali Kammerorkester,
   Yoon Kuk Lee
* Fritz Kreisler - Louis XIII chanson ja pavaan
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
 
08:33
 
* Johannes Brahms - Serenaad nr. 1 D op 11 V Scherzo. Allegro
   La Scala Filharmoonikud, Riccardo Muti
* Johann Sebastian Bach - Viiulisonaat nr. 2 A-duur, IV: Presto
   Dmitri Sitkovetski (viiul), Robert Hill (klavessiin)
* Francesco Gasparini - Il Bajazet: Bajazeti aaria "Forte e lieto a morte andrei"
   Ian Bostridge (tenor), The English Concert, Bernard Labadie
* Sergei Prokofjev - Klassikaline Sümfoonia nr. 1 op. 25: Gavott
   Boris Berman (klaver)
 
08:50
 
* Gershwin-Gershwin - Lady Be Good
   Zoot Sims (tenorsaksofon), Oscar Peterson (klaver),
   Joe Pass (kitarr), George Mraz (bass), Grady Tat
 
09:10
 
* Ludwig van Beethoven - Poco adagio balletist "Prometheus"
   Šoti Kammerorkester, Charles MacKerras
* Aleksandr Skrjabin - Valss gis-moll, op. posthume
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Die Schlittenfahrt / Saksa tants nr. 3 "Saanisõit"
   Viini Mozarti Ansambel, Willi Boskovsky
* Pjotr Tšaikovski - Klaveritrio: II osa: variatsioon 11
   Vienna Piano Trio
* Filippo Azzailo - Chi passa per'sta strada
   Yo-Yo Ma, The Silk Road Ensemble
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Kuula veel

Viimati lisatud