00:24:48John Bull - Spanish paven Martin Souter (orel)
00:29:55Einojuhani Rautavaara - Cantus arcticus: Myren Göteborgs SymfonikerDirigent Neeme Järvi
00:37:29Francis Chagrin - Dusk / Yugoslav Sketches from 'The Bridge' BBC Philharmonic
00:39:34Vincenzo Bellini - Casta Diva (lühendatud variant) ooperi "Norma" 1. vaatusest Filippa Giordano (sopran), London Session OrchestraDirigent Celso Valli
00:42:39Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 72 D-duur; II-Andante Nicolaus Esterhazy SinfoniaDirigent Bela Drahos
00:47:26Tan Dun - The Encounter Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra, Shanghai Percussio, Yo-Yo MaDirigent Tan Dun
00:50:00Gaetano Donizetti - Nemorino aaria ooperist "Armujook" Maurice Andre (trompet), Toulouse'i LinnaorkesterDirigent Michel Plasson
00:54:05Percy Grainger - Irish Tune from County Derry Academy of St.Martin-in-the-Fields ChorusDirigent Richard Hickox
00:57:39Max Reger - Variatsioon nr. 7 tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale" Venemaa Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
01:00:46David Baerwald/Kevin Gilbert - "Come what may" muusikast filmile "Moulin Rouge" Jackie Evancho, The Tenors
01:05:37Einojuhani Rautavaara - Whispering Hilary Hahn (viiul), Cory Smythe (klaver)
01:08:19Edvard Grieg - Sümfooniline tants nr. 2 op 64 Oslo FilharmoonikudDirigent Maris Jansons
01:13:58Robert Schumann - Warum?/"Miks?" tsüklist "Fantaasiapalad op.12" Marc-André Hamelin (klaver)
01:16:59Elton John - Candle in The Wind Royal Pilharmonic Orchestra
01:19:38Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.3 D-duur Raymond Cohen (viiul), Inglise KammerorkesterDirigent Raymond Leppard
01:25:24Gregorio Allegri - Motett "Cantate Dominum" A Sei VociDirigent Bernard Fabre-Garrus
01:28:34Bernard Herrmann - The Stairs / Astmed / Filmisüidist "Psycho" Los Angelese Filharmoonia orkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
01:30:06Tomaso Albinoni - Oboekontsert d op.9 nr.2 II Adagio Heinz Holliger (oboe), I Musici
01:35:31Johann Sebastian Bach - Koraal "Jesus bleibet meine Freude" Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
01:38:38Carl Philipp Emmanuel Bach - Tšellokontsert nr. 2 B-duur Wq 171 II Adagio Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
01:48:21John Tavener - The Hidden Treasure Daniel Philips (viiul), Krista Bennion Feeney (viiul), Todd Philips (altviiul), Todd Philips (altviiul), Steven
02:14:05Ferenc Liszt - Rännuaastad II "Itaalia" Arkadi Volodos (klaver)
02:31:02Pjotr Tšaikovski - Katkendid balletist "Pähklipureja" op 71 Londoni sümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
02:54:11Wolfgang Amadeus Mozart - Oboekontsert C-duur KV-271k Ensemble Orchestral de ParisDirigent John Nelson
03:16:06Johan Joachim Agrell - Flöödikontsert D-duur Maria Bania (flööt), Concerto CopenhagenDirigent Andrew Manze
03:31:26Wolfgang Amadeus Mozart - Klarnetikvintett A-duur KV 581 Martin Fröst (klarnet), Vertavo String Quartet
04:08:05Fryderyk Chopin - Trio g-moll viiulile, tšellole ja klaverile op .8
04:35:46Johann Sebastian Bach/Avi Avital - Viiulikontsert d-moll BWV 1052 Avi Avital (mandoliin), Shalev Ad-El (klavessiin), Kammerakademie Potsdam
04:56:28Nikolai Rimski-Korsakov - Süit ooperist "Jutustus nähtamatust linnast Kitežist" Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
05:22:09Camille Saint-Saens - I Kontsert tshellole ja orkestrile a-moll op.33 Sergei Nakarjakov (flüügelhorn), Leedu KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
05:42:25Georg Friedrich Händel - Concerto grosso op 6 nr. 3 e-moll Amsterdam Handel PlayersDirigent Peter Stratford
05:58:00Johann Sebastian Bach - Motett "Ära karda, olen sinuga", BWV 228 The Tafelmusik Chamber Choir, Tafelmusik Baroque OrchestraDirigent Ivars Taurins
06:06:17Aleksandr Skrjabin - Masurka nr. 6 cis-moll tsüklist "Kümme masurkat op. 3" Cyprien Katsaris (klaver)
06:08:56Joseph Joachim Raff - Klaverikonts. c op.185 I Allegro Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne KammerorkesterDirigent Lawrence Foster
06:22:10Richard Wagner - Tannhäuser, II vaatus: Rõõmsalt tervitame õilsat koda Rahvusooper Estonia Ooperikoor, Rahvusooper Estonia SümfooniaorkesterDirigent Risto Joost
06:28:23Johann Christian Bach - Klaverikontsert c op.7 nr. 1 II Menuett Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali KammerorkesterDirigent Yoon Kuk Lee
06:32:37Nino Rota - VII osa balletisüidist "La Strada" Palermo teatri SümfooniaorkesterDirigent Marzio Conti
06:34:05Pjotr Tšaikovski - Souvenir de Florence op.70: IV Allegro vivace Sarah Chang, Bernhard Hartog, Wolfram Christ, Tanja Christ,
06:41:07Pjotr Tšaikovski - Pähklipureja: Trepakk Suur SümfooniaorkesterDirigent Aleksandr Lazarev
06:42:13Fryderyk Chopin - Grande valse op 42 As-duur Alexandre Tharaud (klaver)
06:46:05Antonio Vivaldi - Viiulikontsert B-duur RV 583 II osa Andante Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia BarokkorkesterDirigent Andrea Marcon
06:50:16Johann Sebastian Bach - II osa - Siciliano Kontserdist nr. 2 E-duur, BWV-1053 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
06:55:00Dmitri Šostakovitš/arran. Florian Noack - Valss nr. 2 Cyprien Katsaris (klaver)
06:58:51Johann Sebastian Bach - Partita nr.5 G V Tempo di minuetto Glenn Gould (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.