Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Taneli Kuusisto - Consolation
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
* Pierre Tabart - Magnificat IV Suscepit Israel
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne, Jean Tubery
* Gabriela Montero / Albinoni - Albinoni: Adagio
   Gabriela Montero (klaver)
* Emilis Melngailis - Andante religioso tsüklist "20 tantsu viiulile ja klaverile"
   Janis Bulavs (viiul), Imants Zemzaris (klaver)
* Antonio Vivaldi - Credo III Crucifixus. Largo
   Ernst-Senff-koor, Berliini Filharmoonikud, Carlo Maria Giulini
* Edgar Meyer - Esimesed muljed
   Mark O'Connor (viiul), Yo-Yo Ma (tšello), Edgar Meyer (klaver)
* Marcel Dupre - Cortege et litanie 
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Veljo Tormis - "Oh mu hella eidekene" tsüklist "Kolm laulu eeposest "Kalevipoeg"
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Howard Shore - The Council Of Elrond
   Enya, London Philharmonic Orchestra, The London Voices,
   The London Oratory School Schola, The New Ze, Howard Shore
* trad. - Armurõõm
   Die Berliner
* Edward Elgar - Enigma-variatsioonid 
   Birminghami SO, Simon Rattle
* Cesar Franck - Viiulisonaat A I Allegretto ben moderato
   Leland Chen (viiul), John Lenehan (klaver)
 
01:00
 
* William Byrd - Halasta mu peale, oo Jumal
   Currende Consort, Capella Currende, Erik van Nevel
* Pärt Uusberg - Prelüüd-meditatsioon a-moll
   Kirke Karja (klaver)
* Camille Saint-Saens - Oboesonaat: I osa
   Colin Maier (oboe), Allison Wiebe (klaver)
* Erich Wolfgang Korngold - "Da Ihr befehlet, Königin...Mein Sehnen,
   mein Wähnen" ooperist" Surnud linn"
   Bo Skovhus (bariton), English National Opera Orchestra
* Ólafur Arnalds - A Stutter
   Ólafur Arnalds
* Felix Mendelssohn - Keelpillisümfoonia nr. 7 d II Andante amorevole
   Concerto Köln
* Eric Whitacre - Alleluia
   Annika Völlering (sopran), Jürgen Kampe (bariton),
  Junges Vokalensemble Hannover, Klaus-Jürgen Etzold
* Eleni Karaindrou - "Surnud sõbrale" muusikast filmile "Igavik ja päev"
   Le Camerata Athens, Manthos Halkias
* Dmitri Šostakovitš - Džässisüit nr. 1; I: Valss
   Amsterdami Concertgebouw-orkester, Riccardo Chailly
* Robert Schumann - 12 vierhändigen Klavierstücken für kleine und
   grosse Kinder: XII Abendlied 
   Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio Philharmonie, Pablo Gonzalez
* Peter Sculthorpe - Djilile
   Fretwork
* anonymous - Vespers hymn: O lux beata trinitas
   Anonymous 4
* Johann Sebastian Bach - Partiita sooloflöödile a-moll Saraband
   Janet See (flööt)
* Josef Gabriel Rheinberger - 6 pala: IV Pastoraal
   Elise Batnes (viiul), Magne H. Draagen (orel)
 
02:04
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert D-duur viiulile ja klaverile
   Daniel Hope (viiul), Sebastian Knauer (klaver), Camerata Salzburg,
   Roger Norrington
* Guillaume le Vinier - La flours d'iver
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Georges Bizet - 4 osa Allegro vivacissimo Orkestrisüidist nr 3 "Rooma"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Benjamin Godard - "Concerto romantique" viiulile ja orkestrile 
   Slovaki Filharmoonia orkester, Kirk Trevor
 
03:09
 
* Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat A 
   London Baroque
* Joaquin Rodrigo - Aranjuezi konsert: Adagio
   Alirio Diaz (kitarr), Hispaania Rahvusorkester, Jesus Lopez-Cobos
* Maurice Ravel - La Valse
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Helen Buchholtz - Barkarool
   Marco Kraus (klaver)
* Johannes Brahms - Tšellosonaat nr. 2 F-duur
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
 
04:13
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 73 ("La Chasse") D-duur 
   Heidelberger Sinfoniker, Thomas Fey
* Joan Cererols - Serafin que con dulce harmonia from Missa mexicana
   The Harp Consort, Andrew Lawrence-King
* Nino Rota - Andante sostenuto Sümfooniast armastuslaulule
   Palermo teatri Sümfooniaorkester, Marzio Conti
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 28 A-duur
   Murray Perahia
 
05:12
 
* Astor Piazzolla - Soledad
   Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
* Heino Eller - Sümfooniline poeem "Koit"
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Peeter Lilje
* Henry Purcell - Raise, raise the voice
   Barbara Borden (sopran), Douglas Nasrawi (tenor),
  Simon Grant (bass),Tragicomedia, Stephen Stubbs, Erin Headley
* Alban Berg - Klaverisonaat 
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Arvo Pärt - Seitse magnificat-antifooni
   Vasari Singers, Jeremy Backhouse
 
06:07
 
* Carl Maria von Weber, seade Jean-Jaques Kantorow -
   Kvintett B-duur klarnetile ja keelpillidele II Fantasia
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dirigent Jean-Jaques Kantorow
* William Byrd - Memento, homo
   Deller Consort, Mark Deller
* Ferenc Liszt - Leinagondel nr 2
   Khatia Buniatishvili (klaver)
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; I osa 
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* Albert Ketelbey - "Kuuvalgus"
   The Palm Court Theatre Orchestra, Anthony Godwin
* Michael William Balfe, Karel Mark Chichon, Alfred Bunn -
   Bohemian girl: Arline'i aaria "I dreamt a dwelt in marble halls"
   Elina Garanca (metsosopran), Orchestra Sinfonica Nazionale della RAI,
   Karel Mark Chichon
* Fryderyk Chopin - Etüüd E 
   Boriss Berezovski (klaver)
* Claude Debussy, Pierre Loys - Chansons de Bilitis: I "La Flute de Pan"
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Karl Jenkins - "Allegretto" tsüklist "Palladio"
   Carmine Lauri (viiul), David Alberman (viiul), Londoni Sümfooniaorkester
* Heino Lemmik, Heljo Mänd - Nõmme liivakell
   Eesti Teaduste Akadeemia Naiskoor, Andrus Siimon
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar