00:16:20trad./arr. Taivo Niitvägi - Su vaimu, Isa palume Linnamuusikud
00:20:32Johann Sebastian Bach - I osa - Adagio Sonaadist sooloviiulile nr.1 g-moll Gidon Kremer (viiul)
00:24:38Friedrich Suur - I osa - Grave Sonaadist e-moll flöödile ja basso continuole Hans-Martin Linde, Johannes Koch, Hugo Ruf
00:27:23Franz Schubert - Ave Maria Franco Corelli (tenor), orkester, koorDirigent Raffaele Mingardo
00:29:42Wendy Waldman, Jonathan G. Lind, Phil Gladstone - Save The Best For Last Julian Lloyd Webber (tšello), City of Prague Philharmonic OrchestraDirigent James Morgan
00:34:32Alessandro Scarlatti - IV osa - Piano Sonaadist a-moll Europa Galante, Petr Zejfart, Fabio Biondi
00:36:49Cyrillus Kreek - Taaveti laul nr. 104 (Kiida mu hing) Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
00:39:15Nino Rota - Improvisatsioon filmist "Armastajad ilma armastuseta" Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
00:43:30Trad. - Greensleeves Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
00:46:26Marcel Dupre - Cortege et litanie op 19/2 Ian Tracey (orel), BBC PhilharmonicDirigent Rumon Gamba
00:51:46Robert Schumann - Viiulisonaat nr. 2 op 121 III Leise, einfach Gidon Kremer (viiul), Martha Argerich (klaver)
00:58:45Norra rahvaviis/Magne H.Draagen/Magnus Brostrup - Jeg vet meg en sovn i Jesu navn Benjamin Isachsen (sopran), Magne H.Draagen (orel)
01:02:39Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat c-moll K457; II - Adagio Mitsuko Uchida (klaver)
01:10:52Astor Piazzolla/José Carli - Milonga del Angel Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
01:16:51Jacques Halévy - Clari kavatiin ooperi "Clari" 1. vaatusest Cecilia Bartoli, Ada Pesch, Orchestra La ScintillaDirigent Adam Fischer
01:21:29John Reynolds/Caroline Dale/Justin Adams - Out Of The Woods Ghostland & Brian Eno
01:23:40Antonin Dvo'rak - II osa - Adagio Sümfooniast nr.8 G-duur Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
01:35:46Sergei Rahmaninov - Vesper: Bogoroditse Devo Riia Toomkiriku poistekoorDirigent Martinš Klišans
01:38:46Giya Kancheli - "Heria Bichebo" from"Earth, This is Your Son" Jansung Kakhidze, Tbilisi Symphony Orchestra
01:44:10Edvard Grieg - Peer Gynt 2. süit I Ingridi kaebus Filharmooniaansambel "Pro Musica"Dirigent Herbert Fleischmann
01:48:18Johannes Brahms/Antonin Dvo'rak - Ungari tants nr. 20 e-moll Londoni FilharmooniaorkesterDirigent Marin Alsop
01:50:57Giovanni de Macque - Capriccio stravagante Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
01:52:39Josquin Desprez - Ce povre / Pauper sum ego The King's Singers
01:54:14Kuldar Sink - Silencio III / Vaikus III Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
02:01:31Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.16 G-duur Edith Fischer (klaver)
02:28:22Georg Friedrich Händel - Aaria "Crede l'uom ch'egli riposi" oratoorium "Aja ja Tõe triumf" HWV-46a Sonia Prina (alt), Le Concert d'AstréeDirigent Emmanuelle Haim
02:36:17Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 2 g-moll I-Allegro Heinz Holliger (oboe), Müncheni KammerorkesterDirigent Hans Stadlmair
02:43:36Keith Emerson - Klaverikontsert nr. 1 Keith Emerson (klaver), Londoni Filharmoonia orkester
03:02:12Gabriel Faure - Klaverikvintett nr.1 d op.89 II Adagio Domus-kvintett
03:13:14Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr 1 e-moll op 11 II Romance. Larghetto Lang Lang (klaver), Viini Filharmoonikud
03:23:51Arvo Pärt - Trisagion Leedu KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
03:35:37Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich danke dem Herrn von ganzem Herzen" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
03:40:35Felix Mendelssohn - Keelpillioktett Es-duur op 20 Euroopa Kammerorkestri solistidDirigent Daniel Hope
04:11:48Pjotr Tšaikovski - Muusika Aleksander Ostrovski muinasloole "Lumivalguke" Detroiti Sümfooniaorkester, koor, solistidDirigent Neeme Järvi
05:31:56Erkki-Sven Tüür - Psalmoodia III. Psalmoodia segakoorile ja ansmblile Hortus Musicus
05:43:40Uuno Klami - Karjala rapsoodia op 15 Islandi sümfooniaorkesterDirigent Petri Sakari
05:57:55Henry Purcell/Leopold Stokowski - Trumpet tune BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
05:59:31Karl August Hermann/Mihkel Veske - Mingem üles mägedele Eesti Filharmoonia kammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
06:02:00Manuel de Falla/P.Dupon - Süit balletist "Suur võlur - armastus" Eesti Kaitseväe OrkesterDirigent Peeter Saan
06:09:15Claude Debussy - Claire de lune (Kuuvalgus) Moura Lympany
06:14:12Marcel Poot - "Volijke avamäng" Flaami Raadio OrkesterDirigent Alexander Rahbari
06:18:35Joseph Lanner - Valss "Die Haimbacher" (Mälestuste valss) Ensemble WienDirigent Paul Guggenberger
06:28:49Ruben M. Campos - Cancion Mexicana Cyprien Katsaris (klaver)
06:30:38Gustav Mahler - "Wer hat dies Liedlein erdacht" tsüklist "Des Knaben Wunderhorn" Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
06:32:35Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 103 Es-duur "Timpanisümfoonia" Hob. I:103; II - Andante piu tosto Allegretto New York PhilharmonicDirigent Leonard Bernstein
06:41:48Gustav Ernesaks/Johannes Barbarus - Eesti olema peab vaba (Jüriöö marss) Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Üleoja
06:44:14Louis Theodore Gouvy - Petite Suite gauloise, op. 90 Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkestri kammerkoosseis
06:56:45Aleksandr Skrjabin - VII osa - Masurka nr. 7 tsüklist "Kümme masurkat op. 3" Cyprien Katsaris (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.