00:23:19Toru Takemitsu/Andrei Tarkovski - Nostalgia (Andrei Tarkovski mälestuseks) Deutsches Symphonie-Orchester BerlinDirigent Andrei Boreiko
00:34:21Edvard Grieg / Serge Gainsbourg - Lost Song Jane Birkin & Polish Radio Orchestra
00:39:10Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr.3 D-duur II Aaria Akademie für Alte Musik Berlin
00:43:30Joe Hisaishi - "Ashitaka and San" filmist "Printsess Mononoke"
00:46:39Robert Schumann - Märchenbilder op.113 I Nicht schnell Yuri Bashmet = viola, Mihhail Muntjan = klaver
00:50:20Victor Herbert - Tšellokontsert nr. 2 e-moll op 30 - II Andante tranquillo Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
00:58:16Pjotr Tšaikovski/Earl Wild - At the ball Cyprien Katsaris (klaver)
01:00:49Andrew Lloyd Webber/Tim Rice - Another Suitcase In Another Hall Madonna
01:05:06Camille Saint-Saens/arran. Salut Salon - Le Cygne Angelika Bachmann, Iris Siegfried, Sonja Lena Schmid, Anne-Monika von Twardowski, Salut Salon
01:08:32Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 1 C-duur II Larghetto Mariaclara Monetti (klaver), Inglise KammerorkesterDirigent Stephanie Gonley
01:14:18Robert Kyr - Songs of the Soul: VI Uniting: Leaving My Cares Esteli Gomez (sopran), David Farwig (bariton), Victoria Bach Festival Orchestra, Conspirare segakoorDirigent Craig Hella Johnson
01:20:43Eric Serra - "Talk To Him" filmist "Joan of Arc" London Session Orchestra & The Metro VoicesDirigent Eric Serra
01:24:02William Lloyd Webber - Serenaad keelpillidele II Romanss City of London SinfoniaDirigent Richard Hickox
01:28:35Alessandro Scarlatti - Avamäng serenaadile "Clori, Dorino e Amore" Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
01:32:49Johann Sebastian Bach - Partita nr.6 e I Toccata Glenn Gould (klaver)
01:43:15Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr.4 c-moll, op 44 Stephen Hough, Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Sakari Oramo
02:08:00Johannes Brahms - Kontsert viiulile, tšellole ja orkestrile a-moll, op.102 Pierre Fournier (tšello), Zino Francescatti (viiul), Columbia SümfooniaorkesterDirigent Bruno Walter
02:41:47Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B-duur 13 puhkpillile, K 361 (K 370a) Scottish National Orchestra Wind EnsembleDirigent Paavo Järvi
03:30:28Franz Schubert - Sonaat viiulile ja klaverile a-moll, D.385 (op 137 nr 2) Julia Fischer (viiul), Martin Helmchen (klaver)
03:52:13Evencio Castellanos - sümfooniline süit "Santa Cruz de Pacairigua" (Venezuela) Simon Bolivar Youth Orchestra of VenezuelaDirigent Gustavo Dudamel
04:09:47Wilhelm Friedemann Bach (1710-1784) - Kantaat Erzittert und fallet F 83 Gächinger Kantorei, Bach-Collegium StuttgartDirigent Helmuth Rilling
04:38:55Johannes Brahms - Sümfoonia nr. 2 D-duur op 73 Londoni FilharmooniaorkesterDirigent Marin Alsop
05:23:47Jean Sibelius - Kontsertsüit "Luigevalgeke" op 54 Norra Raadio orkesterDirigent Ari Rasilainen
05:49:41Gustav Mahler - II osa -Tempo di menuetto Sümfooniast nr. 3 d-moll Viini FilharmoonikudDirigent Pierre Boulez
05:59:09Edvard Grieg - Kaanon op 38 nr. 8 Leif Ove Andsnes (klaver)
06:04:06Antonio Vivaldi - Kontsert viola d'amorele ja orkestrile F-duur RV 97 Fabio Biondi (viola d'amore), Europa Galante
06:14:25Juan Mostazo Morales - Hästimakstud tütarlaps Placido Domingo (tenor), Madriidi Linnaorkester, Miguel Roa
06:18:32Wolfgang Amadeus Mozart - I osa - Allegro moderato Viiulikontserdist nr. 2 D-duur, KV-211 Christian Tetzlaff (viiul), Saksa KammerfilharmooniaDirigent Christian Tetzlaff
06:26:26Johannes Brahms - Tšellosonaat nr. 1 e-moll op 38 I osa Allegro non troppo Steven Isserlis (tšello), Stephen Hough (klaver)
06:40:16Fryderyk Chopin - Valse op.70 no2 en fa mineur/Valss f-moll op.70 nr.2 Alexandre Tharaud (klaver)
06:42:52Arcangelo Corelli - Triosonaat op 2 nr 4 Camerata Tallinn: Jaan Õun (flööt), Mati Kärmas (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
06:53:21Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr 14: I Adagio sostenuto Francois-Rene Duchable (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.