Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Ronald Binge - Sailing By
   BBC Sümfooniaorkester, David Parry
* Ludwig van Beethoven - Romanss nr. 2 F-duur
   Willi Boskovsky (viiul), Viini Mozarti-ansambel
* William Lloyd Webber - Nokturn
   Julian Lloyd Webber (tšello), Skaila Kanga (harf)
* Josquin Desprez - Nymphes des boys
   The King's Singers
* Robert Schumann - Warum?/"Miks?" tsüklist "Fantaasiapalad"
   Marc-André Hamelin (klaver)
* Enrique Granados - 12 danzas espanolas: II Oriental
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
* Giacomo Puccini - Boheem: O soave fanciulla
   Angela Gheorghiu (sopran), Roberto Alagna (tenor),
   Kuningliku Ooperimaja orkester, Richard Armstrong
* Gabriele D'Annunzio, Francesco Paolo Tosti - A Vucchella
   Alfie Boe (voc), Royal Philharmonic Orchestra, dirigent Valeriano Chiaravalle
* Lars-Erik Larsson - Pastoraalne süit II Romanss
   Norra Raadio SO, Ari Rasilainen
* John Rutter - Musica Dei donum
   The Joyful Company of Singers, Philippa Davies (flööt), Peter Broadbent
* David Zippel, Matthew Wilder - "Reflection" muusikast filmile "Mulan"
   Jackie Evancho
* Christoph Willibald Gluck - Õndsate vaimude tants ooperist "Orfeus ja Euridice"
   Londoni Sümfooniaorkester, Philip Gibson
 
01:03
 
* Antonio Cesti, Leopold Stokowski - Sul ei õnnestu mind piinata, mu õel lootus
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Fritz Kreisler - Armupiin
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Franz Schubert, Ludwig Heinrich Christoph Hölty - Kuule
   Barbara Hendricks (sopran), Radu Lupu (klaver)
* Alfredo Catalani - Se tu sapessi (Melodia)
   Pietro Spada (klaver)
* Marje Sink - Vaikses kambris
   Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
* Antonio Vivaldi - Credo III Crucifixus
   Ernst-Senff-koor, Berliini Filharmoonikud, Carlo Maria Giulini
* Cole Porter, Rob Mathes - So in love
   Renee Fleming (sopran), Bryn Terfel (bassbariton),
   Wales'i rahvusooperi orkester, Paul Gemignola
* Giuseppe Antonio Brescianello - Ouverture g-moll kahele oboele,
   kahele viiulile, aldile ja basso continuole I Ouverture - Fuga
   La Cetra Barockorchester Basel, dirigent David Plantier, Vaclav Luks
* Henn Rebane, Hando Runnel - Veskimees
   Henn Rebane (akordion), Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline
   Naiskoor, Raul Talmar
* Philip Glass - An Unwelcome Friend
   The Lyric Quartet, Michael Riesman (klaver), Nick Ingman
* Jose Maria Cano - Noche de luna: Epilogo
   Tine Thing Helseth (trompet), Jonathan Aasgaard (tšello),
   Royal Liverpool Philharmonic Orchestra, Eivind Aadland
* Modest Mussorgski - "Rikas ja vaene juut" tsüklist "Pildid näituselt"
   Berliner Philharmoniker, dirigent Simon Rattle
* XVII saj. Anonymus - Folia Variations
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Gabriel Faure, Paul Verlaine - La lune blanche luit dans le bois
   Anne Sofie von Otter, Bengt Forsberg, kammeransambel
* Johann Sebastian Bach, seade Wilhelm Kempff - Ich ruf' zu dir, Herr Jesu Christ
   Angela Hewitt (klaver)
 
02:00
 
* Georg Friedrich Händel - Aaria oratooriumist "Messias"
   Heiki Mätlik (kitarr), Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
* Leos Janacek - Lachian Dances
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
* gregooriuse laul - Ecce venit / Psalm 94
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Eduard Tubin - Sümfoonia nr. 4 ("Lüüriline"), II
   Harmonien, Neeme Järvi
* Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 33 Es-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
 
03:04
 
* Antonin Dvorak - Klaveritrio nr. 1 B II Adagio molto e mesto
   Borodini Trio
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 70 D-duur
   Heidelberger Sinfoniker, Thomas Fey
* Lepo Sumera - Pardon, Fryderyk
   Kadri-Ann Sumera (klaver)
* Eduard Franck - Viiulikontsert
   Christiane Edinger (viiul), Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkester,
   Hans-Peter Frank
 
04:07
 
* Pjotr Tšaikovski - Aastaajad
   Deniss Matsujev (klaver)
* John Sheppard - Media vita
   The Tallis Scholars, Peter Phillips
 
05:11
 
* Louis Theodore Gouvy - Sümfoniett orkestrile D-duur
   Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkester, Thierry Fischer
* Ernest Chausson - Poeme de l'amour et de la mer
   Janet Baker (metsosopran), London Symphony Orchestra, Andre Previn
 
06:06
 
* Veljo Tormis - Sangaste mängud / Kosjamäng
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Johann Nepomuk Hummel - Klaverikontsert A-duur
   Howard Shelley (klaver), London Mozart Players, David Juritz
* Christoph Willibald Gluck, Pietro Metastasio - Ezio: Ancor non premi il soglio
   Mayuko Karasawa (sopran), Il Complesso Barocco, Alan Curtis
* Richard Wagner - "Armusurm" ooperist "Tristan ja Isolde"
   Jane Eaglen (sopran), Covent Gardeni Kuningliku Ooperiteatri orkester, Mark Elder
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 5 D IV Andantino pausato con variazioni
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Heitor Villa-Lobos - Brasiilia bachiana nr. 5: Aaria
   Kaia Urb, Heiki Mätlik, Jaan Õun
* Zbigniew Preisner - From the Abyss / Z otchlani
   Warsaw Philharmonic Chamber Orchrestra
* Claude Debussy - Kaks arabeski sooloharfile I Andantino con moto
   Ursula Holliger (harf)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Samal teemal

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar