Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Samuel Barber - Adagio keelpillidele
   Austraalia Kammerorkester, Richard Tognetti
* Georges Bizet - Adagietto Arlitar-süidist nr. 1
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Gustav Mahler - "Die zwei blauen Augen" tsüklist "Lieder eines 
   fahrenden Gesellen"
   Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart, seade Matthew Cameron - "Väike öömuusika"
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Astor Piazzolla - Milonga en ay menor
   Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
* Adrian Willaert - O dolce vita mia
   Ansambel "Tragicomedia"
* Joni Mitchell - Both Sides Now
   Joni Mitchell
* Fryderyk Chopin - Larghetto Klaverikontserdist nr. 2
   Maria-Joao Pires 8klaver), Orchestre National de l'O.R.T.E., Armin Jordan
* Barbara Strozzi - Udite amanti
   Pierre Pitzl
* Morten Lauridsen - Madrigali: VI Se per havervi, oime
   Polyphony, Stephen Layton
 
01:03
 
* Michael Nyman - "The Other Side" filmist "Gattaca"
   Michael Nyman
* Ludwig van Beethoven - Andante con moto Klaverikontserdist nr. 4 G-duur 
   Jevgeni Kissin (klaver), Londoni Sümfooniaorkester, Colin Davis
* Felix Mendelssohn - Keelpillisümfoonia nr. 7 d II Andante amorevole
   Concerto Köln
* Giovanni Paolo Foscarini - Tasteggiata per la X
   Ensemble Kapsberger
* Franz Schubert - Rändaja õhtulaul I
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Claude Debussy - "Kanarbik" tsüklist "Prelüüdid" 
   Steven Osborne
* Pjotr Tšaikovski, Apollon Majakov - Hällilaul
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* Berlioz - L'Enfance du Christ, Il s'en va loin se la terre
   The Monteverdi Choir Orchestre de l'Opéra de Lyon, John Eliot Gardiner
* Mike Oldfield - Daydream
   Mike Oldfield
* Joaquin Rodrigo - Aranjuezi konsert: Adagio
   Alirio Diaz (kitarr), Hispaania Rahvusorkester, Jesus Lopez-Cobos
* Sven-David Sanström - Agnus Dei
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Craig Armstrong - "Elegy" muusikast filmile "World Trade Center"
   The Hollywood Studio Orchestra, Pete Anthony
* Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio Kontserdist nr. 5 f-moll
   Angela Hewitt (klaver), Austraalia Kammerorkester, Richard Tognetti
* Pjotr Tšaikovski - Luikede järv: Stseen
   Suur Sümfooniaorkester, Aleksandr Lazarev
 
02:01
 
* Dmitri Šostakovitš - Andante Klaveritriost nr. 2 e-moll 
   Martha Argerich (klaver), Gidon Kremer (viiul), Mischa Maisky (tšello)
* Girolamo Frescobaldi - Kui tuuled õrnalt puhuvad
   Anne Sofie von Otter, Jakob Lindgren, Anders Ericson
* Gustav Ernesaks - Mu isamaa on minu arm
   Andre Maaker (kitarr)
* Claude Debussy - Linalakk tütarlaps
   Ofra Harnoy (tšello), Michael Dussek (klaver)
* Georg Philipp Telemann - Suite in A-minor (Ouverture) for recorder and strings 
   Valgustusajastu Orkester, Marion Verbruggen (plokkflööt), Monica Huggett
* Giacomo Carissimi - Deh, memoria, e che piu chiedi
   Sara Mingardo, Concerto Italiano
* Emil Waldteufel - Uisutajad
   Slovaki Filharmoonikud, Alfred Walter
 
03:01
 
* Hugo Alfven - Dalarapsodi (Rootsi rapsoodia nr. 3)
   Rootsi Raadio Sümfooniaorkester, Niklas Willen
* Joseph Haydn - Viiulikontsert G II Adagio
   Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
* Antonin Dvo'rak - Avamäng "Looduse kuningriik" 
   Tšehhi Filharmooniaorkester, Vladimir Ashkenazy
* Urmas Sisask - Trompetiin
   Mart Kivi (trompet), Tiiu Sisask (klaver)
* Gustav Ernesaks - Veart kellad
   RAM, dirigent Kuno Areng
 
04:02
 
* Felix Mendelssohn - Keelpillikvartett nr. 2 a-moll 
   Kremerata Baltica
* Camille Saint-Saens - Sümfoonia F-duur "Urbs Roma
   Prantsuse Raadio Sümfooniaorkester, Jean Martinon
 
05:12
 
* John Tavener - Come and do Your will in me
   Anonymous 4, Chilingirian Quartet
* Pietro Antonio Locatelli - Viiulikontsert G-duur 
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Aleksander Gretšaninov - Klaveritrio nr. 2 G-duur 
   Viktor Jampolski (klaver), Mihhail tsinman (viiul), Natalja Savinova (tšello)
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 104 D "Londoni" 
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* William Byrd - Have with yow tu Walsinghame
   Martin Souter (klavessiin)
* Samuel Barber - Agnus Dei
   Conspirare, Craig Hella Johnson
 
06:03
 
* Gustav Ernesaks - Sõduri lohutus
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Üleoja
* Ludwig van Beethoven - XII osa / tsüklist "Kaksteist kontratantsu"
   Tapiola Sinfonietta, John Storgards
* Claude Debussy - La cathédrale engloutie (Uppunud katedraal)
   Maurizio Pollini (klaver)
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G 
   Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
* Giuseppe Verdi, Krakamp, Briccialdi, Gamzou - Fantaasia "La traviata"
   avamängu teemal
   Emmanuel Pahud (flööt), Rotterdami Filharmoonia orkester,
   Yannick Nezet-Seguin
* Richard Strauss - Amor
   Natalie Dessay (sopran), Kuningliku Ooperiteatri orkester, Antonio Pappano
* Arvo Pärt - "Mein Weg" 14 keelpillile ja löökpillidele
   Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Peeter Süda - Basso ostinato
   Ines Maidre (orel)
* Dmitri Šostakovitš - Romanss filmist "Kiin"
   Ukraina Riiklik Sümfooniaorkester, Fjodor Kuhhar
* Joseph Jennings, Traditional - Soon One Mornin' Medley:
   What You Gon' Do When 
   Bishop Yvette A. Flunder, Michael Lichtenauer, Chanticleer
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar