Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Jules Massenet - Thais: Meditatsioon
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* J.S. Bach - Concerto in G minor. Largo
   Avi Avital (mandoliin), Kammerakademie Potsdam
* Georg Philipp Telemann - Kontsert seitsmele F-duur, II
   I Musici
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper", Magnificat II: Quia fecit
   Concerto Italiano, solistid, Rinaldo Alessandrini
* Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* Benedetto Marcello - Flöödisonaat nr. 1 F 
   Rene Clemencic (flööt), Clemencic Consort
* Salvatore Cardillo, Riccardo Cordiferro - Core 'ngrato
   Vittorio Grigolo (tenor), Orchestra del Teatro Regio di Parma,
   Pier Giorgio Morandi
* Joaquin Rodrigo - En aranjuez con tu amor
   Sarah Brightman, Londoni SO
* Georg Friedrich Händel - Oboekontsert nr. 3 g III Saraband 
   Heinz Holliger (oboe), Inglise KO, Raymond Leppard
* Emils Darzins - Close Your Eyes and Smile (seade teosest "La Valse 
   Melancolique")
   Raimonds Pauls (klaver), KAMER Youth Chorus, Maris Sirmais
* Ennio Morricone - "Il segreto del Sahara" filmist "The Secret Of The Sahara"
* Christoph Willibald Gluck - Õndsate vaimude tants ooperist "Orfeus ja Euridice"
   Londoni Sümfooniaorkester, Philip Gibson
* Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 4 B-duur 
   Heinz Holliger (oboe), Camerata Bern, Thomas Füri
 
01:00
 
* Edgar Arro - Meditatsioon I
   Tõnu Reimann (viiul), Anne-Marie Grundsten (orel)
* Attilio Ariosti - Kantaat "Pur al fin gentil Viola", I
   Monika Mauch, Marianne Ronez, Arno Jochem, Michael Freimuth,
   Ernst Kubitschek
* Heinrich Scheidemann - Pavana Lachrimae
   Andreas Staier (klavessiin)
* Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett nr. 1 D II Andante cantabile
   Borodini Kvartett
* Luigi Cherubini - Graduale Reekviemist d-moll meeskoorile ja 
   sümfooniaorkestrile
   RAM (meeskoor), ERSO, Andres Mustonen
* Francois Couperin - Pilliroog
   Igor Kvashevich (akordion)
* Georges Bizet - "Hällilaul" Väikesest süidist "Laste mängud"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Pavel Tšesnokov - Ne imami inõja pomoštši 
   Holst Singers, Stephen Layton
* Nino Rota - IV osa - "Angelica e Tancredi" filmist "Il Gattopardo"
   Filharmonica della Scala, Riccardo Muti
* Edvard Grieg - Peer Gynt: Ase surm
   ERSO, Paavo Järvi
* Dietrich Buxtehude, Leopold Stokowski - Sarabande ja Courante
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 3 C II 
   Kvartett "Serenata of London"
* Josquin Desprez - Ce povre / Pauper sum ego
   The King's Singers
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 6 g-moll 
   Maria Joao Pires (klaver)
* Armas Järnefeldt - Hällilaul
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
 
02:03
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert viiulile ja orkestrile nr. 4 D-duur 
   Tapiola Sinfonietta, Olli Mustonen
* Gustav Mahler, Clytus Gottwald - Ich bin der Welt abhanden gekommen
   Chanticleer
* Artur Lemba - Klaverikontsert nr. 1 G-duur III 
   Lauri Väinmaa, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Arvo Volmer
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 72 D-duur
   Nicolaus Esterhazy Sinfonia, Béla Drahos
 
03:00
 
* Anton Bruckner - Keelp.kvintett F I Gemässigt
   Melos Quartett, E. Santiago (alt)
* Toivo Tulev - Quella sera
   NYYD Ensemble
* Sergei Rahmaninov, Georgi Kirkor - Adagio from Symphony no 2
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Miks raevutsevad paganad (Psalm 2)
   Corydon Singers, Matthew Best
* Johann Christian Bach (1735-1782) - Dies Irae
   Gächinger Kantorei, Bach-Collegium Stuttgart, Helmuth Rilling
 
04:22
 
* Johannes Brahms - Klaverikontsert nr 1 d-moll 
   Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
05:14
 
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 1 D-duur
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Luigevalgeke" 
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
 
06:05
 
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 7 A II Allegretto
   Chicago Sümfooniaorkester, Georg Solti
* Eduard Tubin - Karjase laul
   Eesti Raadio koor, Toomas Kapten
* Ferenc Liszt - "Mälestus" tsüklist "Kõrgema raskusastmega etüüdid"
   Jorge Bolet (klaver)
* Antonin Dvorak - IV osa - Larghetto teosest "Romantilised palad"
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Malcolm Arnold - "Polka" balletist "Solitaire"
   The Philharmonia, Bryden Thomson
* Franz Schubert - Sanctus Missast Es-duur 
   Rooma St.Cecilia Akadeemia koor & orkester, Myung-Whun Chung
* Lepo Sumera - Sümfoonia nr. 2; III osa - Spirituoso
   ERSO, Peeter Lilje
* Giovanni Sollima - "Violoncelles, Vibrez!"
   Gidon Kremer, Marta Sudraba, Sol Gabetta, Kremerata Baltica
* Cyrillus Kreek - Mis sa sirised sirtsukene
   Tallinna Kammerkoor, Aivar Leštšinski
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar