00:18:39Vangelis - West across the ocean
00:21:32Giuseppe Tartini/Riccardo Zandonai - 3. osa - Andante Sonaadist g-moll ("Kuraditriller") Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi SolistidDirigent Anne-Sophie Mutter
00:22:45Manuel de Falla - Hommage a Debussy Oscar Ghiglia (kitarr)
00:26:14James Horner - My Heart Will Go On (from the film Titanic) orkesterDirigent David Abel
00:30:32Serge Gainsbourg - Manon Jane Birkin & Polish Radio Orchestra
00:33:18Joseph Haydn - Sümf.nr.104 D "Londoni" II Andante Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
00:41:49W. A. Mozart - "Piano Concerto No. 20 in D minorC, K466, II Romance" filmist "Amadeus" Annie Fischer, Philharmonia OrchestraDirigent Adrian Boult
00:48:00Pietro Mascagni - Intermezzo (Cavalliera rusticana) Philharmonia OrchestraDirigent Riccardo Muti
00:51:44Sven Grünberg - Nimetu filmist "Hukkunud Alpinisti Hotell" Sven Grünberg, Andrus Vaht, Leelet Reimann
00:56:01Leopold Mozart/arr. Jean Thilde - Trompetikontsert D-duur: I Adagio Neeme Ots (trompet), Tiia Tenno (orel)
01:02:30Jean Sibelius - Üksik suusarada Matti Lehtinen (retsiteerija), Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester,Dirigent Juha Kangas
01:05:41Johann Sebastian Bach - Prelüüd tshellosüidist nr. 1 G-duur, BWV 1007 Truls Mork (tšello)
01:08:23Lisa Gerrard - "Paikea Legend" muusikast filmile "Whalerider" Lisa Gerrard
01:11:52Astor Piazzolla - Milonga del Angel Astor Piazzolla Quintet
01:19:01Ryuichi Sakamoto - Nagasaki: Memories of My Son (Title) Tokyo Philharmonic Orchestra
01:20:54Ronald Binge - Sailing By BBC SümfooniaorkesterDirigent David Parry
01:23:25Johannes Brahms - Sõnadeta laulud: Öörändur Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
01:28:05Georg Friedrich Händel - Larghetto Oratooriumist "Joosep ja ta kaaslased" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
01:30:20Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 2 in D K 211 Julia Fischer (viiul), Pieter-Jan Belder (harpsichord), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
01:50:20Johannes Brahms - Trio viiulile, vioolale ja metsasarvele Es-duur, op 40 Hervé Joulain (metsasarv), Jean-Jacques Kantorow (viiul), Marie-Josephe Jude (klaver)
02:17:09Wolfgang Amadeus Mozart - Missa c-moll KV 427 John Alldise koor, Uus Filharmooniaorkester,Dirigent Raymond Leppard
03:16:55Johannes Brahms - Tšellosonaat nr. 1 e-moll op 38 Truls Mork (tšello), Hélene Grimaud (klaver)
03:42:37Nikolai Rimski-Korsakov - Süit ooperist "Kuldkikas" Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
04:10:35Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 9 d-moll Symphonie-Orchester des Bayerischen RundfunksDirigent Leonard Bernstein
05:28:17Alonso Lobo - Missa Simile est Regnum Caelorum The Choir of King's College LondonDirigent David Trendell
05:55:53Johan Helmich Roman - Sinfonia keelpillidele ja continuole G-duur, IB 9 Musica Holmiae
06:06:18Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr.2 c-moll Op.18, II: Adagio sostenuto Cecile Ousset (klaver), Birminghami SümfooniaorkesterDirigent Simon Rattle
06:18:20Ludwig van Beethoven - Sonaat nr 8 c-moll op 13 Pateetiline I Grave - Allegro di molto e con brio Paul Lewis (klaver)
06:28:08Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert F I Allegro ma non troppo Richard Egarr (klavessiin), London BaroqueDirigent Charles Medlam
06:38:17Joseph Haydn - Klaverikontsert F-duur nr. 3 III Finaal (Presto) Leif Ove Andsnes (klaver), Norra KammerorkesterDirigent Terje Sonnesen
06:42:09Wolfgang Amadeus Mozart - "Ei, sa pole võimeline" ooperi "Ebaterve uudishimu" 2. vaatusest KV-419 Diana Damrau, Le Cercle de l'HarmonieDirigent Jérémie Rhorer
06:46:17Anton Diabelli - Sonatiin G-duur nr. 6 op 168 Cyprien Katsaris (klaver)
06:52:35Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr. 4 A BWV 1055 III Allegro ma non tanto Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali KammerorkesterDirigent Yoon Kuk Lee
06:56:37Stephen Paulus - Jesu carols: II The ship carol Lucy Wakeford (harf), The Choir Of The Royal HollowayDirigent Rupert Gough
06:59:01Franz Schubert - Ländler nr 5 Cyprien Katsaris (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.