Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Edward Elgar - "Nimrod" teosest "Enigma variatsioonid"
   BBC Sümfooniaorkester, Andrew Davis
* Giuseppe Tartini - Tšellokontsert D-duur I Largo
   Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli Kammerorkester, Hugh Wolff
* Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett D: Andante cantabile
   Keller Quartet
* Joseph Marx, Otto Erich Hartleben - Selige Nacht
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Felix Mendelssohn - Sõnadeta laul A-duur 
   Andras Schiff (klaver)
* tundmatu - Estas noches a tan largas
   A. Lawrence-King (harf), Hesperion XX
* Arvo Pärt - Salve regina
   Läti Raadio koor, Sinfonietta Riga, Tõnu Kaljuste
* Stephan Micus - I praise you, cloud of night
   Stephan Micus (vokaal, instrumentaal)
* Robert Schumann - Sümfoonia nr. 1 B II Larghetto
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Püha, püha on Jumal
   Corydon Singers, Matthew Best
 
01:00
 
* Ennio Morricone - "Romanza quartiere" filmist "Quartiere"
* Christoph Willibald Gluck - Õndsate vaimude tants ooperist "Orfeus ja Euridice"
   Londoni Sümfooniaorkester, Philip Gibson
* Antonio Vivaldi - Kontsert E-duur Kevad, II
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Johannes Brahms - II osa - Adagio affettuoso Tšellosonaadist nr. 2 F-duur
   Steven Isserlis (tšello), Stephen Hough (klaver)
* Hugo Alfven, Ernest Thiel - Skogen sover
   Anne Sofie von Otter, Bengt Forsberg
* Jean-Baptiste Antoine Forqueray - La Du Vaucel
   Jordi Savall (viola da gamba)
* Johann Sebastian Bach, seade Rosalyn Tureck - Klavessiinikontsert nr. 5 f-moll
   Sharon Isbin (kitarr), Zürichi Kammerorkester, Howard Griffiths
* Vincenzo Bellini - Casta diva ooperist "Norma" 
   Cecilia Bartoli, Maria Goldschmidt, International Chamber Soloists,
   Orchestra La Scintilla
* Clayton, Hewson, Evans, Mullen - M.K.L
   King's Singers
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" XII Musette
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Charles Heurter, Adelaide Anne Procter - Õhtuvarjud
   Antra Bigaca, AivarsKalejs, Sigvards Klava
* Andres Goldstein - Candles filmist "some who lived"
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina, dirigent Andres Goldstein
* Ludwig van Beethoven - Romanss F-duur
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* W.A. Mozart - Symphony No, 23 in D major. II Andantino grazioso
   David Greilsammer, L'Orchestre De Chambre De Geneve
* Franz Krommer - Partiita nr. 2 Es-duur II Romanze
   Nachtmusique, Eric Hoeprich
* Georges Bizet - Agnus Dei
   Heikki Rainio (tenor), Kalevi Kiviniemi (orel)
 
02:00
 
* William Byrd - Pavana. The Earl of Salisbury / Galiardo / Fantasia
   Martin Souter (orel)
* Fryderyk Chopin, seade Mischa Maisky, Lev Ginsburg - Nokturn op posth.
   Mischa Maisky (tšello), Daria Hovora (klaver)
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 2 g-moll
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Mark O'Connor - Surrender the Sword
   Mark O'Connor (viiul), Nashville SO, Kenneth Schemerhorn
* Herbert Howells - Requiem
   Conspirare, Craig Hella Johnson
 
03:02
 
* Astor Piazzolla, José Carli - La resurrección del Angel
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
* John F. Larcet - By The Waters Of Moyle
   Iiri Raadio kontsertorkester
* Markus Stockhausen - Miniatur (einer Seelenreise)
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker, Markus Stockhausen
* Gustav Mahler - Laul Maast
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Placido Domingo (tenor),
   Bo Skovhus (bariton), Esa-Pekka Salonen
 
04:33
 
* Leos Janacek - Lachian Dances
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Salve Regina"
   Les Arts Florissants, William Christie
 
05:02
 
* Claude Debussy - Süit "Meri" III Tuule ja mere kahekõne
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
* Joseph Haydn - Klaverikontsert nr. 4 G-duur
   Leif Ove Andsnes (klaver), Norwegian Chamber Orchestra, Terje Tonnesen
* Wilhelm Friedemann Bach - Klaverikontsert e 
   Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali Kammerorkester,
   Yoon Kuk Lee
* Pietro Cesti - Kantaat "Pria ch'adori"
   Concerto Vocale, William Christie
* Ferenc Liszt - Petrarca sonett nr. 104 tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
 
06:03
 
* Victor Herbert - Tšellokontsert nr. 2 e-moll
   Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Richard Wagner - Koidik ja Siegfriedi Reini-sõit ooperist "Jumalate
   hukk" (transkriptsioon klaverile)
   Glenn Gould (klaver)
* Ryuichi Sakamoto - Put Your Hands Up
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Carl Czerny - Allegro vivace e grazioso Suurest sädelevast sonaadist h-moll
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
* Theodore Dubois - Fantaisie triomphale 
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Gustav Ernesaks, Juhan Smuul - "Kalamees naerab" tsüklist
   "Kuidas kalamehed elavad"
   Eesti Rahvusmeeskoor, Uno Järvela
* Eduard Tubin - Ballaad viiulile ja klaverile
   Sigrid Kuulmann, Marko Martin
* Fryderyk Chopin - Valss f-moll op. 70 nr. 2
   Alexandre Tharaud (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar

Viimati lisatud