Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Georges Bizet - "Duo" väikesest süidist "Laste mängud"
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Luigi Boccherini - Adagio. Cantabile Keelpillikvintetist f-moll 
   L'Archibudelli
* Emilis Mengailis - Sissejuhatus Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto"
   Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul),
   Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
* anonymous - Nocturn hymn: Medie noctis tempus est
   Anonymous 4
* Bach-Gounod - Ave Maria
   James Galway (flööt)
* Robert Schumann - Märchenbilder 
   Yuri Bashmet (viola), Mihhail Muntjan (klaver)
* G. Faure - Pie Jesu /Reekviemist 
   Kathleen Battle (sopran), orkester, Anthony Newman (orel), Robert Sadin
* Lennon, McCartney - Two Beatle Girls. Eleanor & Michelle
   Tommy Reilly & The Academy of St. Martin-in-theFields Chamber Ensemble
* Wolfgang Amadeus Mozart - Maurerische Trauermusik 
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
* Galina Grigorjeva - In Paradisum
   Eesti Rahvusmeeskoor, Mikk Üleoja
* Joe Hisaishi - "The Journey to the West" filmist "Printsess Mononoke"
* Jean Sibelius - Andante festivo
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Georg Friedrich Händel - Vaimude tants ooperist "Admeto, Tessaglia kuningas"
   Akademie für Alte Musik Berlin
* Claude Debussy, Wilhelm Kaiser-Lindemann - Kuuvalgus
   Berliini Filharmoonikute 12 tšellisti
* Pierre Verdier - Christus är mitt liv
   Corona Artis, Hans Davidsson
 
01:00
 
* Johann Sebastian Bach, Gabriela Montero - Adagio Klaverikontserdist d-moll,
   Jurg Grand'i mälestuseks
   Gabriela Montero (klaver)
* Felix Mendelssohn-Bartholdy, Wilhelm Kaiser-Lindemann -
   Trio and Double Quartet from Elijah
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
* Louis Niedermeyer, Reynolds - Pieta, Signore / Halastust, Issand!
   Andrea Bocelli (tenor), Rooma St.Cecilia Akadeemia koor&orkester,
   Myung-Whun Chung
* Mitch Leigh - Don Quijote tõotuslaul muusikalist "Mees La Manchast"
   Georg Ots (bariton), Eesti Raadio estraadiorkester, dirigent Peeter Saul
* Georg Philipp Telemann - Concerto grosso B III Dolce
   Hamburgi Telemanni-ühingu KO, Wilfried Böttcher
* Gustav Ernesaks - Rabamaastik
   Segakoor Olevine, dirigent Ants Sööt
* David Zippel, Matthew Wilder - "Reflection" muusikast filmile "Mulan"
   Jackie Evancho
* Pjotr Tšaikovski - Andante cantabile
   Saulius Sondeckis
* Johan Friedrich Fasch - II osa Largo Trompetikontserdist D-duur
   Gabriele Cassone (trompet), Ensemble Zefiro, Alfredo Bernardini (dirigent)
* Christian Sinding - Adagio Serenaadist kahele viiulile ja klaverile
   Stephan Barratt-Due, Soon Mi Chung (viiulid), Eva Knardahl (klaver)
* Roger Quilter, William Shakespeare - Take, o take those lips away
   Bejun Mehta (kontratenor), Julius Drake (klaver)
* Alfredo Catalani - A Sera
   Pietro Spada (klaver)
* Richard Strauss - II osa - Andante cantabile Sonaadist viiulile ja klaverile  
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
 
02:00
 
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 28 A-duur 
   Paul Lewis (klaver)
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Laudate pueri"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Bernhard Henrik Crusell - Klarnetikontsert nr. 1 Es III Rondo
   Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic Orchestra, Günther Herbig
* Pjotr Tšaikovski - Andante ja finaal 
   Bernd Glemser (klaver), Poola Raadio Sümfooniaorkester, Antoni Wit
* Marin Marais - La Reveuse
   Jordi Savall (viola da gamba), Pierre Hantai (klavessiin),
   X. Diaz-Latorre (kitarr), Rolf Lislevand
 
03:07
 
* Sergei Prokofiev - Balletisüit Romeo ja Julia nr. 1, VI: Romeo ja Julia
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Benjamin Britten - "Phantasy" (Quatuor-Fantaisie) oboele, viiulile,
   vioolale ja tšellole
   Francois Leleux (oboe), Guillaume Sutre, Miguel Da Silva, Marc Coppey
* Gioachino Antonio Rossini - Meloodiline vigurilugu mustadel
   klahvidel parema käe partiis tsüklist "Album klaverile, viiulile,
   harmooniumile, tšellole ja metsasarvele"
   Marco Sollini (klaver)
* Eric Whitacre - Sleep my child
   Eric Whitacre Singers, Eric Whitacre
* John Tavener - Keelpillikvartett "Diódia"
   The Vanbrugh Quartet
 
04:17
 
* Johannes Brahms, Arnold Schönberg - Klaverikvartett g-moll 
   Londoni Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
 
05:04
 
* Dietrich Buxtehude - Wenn ich, Herr Jesu, habe dich
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
* Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr. 3 h-moll 
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Heino Eller - Sümfooniline poeem "Koit"
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Peeter Lilje
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 104 D "Londoni" II Andante
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Sergei Prokofjev - Sümfoonia nr. 1 D-duur ("Klassikaline")
   Moskva Kammerorkester, Konstantin Orbeljan
 
06:00
 
* Johannes Ciconia - Regina gloriosa / Auline kuninganna
   Crawford Young (lauto)
* John Rutter - Musica Dei donum
   The Joyful Company of Singers, Philippa Davies (flööt), Peter Broadbent
* Wojciech Kilar - Orawa
   Amadeus-Kammerorkester, Agnieska Duczmal
* Eino Tamberg - "Aaria" teosest "Trompetimuusika"
   Indrek Vau (trompet), ERSO, Paul Mägi
* Franz Schubert - Keelpillikvartett B I Allegro ma nopn troppo
   Coull-kvartett
* Anton Bruckner - Ave Maria
   Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org), Sigvards Klava
* Antonio Vivaldi - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole e-moll 
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Pjotr Tšaikovski - Aastaajad, Oktoober - Sügislaul
   Arkadi Sevidov (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar