Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Albert Ketelbey - Kellad üle aasa
   Londoni Uus Sümfooniaorkester, Robert Sharples
* Johann Sebastian Bach - Kantaat nr. 12 Nutt, kaebed, mured, kartused
   The Academy of Ancient Music, Stephen Cleobury
* John Ward - In Nomine I
   Fretwork
* Severin Cornet - Parmi di star
   The King's Singers, ansambel "Tragicomedia"
* Michelangelo Rossi - Toccata terza
   Robert Woolley (orel)
* Antonin Dvorak - Kui mull' ema laulis
   Yo-Yo Ma (tšello), Patricia Zander (klaver)
* Anton Bruckner - Locus iste
   Rooma St.Cecilia Akadeemia koor & orkester, Myung-Whun Chung
* Leonard Bernstein, Irwin Kostal - "Kuskil" muusikalist "West Side Story"
   Marielle Labeque, Katia Labeque, Trilok Gurtu, Sylvio Gualdo,
   Jean-Pierre Drouet
* Georg Friedrich Händel - La Paix: Largo alla Siciliana
   Music for the Royal Fireworks
   Le Concert des Nations, dirigent Jordi Savall
* Galina Grigorjeva - Nox vitae: Oktjabrski mif
   Aleksander Mihhailov (bariton), Eesti Rahvusmeeskoor, Mikk Üleoja
* Craig Armstrong - "John & Donna Talk About Their Family" muusikast
   filmile "World Trade Center"
   The Hollywood Studio Orchestra, Pete Anthony
* Jules Massenet - Thais: Meditatsioon
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Albert Ketelbey - "Eleegia" Cockney süidist
   The Palm Court Theatre Orchestra, Anthony Godwin
* Edvard Grieg - 19 norra rahvalaulu: XIX Gjendine hällilaul
   tenThing
 
01:00
 
* Sigismondo d'India - Aaria "Quella vermiglia rosa"
   Concerto Vocale, William Christie
* Rein Rannap - Laps vaatab tähistaevast
   Rein Rannap (klaver)
* Erkki-Sven Tüür - Visioonid barokktantsudest, III: Saraband
   Tallinna Muusikakooli flöödiansambel, Kalju Vest
* Wolfgang Amadeus Mozart, Emanuel Schikaneder - Võluflööt:
   Pamina ja Papageno duett
   Barbara Bonney, Gilles Cachemaille, orkester, Arnold Östman
* Rebecca Pellett - Isn't it wonderful
   Colin Maier (instrumentaal)
* Arvo Pärt - Festina lente
   Filharmoonia orkester, Neeme Järvi
* Johannes Brahms - Motett "Oh vaene maailm"
   La Chapelle Royale, Collegium Vocale, Philippe Herreweghe
* Ennio Morricone - "La ragion pura" filmist "La ragion pura"
* Jean Sibelius - Krahvinna portree
   Lilga Kovanko (retsiteerija), Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Vincent d'Indy - Assez modere,
  mais sans lenteur Sümfooniast "Cevenole"
   Catherine Collard (klaver), Prantsuse Raadio Filharmoonikud, Marek Janowski
* Fryderyk Chopin, Pablo Casals - Prelüüd Des-duur ("Vihmapiiskade" prelüüd)
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Anonymos - Mu kallis väikseke
   Montserrat Figueras, ansambel
* Ludwig van Beethoven - Keelpillikvartett nr. 3 D II Andante con moto
   Quartetto Italiano
 
02:03
 
* Erik Satie - Gymnopedie nr. 3
   Michel Legrand (klaver)
* Dmitri Šostakovitš - Klaveritrio nr. 2 e-moll 
   Martha Argerich (klaver), Gidon Kremer (viiul), Mischa Maisky (tšello)
* Zdenek Fibich - Sümfoonia nr. 3 e II Allegro con fuoco 
   Detroiti SO, Neeme Järvi
* Felix Mendelssohn - Klaverikontsert nr. 2 d-moll 
   Jean-Yves Thibaudet (klaver), Leipzigi Gewandhausorkester, Herbert Blomstedt
 
03:04
 
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G 
   Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 7 A II Allegretto
   Chicago Sümfooniaorkester, Georg Solti
* Johann Pachelbel - Ciacona f
   Werner Jacob (orel)
* Alexander Zemlinsky - Orkestrifantaasia "Merineitsi"
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Riccardo Chailly
 
04:12
 
* Robert Schumann - Sümfoonia nr. 4 d-moll 
   Dresdeni Riigikapell, Wolfgang Sawallisch
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Urne voi, che racchiudete"
   oratooriumist "Aja ja Tõe triumf" 
   Pavol Breslik (tenor), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Hector Berlioz - Serenaad sümfooniast "Harold Itaalias"
   Joseph de Pasquale (vioola), Philadelphia SO, Eugene Ormandy
* Jan Krtitel /Johann Baptist Vanhal - Sümfoonia g-moll 
   London Mozart Players, Matthias Bamert
 
05:13
 
* Joseph Lanner - Valss "Die Kosenden" (Õrnutsejad)
   Ensemble Wien, Paul Guggenberger
* Anti Marguste - Roopillilood 
   Heldur Värv (oboe), Puhkpilliorkester "Tallinn", Neeme Järvi
* Lepo Sumera - Open(r)ing
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Peeter Lilje
* Joseph Haydn - Klaverisonaat D-duur 
   Ivo Pogorelich (klaver)
* Joosep Trumm - Valge roosi sõnad
   Head Ööd, Vend, Pärt Uusberg
 
06:05
 
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, I osa. Kvartett G-duur
   Susanne Kaiser (flööt), Ann-Kathrin Brüggemann (oboe),
   Anne Katharina Schreiber (viiul)
* William H. Foote - Humoristlikud variatsioonid laulu "Mu vanaisa kell" teemale
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Astor Piazzolla - Tangazzo: Variations on Buenos Aires
   Würtembergi Sümfooniaorkester, Gabriel Castagna
* Hector Berlioz - "Karjuste hüvastijätt" oratooriumist "Kristuse lapsepõlv" 
   Stephen Cleobury
* Ferenc Liszt - "Gondoljeer" tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
* Franz Schubert - Wehmut / Nukrus
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Charles Gounod - Faust: Valss "Nuubialannad"
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Claude Debussy - "Helid ja parfüümid pöörlevad õhtuses õhus" 
   tsüklist "Prelüüdid" 
   Steven Osborne
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar