Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 3 D-duur: Aaria
   Gunilla von Bahr (flööt), Stockholmi Kammeransambel, Jan-Olav Wedin
* Joseph Haydn - Viiulikontsert A II Adagio
   Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
* Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr. 1 Es II Adagio cantabile
   Londoni Klaveritrio
* Franz Schubert - Frühlingsglaube
   Elizabeth Watts (sopran), Roger Vignoles (klaver)
* Janis Medins - Daina nr. 6 Dis-duur
   Vilma Cirule (klaver)
* Reynaldo Hahn - Nokturn Es-duur
   Charles Sewart (viiul), Stephen Coombs (klaver)
* Felix Mendelssohn - Aaria "Jumal, ole mulle armuline" oratooriumist "Paulus"
   Dresdeni Riigikapell, Sebastian Weigle
* David Reilly - Aviator
   Tommy Reilly & The Academy of St. Martin-in-theFields Chamber Ensemble
* Jurjanu Andrejs - Barkarool
   Liepaja Sümfooniaorkester, Imants Resnis
* Vincenzo Ugolini - Beata es Virgo Maria
   Cambridge'i King's College'i koor, David Briggs (orel), Stephen Cleobury
 
01:00
 
* Michael Nyman - "The Morrow" filmist "Gattaca"
   Michael Nyman
* Modest Mussorgski - Pildid näituselt: II Vana loss
   Cincinnati Sümfooniaorkester
* Maurice Ravel - Võluaed süidist "Hane-ema"
   Londoni Sümfooniaorkester, Andre Previn
* Gabriel Faure - Romanss 
   Steven Isserlis (tšello), Pascal Devoyon (klaver)
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Kaks seeravit
   Concerto Italiano, Luca Dordolo, Gianluca Ferrarini, Vincenzo di Donato,
   Rinaldo Alessandrini
* tundmatu - E con chaval
   Lilian Langsepp (gooti harf)
* Arvo Pärt - Summa
   The Chilingirian Quartet
* Wolfgang Amadeus Mozart - Ave verum
   Jose Carreras
* Tim Rice-Oxley, Richard Hughes, Tom Chaplin - Somewhere Only We Know
   City of Prague Philharmonic Orchestra, dirigent James Morgan
* Georges Bizet - Adagietto Arlitar-süidist nr. 1
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Richard Rodney Bennett - A good-night
   The Joyful Company of Singers, Peter Broadbent
* Andres Goldstein - Remembering süidist Broken Silence
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina, Andres Goldstein
* Johann Pachelbel, seade Karl Münchinger - Kaanon
   Stuttgarti Kammerorkester, Karl Münchinger
* Robert Schumann - 12 vierhändigen Klavierstücken für kleine und
   grosse Kinder: XII Abendlied
   Lena Neudauer (viiul), Deutsche Radio Philharmonie, Pablo Gonzalez
* Erkki-Sven Tüür - Visioonid barokktantsudest, III: Saraband
   Tallinna Muusikakooli flöödiansambel, Kalju Vest
* Anonymous - Gregooriuse responsoorium "Nobilis et pulchra"
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
* Frederic Chopin - Andante Spinato 
   Lang Lang (klaver)
 
02:03
 
* Emilis Melngailis - Roosi tants tsüklist "20 tantsu viiulile ja klaverile"
   Janis Bulavs (viiul), Imants Zemzaris (klaver)
* Edvard Grieg - Viiulisonaat nr. 1 F-duur 
   Vilde Frang (viiul), Michail Lifits (klaver)
* Guillaume le Vinier - La flours d'iver
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Bernhard Henrik Crusell - Klarnetikontsert nr. 1 Es III 
   Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic Orchestra, Günther Herbig
* Gioachino Rossini - Sonaat neljale keelpillile nr. 6 D-duur
   Serenata of London
* Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books
   Fretwork
 
03:05
 
* Samuel Barber - Adagio keelpillidele
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* William Byrd - Infelix ego
   The Cardinall's Musick, Andrew Carwood
* Tarmo Lepik - Pastoraalid tenorile, baritonile ja meeskoorile
   Arvo Aun (tenor), Geir Luht (bariton), Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Aram Hatšaturjan, Emin Hatšaturjan - Adagio of Spartacus and Phrygia
   from "Spartacus" ballet
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Camille Saint-Saens - Klaveritrio nr. 2 e-moll
   The Florestan Trio
 
04:18
 
* Pjotr Tšaikovski - Katkendid balletist "Luikede järv"
   Peterburi Maria Teatri orkester, Valeri Gergiev
 
05:34
 
* Giuseppe Tartini - Viiulisonaat D-duur
   Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul),
   Richard Tunnicliffe (tšello), Paul Nicholson (klavessiin)
* William Lloyd Webber - Serenaad keelpillidele III Eleegia
   City of London Sinfonia, Richard Hickox
* Thomas Tallis - Spem in alium
   Stephen Cleobury
 
06:06
 
* Aleksandr Arutjunja - Trompetikontsert As-duur
   Alison Balsom (trompet), BBC Šoti Sümfooniaorkester, Lawrence Renes
* Muzio Clementi - Musical caracteristics: VI Prelude II alla Mozart 
   Howard Shelley (klaver)
* Johannes Brahms - Keelpillikvintett G 
   Amadeus-kvartett, C. Aronowitz (alt)
* Aram Hatshaturjan - "Tantsusüit", V: Lesginka
   Armeenia Filharmoonia orkester, Loris Tjeknavorian
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Richard Wagner - "Suurreede nõidus" ooperist "Parsifal"
   New Yorgi Filharmoonia orkester, Zubin Mehta
* Heitor Villa-Lobos - Choros nr. 1 e-moll
   Manuel Barrueco (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar