Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Johann Sebastian Bach - Aaria Süidist nr. 3 D-duur
   Sarah Chang (viiul), Berliini Filharmoonikud, Placido Domingo
* William Lloyd Webber - Kolm kevadminiatüüri II Kaebelaul
   City of London Sinfonia, Richard Hickox
* Joachim Bernhard Hagen - Trio a-moll; III osa - Vivace
   David Parsons (barokklauto), Marianna Scüzs (barokkviiul),
   Francisco del Amo (barokktšello)
* Gabriel Faure, Leconte de Lisle - Beau soir
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Ryuichi Sakamoto - Aqua/Vesi
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Ernesto Lecouna - "Malaguena" süidist "Andalucia"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Qui tollis peccata mundi Missast c-moll
   Ileana Cotrubas (sopran), kiri Te Kanawa (sopran),
   Werner Krenn (tenor), Hans Sotin (bass), John All, Raymond Leppard
* George Gershwin - Porgy ja Bess: Summertime
   Charlotte Church, Londoni Sümfooniaorkester & Sümfooniakoor, Sian Edwards
* Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert d
   Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu Orkester,
   Catherine Mackintosh
* Mart Saar, Eduard Wöhrmann - Kõver kuuseke
   Tartu Ülikooli Kammerkoor, Triin Koch
* Leighton Lucas - Stage Fright Rhapsody from "Stage Fright"
   BBC National Orchestra of Wales, dirigent Rumon Gumba
* Georg Friedrich Händel - Orelikontsert F
   Josef Bücher (orel), Varssavi KO, Karol Teutsch
* Gustav Mahler - "Jalutasin lõbusalt" vokaaltsüklist "Poisi võlusarv"
   Karita Mattila (sopran), Ilmo Ranta (klaver)
* Ole Bull, seade Johan Severin Svendsen - Romanss G-duur viiulile ja orkestrile
   Emmanuelle Boisvert (viiul), Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
 
01:07
 
* Henry Purcell - Leinamuusika kuninganna Mary auks
   Phil Jones Brass Ensemble, Philip Ledger
* Carlo Gesualdo - Canzon francese del Principe
   Andrew Lawrence-King (harf)
* Eurico Carrapatoso - Sedoso e Careto de O espelho da alma
   Ensemble Darcos, Nuno Corte-Real
* Umberto Giordano - Amor ti vieta (Count Ipanov), ooperist Fedora
   Placido Domingo, Orchester der Deutschen Oper Berlin, dirigent Nello Santi
* Folkloor - I loved a lass
   Andreas Scholl (kontratenor), Orpheus KO
* Janis Medins - Aaria Süidist nr. 1
   Liepaja Sümfooniaorkester, Imants Resnis
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ist nicht Ephraim mein treuer Sohn"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Tan Dun - Silk Road
   Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra,
   Shanghai Percussio, Yo-Yo Ma, Tan Dun
* Pantšo Vladigerov - Sarabande from the cycle Classic and Romantic
   BNR Symphony Orchestra, Emil Tabakov
* Maurice Ravel - Süit nr. 2 "Daphnis ja Chloe", I osa - "Lever du jour"
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 5 D I Andantino pausato
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* tundmatu - Ave Maria
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Deng Yuxian - Spring Wind
   Lang Lang (klaver)
 
02:00
 
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 1 d-moll
   Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
* Edvard Grieg - Haugtassa op 67
   Tine Thing Helseth (trompet), Havard Gimse (klaver)
* gregooriuse laul - Gaudeamus, Rex virginum, Gloria
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Mihhail Glinka - Kamarinskaja
   BBC Filharmoonikud, Vassili Sinaiski
* Ludwig van Beethoven - Suur fuuga B
   Lindsay Quartet
 
03:00
 
* Dietrich Buxtehude - Sonata
   The Purcell Quartet
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr 2
   Mihhail Rudy (klaver), Peterburi Filharmoonia orkester, Mariss Jansons
* Joseph Haydn - Tšellokontsert D-duur
   Gautier Capucon (tšello), Mahleri Kammerorkester, Daniel Harding
* Fryderyk Chopin - Barkarool
   Käbi Laretei (klaver)
* John Tavener - As one who has slept
   Winchesteri Katedraali koor, David Hill
* Pjotr Tšaikovski - "Lastealbum"
   Arkadi Sevidov (klaver)
 
04:26
 
* Franz Schubert - Sonaat klaverile neljal käel C-duur "Suur duo"
   Jevgeni Kissin (klaver), James Levine (klaver)
 
05:06
 
* Carlo Gesualdo - Hämarus
   Taverner Consort, Taverner Koor, Andrew Parrott
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Salve Regina"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 6 D I
   Kvartett "Serenata of London"
* Carl Philipp Emanuel Bach - Flöödikontsert A-duur
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin), Kammerakademie Potsdam
 
06:03
 
* Gustav Ernesaks, Juhan Smuul - "Kalamees naerab"
   tsüklist "Kuidas kalamehed elavad"
   Eesti Rahvusmeeskoor, Uno Järvela
* Franz Liszt - Klaverikontsert nr. 1 Es-duur II Quasi adagio
   Lise de la Salle (klaver), Gulbenkian Orchestra, dirigent Lawrence Foster
* Richard Wagner - "Koidik ja Siegfriedi Reinisõit" muusikalisest
   draamast "Jumalate hukk"
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Riccardo Chailly
* Jean Sibelius - "Armastatu rada" süidist "Armastaja"
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Francis Poulenc - 15eme Improvisation en ut mineur (Hommage ? Edith Piaf)
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Johannes Brahms - I osa - Allegro non troppo Tšellosonaadist nr. 1 e-moll
   Steven Isserlis (tšello), Stephen Hough (klaver)
* William Byrd - Infelix ego
   The Cardinall's Musick, Andrew Carwood
* Robert Ballard - Branles de village
   Göran Söllscher (kitarr)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar