Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Ronald Binge - Sailing By
   BBC Sümfooniaorkester, David Parry
* Peteris Barisons - Damewort
   Läti Rahvuslik Sümfooniaorkester, Romualds Kalsons
* Jules Massenet - "En fermant" les yeux" ooperist "Manon"
   Roberto Alagna (tenor), Orchestre Symphonique de Monnaie, Antonio Pappano
* Gabriel Faure - Pärast üht unelmat
   Anatoli Krstev (tšello), Maier Frank (klaver)
* Sergei Rahmaninov - Eleegia
   Käbi Laretei (klaver)
* Johannes Brahms - Valss nr 15 As-duur
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Folkloor - I will give my love an apple
   Andreas Scholl (kontratenor), Orpheus KO
* Veljo Tormis - Süit muus. näidendile "Ookean" III Unistused
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
* Eric Whitacre, Charles Anthony Silvestri - Sleep
   Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor), Eric Whitacre
* Nigel Hess - Our Secret
   Joshua Bell, Royal Philharmonic Orchestra, Nigel Hess
* Camille Saint-Saens - Samson et Dalila: Mon coeur s'ouvre a ta voix
   Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic Orchestra,
   Eivind Aadland
* Heino Eller - Sümfooniline poeem "Videvik"
   ERSO, Peeter Lilje
* Alfreds Kalnins - Ballaad
   Marcis Kuplais (tšello), Ventis Zilberts (klaver)
* trad., seade Daryl Runswick - O Waly, Waly
   The King's Singers, Christopher van Kampen (tšello)
 
01:02
 
* Francis Poulenc - Flöödisonaat, II: Cantilena
   Emmanuel Pahud (flööt), Eric Le Sage (klaver)
* Alessandro Scarlatti - Avamäng serenaadile "Clori, Dorino e Amore"
   Europa Galante, Fabio Biondi
* Georges Bizet - Pärlipüüdjad: Nadiri ja Zurga retsitatiiv ja duett
   "C'etait le soir...Au fond du temple saint"
   Bryn Terfel (bariton), Andrea Bocelli (tenor),
   Londoni Sümfooniaorkester, Barry Wordsworth
* Ludwig van Beethoven, seade Edgar Meyer, Bela Fleck -
   Klaverisonaat nr. 14 cis (Kuupaiste)
   Bela Fleck, Gary Hoffman, Edgar Meyer
* Einojuhani Rautavaara - Melanhoolia
   Kuopio Sümfooniaorkester, Shuntaro Sato
* Cipriano de Rore - Schiet`arbuscel
   Huelgas Ensemble, Paul van Nevel
* Ron Goodwin - Teema filmist "Deadly Strangers"
   BBC Philharmonic
* Trad. - Greensleeves
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Walter Kollo, Stephen Collins Foster, James Thorton, Andrew Rindfleisch -
   Four vintage songs: III When you were sweet sixteen
   Meridian Arts Ensemble
* Aleksander Skrjabin - Romanss
   Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
* Franz Schubert - Rosa, kas mõtled minule?
   Yves Saelens (tenor), Jan Vermeulen (klaver)
* Edvard Grieg - Möödas
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* Anonymus, 13. sajand - Ar ne kuth ich sorghe non (Formerly I knew no sorrow)
   The Dufay Collective
* Hugo Alfven - Dalarapsodi (Rootsi rapsoodia nr. 3)
   Rootsi Raadio Sümfooniaorkester, Niklas Willen
 
02:20
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - I osa - Viiulikontserdist nr. 2 D-duur
   Christian Tetzlaff (viiul), Saksa Kammerfilharmoonia, Christian Tetzlaff
* Pjotr Tšaikovski - Variatsioonid Rokokoo teemale 
   Truls Mork (tšello), Oslo Filharmoonikud, Maris Jansons
* Tommaso Albinoni - Adagio orelile ja keelpillidele
   Adelaide'i Sümfooniaorkester, Jose Serebrier
* Johann David Heinichen - Ouverture G-duur 
   Il Fondamento
 
03:09
 
* Johann Sebastian Bach - Tokaata ja fuuga d-moll 
   Edin Karamazov (lauto)
* Ester Mägi, Rahvaluule - Tuule tuba
   Piret Aidulo (orel), Eesti Rahvusmeeskoor, Mihhail Gerts
* Pierre Tabart - Requiem
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne
 
04:03
 
* Hector Berlioz - Dramaatilisest sümfoonia "Romeo ja Julia" 
   Clevelandi Orkestri koor, Clevelandi Sümfooniaorkester, Pierre Boulez
 
05:00
 
* Arvo Pärt - La Sindone
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Tõnu Kaljuste
* Richard Strauss - I osa Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* William Byrd - Infelix ego
   The Cardinall's Musick, Andrew Carwood
* Eric Whitacre - When David Heard
   Elora Festival Singers, Noel Edison
* Nicola Fiorenza - Sinfonia a violino principale - Presto
   Cappella della Pieta dei Turchini
 
06:00
 
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich freu mich des, das mir geredt ist"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Giovanni Sollima - "Violoncelles, Vibrez!"
   Gidon Kremer, Marta Sudraba, Sol Gabetta, Kremerata Baltica
* Thomas Baltzer - Allemande
   Jaap Schröder (viiul)
* Cesar Franck - Keelpillikvartett D IV Finaal
   Bartholdy-kvartett
* Arnold Bax - Metsiku Irraveli tants
   Londoni Filharmooniaorkester, Bryden Thomson
* Georges Bizet - Carmen: Carmeni aaria "L'amour est un oiseau rebelle" 
   Elina Garanca (metsosopran), Coro Filarmonico del Regio di Torino,
   Orchestra Sinfonica Nazionale del, Karel Mark Chichon
* Manuel Maria Ponce - Estrellita/Mu väike täht
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* Francisco Guerrero - Ego flos campi
   Stile Antico
* Carl Philipp Emanuel Bach - Carl Philipp Emanuel Bach
   Danny Driver (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar