Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Johann Sebastian Bach - Aaria Orkestrisüidist nr. 3 D
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Robert Schumann - Träumerei
   Mozarteumi klarnetikvintett
* Thomas Morley - Sweet Nymph, Come to My Lover
   Alfred Deller & Mark Deller, Desmond Dupré (lauto, kitarr)
* Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* Frederick Delius - Kapriis
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Georg Friedrich Händel - Hercules: Hylluse aaria "From celestial 
   seats descending"
   Ian Bostridge (tenor), The English Concert, Bernard Labadie
* Folkloor - The salley gardens
   Andreas Scholl (kontratenor), Orpheus KO
* Jean Sibelius - Cantique op 77
   Lahti Sümfooniaorkester, Marko Ylönen (tšello), Osmo Vänskä
* Morten Lauridsen - Sure on This Night
   Conspirare, Craig Hella Johnson
* Tan Dun - Through The Bamboo Forest
   Shanghai Symphony Orchestra, Shanghai National Orchestra,
   Shanghai Percussio, Yo-Yo Ma, Tan Dun
* Antonio Vivaldi - Kitarrikontsert 
   Christopher Parkening (kitarr), Academy of Saint Martin in the Fields,
   Iona Brown
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 3 Es-duur, II
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Gioacchino Rossini, Frédéric Berr - Kvartett nr. 4 B-duur
   Michael Thompson Wind Quartet
* Ernest John Moeran - To Daffodils
   The King's Singers
 
01:00
 
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 15 f-moll
   Maria Joao Pires (klaver)
* Johann Christian Bach - II Tempo di Minuetto Sonaadist G-duur "Duett
   kahele klaverile"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Gioacchino Rossini - Rosina kavatiin ooperist "Sevilla habemeajaja"
   Aleksandrina Pendatšanska (sopran), Bulgaaria Raadio orkester, Georgi Notev
* Randy Newman - I Think It's Gonna Rain Today
   Randy Newman
* Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B-duur "Gran Partita", V: Romanss
   Berliini Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Gustav Ernesaks, Juhan Smuul - "Meri laulab" tsüklist "Kuidas kalamehed elavad"
   Eesti Rahvusmeeskoor, Kuno Areng
* Tõnu Naissoo, Uno Naissoo - Pistoda laul (filmist "Viimne reliikvia")
   orkester
* Tomaso Albinoni - Adagio g-moll
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Igor Stravinski - "Tsaaritaride ringmäng" süidist "Tulilind"
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Astor Piazzolla, José Carli - La resurrección del Angel
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
* Franz Schubert, Wilhelm Müller - Des Müllers Blumen
   Jonas Kaufmann (tenor), Helmut Deutsch (klaver)
* Jacob Arcadelt - Ancidetemi pur
   Marju Riisikamp (klavessiin)
 
02:00
 
* Joseph Haydn - Keelpillikvartett F 
   Salomon Quartet
* Sergei Rahmaninov, Vladimir Leyetchkiss - Suite pour 2 pianos no. 2
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Magister Perotinus - Beata viscera
   Vox Clamantis, dirigent Jaan-Eik Tulve
* Benjamin Godard - "Concerto romantique" viiulile ja orkestrile 
   Slovaki Filharmoonia orkester, Kirk Trevor
 
03:03
 
* Leonid Desjatnikov - Tracing Astor
   Gidon Kremer, Marta Sudraba, Ula Ulijona, Leonid Desjatnikov
* Alexandre Guilmant - Marche-fantaisie sur deux chants d'eglise
   Ian Tracey (orel), BBC Philharmonic, Rumon Gamba
* Sergei Prokofjev - Klaverisonaat nr. 6 A-duur, III: Tempo di valzer lentissimo
   Boris Berman
* Tarmo Lepik, Kersti Merilaas, Jaan Kaplinski - Mere väravas
   Aivar Kaldre (tenor), Andrus Kirss (tenor), Olari Viikholm (bariton),
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Louis Theodore Gouvy - Sümfoniett orkestrile D-duur
   Saarbrückeni Raadio Sümfooniaorkester, Thierry Fischer
 
04:01
 
* Valentin Silvestrov - Liturgilised laulud
   Kiievi Kammerkoor, Mõkola Hobdõtš
* Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett nr. 1 D-duur
   Borodini Kvartett
 
05:11
 
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Su jätan aheldatuna" ooperist "Armino"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 7 A-duur I Allegro
   Mariaclara Monetti (klaver), Inglise Kammerorkester, Stephanie Gonley
* Antonin Dvorak - Klaveritrio nr. 1 B 
   Borodini Trio
* Claude Debussy - Sümfooniline triptühhon "Nokturnid" I Pilved
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Esa-Pekka Salonen
* Hugo Alfven - Rapsoodia "Jaaniöö"
   Bornemouthi Sümfooniaorkester, Paavo Berglund
* Nikita Bogoslovski, seade Friedrich Lips - Kolm vene pala:
   Bõliina, Ringmäng, Tants
   Friedrich Lips (bajaan)
 
06:04
 
* Tõnu Kõrvits - Tsirgutii
   Monika Mattiesen (flööt), Tallinna Kammerorkester, Risto Joost
* William Boyce - Avamäng nr 6 d-moll
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Carl Maria von Weber - Kontsertiino Es-duur klarnetile ja orkestrile 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, Jean-Jacques Kantorow
* Leo Brouwer - Un dia de noviembre
   Miloš Karadaglic
* Felix Mendelssohn - O for the Wings of a Dove
   Anthony Way (sopran), Daniel Philips, Uppinghami Kooli koor, Neil Page
* Antonio Vivaldi - Viiulikontsert B-duur 
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Ester Mägi, Rahvaluule - Tuule tuba
   Piret Aidulo (orel), Eesti Rahvusmeeskoor, Mihhail Gerts
* Alonso Mudarra - Fantasia que contrahaze la harpa en la manera de Ludovico
   Göran Söllscher (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar