00:18:39Eduard Tubin - Süit eesti tantsudest: II Pikk ingliska Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
00:23:57Eduard Tubin - Süit eesti tantsudest: III Setu tants Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
00:28:58Pjotr Tšaikovski - Variatsioonid rokokoo teemale op. 96; VIII osa - Variatsioon VI: andante Truls Mork (tšello), Terje Tonnesen (viiul), Oslo FilharmooniaorkesterDirigent Mariss Jansons
00:31:33Jean-Philippe Rameau - Nouvelles suites de pieces de clavecin Süit A-duur III osa Sarabande Michel Kiener
00:34:55Leonard Cohen - "Sister of Mercy" filmist "I'm Your Man" Beth Orton
00:39:36Lou Reed - The power of the heart Peter Gabriel
00:45:26Eduard Tubin - Süit eesti tantsuviisidest IV Sikusarve lood Mark Lubotski (viiul), Göteborgi SümfooniaorkesterDirigent Neeme Järvi
00:50:58Tuudur Vettik/Tuudur Vettik - Kuu Revalia KammermeeskoorDirigent Hirvo Surva
00:53:41Ennio Morricone - "Addio a Palerma" filmist "Corleone"
00:57:23Johannes Brahms - Sümfoonia nr 3 F-duur: III Poco allegretto op 90 Cyprien Katsaris (klaver)
01:03:23Pantšo Vladigerov - Sarabande from the cycle Classic and Romantic op 24 BNR Symphony OrchestraDirigent Emil Tabakov
01:08:04Johannes Brahms - Sõnadeta laulud: Öörändur Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
01:12:44Johann Sebastian Bach/John Barbirolli - Was mir behagt, ist nur die muntre Jagd!: Schafe können sicher weiden, BWV 208 BBC SümfooniaorkesterDirigent Leonard Slatkin
01:19:28Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat B-duur K333; II - Andante cantabile Mitsuko Uchida (klaver)
01:26:56Giya Kancheli - Theme from "Hamlet" var II Dino Saluzzi, Gidon Kremer, Andrei Pushkarev
01:28:26Sting/arr. Tolga Kashif - Fields Of Gold Lesley Garrett
01:32:43Traditsionaal/Percy Grainger (arr.) - Brigg Fair Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:36:05Veljo Tormis - Ingerimaa õhtud Eesti Filharmoonia kammerkoorDirigent Tõnu Kaljuste
01:55:06Andres Goldstein - An Open Window süidist Broken Silence Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica ArgentinaDirigent Andres Goldstein
01:57:53Joaquin Rodrigo - Fantaasia ühele härrasmehele: I Adagietto - Andante moderato (Villano y Ricercare) Angel Romero (kitarr), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
02:02:45Maurice Ravel - Hispaania rapsoodia III Habanera Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
02:06:10Eduard Tubin - Meditatsioon Urmas Vulp (viiul), Vardo Rumessen (klaver)
02:10:35Veljo Tormis - Süit oop. "Luigelend" I Luikede saabumine Eesti-Soome SümfooniaorkesterDirigent Anu Tali
02:13:48Rein Rannap - Gift (Kingitus) Rein Rannap (klaver)
02:18:23Franz Schubert - Sonaat a-moll "Arpeggione" D 821 Juri Bašmet (altviiul), Mihhail Muntjan(klaver)
02:45:20G.F. Händel - Music For the Royal Fireworks. Maestoso Allegro Delux Trio
02:53:24tundmatu - Psalmi Vox Clamantis, Weekend Guitar TrioDirigent Jaan-Eik Tulve
03:11:38Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 20 d-moll K 466 Piotr Anderszewski (klaver), Šoti KammerorkesterDirigent Piotr Anderszewski
03:42:44Johannes Brahms - Klaverisonaat nr. 3 f-moll op 5 Radu Lupu
04:24:09Heino Eller - Kvartett nr. 4 d-moll Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila
04:53:34Johann Sebastian Bach - Muusikaline ohver:(XVI) Ricercar 2 a 6 Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
05:01:16Claude Debussy - "Meri" - kolm sümfoonilist eskiisi Cincinnati SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
05:25:49Ester Mägi - Duod rahvatoonis Jaan Õun (flööt), Ulrika Kristian (viiul)
05:33:53Raimo Kangro - Lihtne sümfoonia op 18 Leedu KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
05:46:27Ester Mägi/Rahvaluule - Tuule tuba Piret Aidulo (orel), Eesti RahvusmeeskoorDirigent Mihhail Gerts
05:55:36Pjotr Tšaikovski - Lastealbum Op.39 22. Lõokese laul/Chant de l-Alouette Arkadi Sevidov (klaver)
05:56:51Joseph Haydn - Klaveritrio nr.12 e I Allegro moderato A.Schiff (klaver), Y.Shiokawa (viiul), B.Pergamenschikov (tšello)
06:06:23Richard Wagner - Lohengrin, Prelude, Act 1 Turku Philharmonic Orchestra
06:15:21Wolfgang Amadeus Mozart - Ascanio in Alba / Ah di si nobil alma David Daniels (kontratenor), Orchestra of the Age of EnlightenmentDirigent Harry Bicket
06:19:26Johannes Brahms - Klaverikontsert nr.2 B-duur Andante Elisabeth Leonskaja (klaver), Jurnjakob Timm (tšello), Leipzigi GewandhausorkesterDirigent Kurt Masur
06:31:42Julian Aguirre - Triste nr.4 Eliot Fisk (kitarr)
06:34:03Johannes Brahms/Georg Friedrich Daumer - "Oh, naised, oh, naised" tsüklist "Armastuslaulud op.52" III Monteverdi Koor, Robert Levin, John Perry (klaver)Dirigent John Eliot Gardiner
06:35:28Johann Sebastian Bach - Klaverikontsert nr.3 D BWV 1054 II Adagio e piano sempre Glenn Gould (klaver), Columbia SODirigent Vladimir Golschmann
06:41:34Gustav Ernesaks - Kalamees naerab koorisüidist "Kuidas kalamehed elavad" RAMDirigent Gustav Ernesaks
06:44:01Georg Friedrich Händel - Triosonaat g-moll op 2 nr .2 London Baroque
06:51:51Wolfgang Amadeus Mozart - Piano Sonata No. 10 in G major K. 330 (2. Andante cntabile) Lang Lang (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.