Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Edvard Grieg - Peer Gynt 1. süit II Ase surm
   Filharmooniaansambel "Pro Musica", Herbert Fleischmann
* Erik Satie - Gymnopedie nr 1
   Orchestre du Capitole de Toulouse, Michel Plasson
* Arcangelo Corelli - Sonata: Sarabanda
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Anonymous - Nove geniture
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
* Mieczyslaw Karlowicz, Karol A. Penson - Dla zasmuconej
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Ester Mägi - Kadents ja Teema
   Heiki Mätlik (kitarr), Andres Uibo (orel)
* Gaetano Donizetti - "Salajane pisar" ooperist "Armujook"
   Andrea Bocelli (tenor), Moskva Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Fedossejev
* Trad - Gabriel's Message
   Sting
* Walter Kollo, Stephen Collins Foster, James Thorton, Andrew Rindfleisch -
   Four vintage songs: III When you were sweet sixteen
   Meridian Arts Ensemble
* Anonymous - Gregooriuse introitus "Resurrexi"
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadru Hunt
* John Williams - Saving Private Ryan
   Bostoni Sümfooniaorkester, Tanglewood'i Festivalikoor, John Williams
* Sergei Rahmaninov - Rhapsody on a Theme of Paganini
   Lang Lang (klaver) Maria Teatri orkester Valeri Gergievi juhatusel
* Claude Debussy - Süit "Meri" I Meri koidust keskpäevani
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
 
01:01
 
* Josef Gabriel Rheinberger - 6 pala: II Abendlied
   Elise Batnes (viiul), Magne H.Draagen (orel)
* John Tavener, Anna Ahmatova - Ahmatova laulud: Boris Pasternak
   Patricia Rozario (sopran), The Vanbrugh Quartet
* Bach-Gounod - Ave Maria
   James Galway (flööt)
* Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile d-moll nr. 3
   Sergei Hatšaturjan (viiul), Lusine Hatšaturjan (klaver)
* Léo Delibes - Dome épais (Lakmé)
   Natalie Dessay, Delphine Haidan, Orchestre National du Capitole de Toulouse,
   dirigent Michel Plasson
* Carl Vine - Love Song
   Iain Grandage (tšello), elektroonika
* Maurice Ravel - Ma Mere l'Oye. Cinq pieces enfantines -
   "Les entretiens de la Belle et de la Bete"
   Cincinnati Symphony Orchestra, Paavo Järvi
* Philippe Rogier - Laboravi in gemitu meo
   The Choir of King's College London, David Trendell
* Thomas Newman - Bayeux Tapestry
   Steve Kujala, Leslie Reed, Sid Page, John Beasley, Bill Bernstein,
   Thomas Newman, Rick Cox, M. Fisher
* Samuel Barber - Adagio keelpillidele
   Austraalia Kammerorkester, Richard Tognetti
* Pjotr Tšaikovski - Süit "Mozartiana" IV Variatsioon IX
   Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Edith Sohlström - Eleegia
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
* Arianna Savall - Yo soy de mi amado/Kuulun oma armsamale
   Arianna Savall, Julio Andrade, Pedro Estevan
* Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal, Jeg lagde mig saa sildig
   Erling R.Eriksen (klaver)
 
02:02
 
* Sergei Rahmaninov - "Öö ja armastus" Süidist nr 1 kahele klaverile
   "Fantaasiapildid"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat nr. 28 Es-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Christian Geist - Vater unser, der du bist im Himmel
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Adagio religioso, Sümfoonia nr. 2 B-duur
   Deutsches SO Berlin, Vladimir Ashkenazy
* Heino Eller - Klaverisonaat nr. 4
   Sten Lassmann (klaver)
 
03:01
 
* Johann Sebastian Bach - Aaria variatsioonidega a-moll (Itaalia variatsioonid)
   Alison Balsom (trompet), Alistair Ross (klavessiin)
* Richard Wagner - Lohengrin, Prelude, Act 1
   Turku Philharmonic Orchestra
* Ludwig van Beethoven - Fantaasia klaverile, koorile ja orkestrile c-moll
   "Koorifantaasia"
   Helene Grimaud (klaver), Rootsi Raadio koor ja Sümfooniaorkester,
   Esa-Pekka Salonen
* Sergei Prokofjev - Klaverisonaat nr. 6 A-duur, III: Tempo di valzer lentissimo
   Boris Berman
* Eric Whitacre - Sleep my child
   Eric Whitacre Singers, Eric Whitacre
* Pierre Tabart - Requiem
   Ensemble La Fenice, Ensemble Jacques Moderne
 
04:30
 
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr. 1 e-moll
   Lang Lang (klaver), Viini Filharmoonikud, Zubin Mehta
 
05:10
 
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 1 D-duur
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
* Franz Schubert - Sümfoonia nr. 6 C II Andante
   Berliini Filharmoonikud, Daniel Barenboim
* Arvo Pärt - La Sindone
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Tõnu Kaljuste
 
06:00
 
* Henry Purcell - Abdelazer
   Orchestra of John's Smith Square, Lubbock
* Tarik O'Regan, Thomas Burritt - Triptych
   Thomas Burritt (löökriistad), segakoor Conspirare, Craig Hella Johnson
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Leia üksainus" kantaadist "Andestus"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Franz Krommer - Partiita nr. 2 Es-duur IV
   Nachtmusique, Eric Hoeprich
* Robert Schumann - Fantaasia C III Langsam getragen
   Bruno Lukk (klaver)
* Cesar Franck - Keelpillikvartett D IV Finaal
   Bartholdy-kvartett
* Jacques Offenbach - La Vie parisienne: Ce que c'est pourtant la vie
   Michel Senechal (tenor), Toulouse'i Kapitooliumi orkester, Michel Plasson
* John Dowland - What if I never speed?
   Danielle de Niese (sopran), The English Concert, Harry Bicket
* Urmas Sisask, seade Neeme Punder - "Kapella - särav täht" tsüklist
   "Jõulutäht Kapella"
   Viljandi Linnakapell, Neeme Punder
* Giuseppe Tartini - Viiulisonaat B-duur
   Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello),
   Paul Nicholson (klavessiin)
* Ignacy Jan Paderewski - Menuett nr. 1 G-duur teosest "Humoresque de Concert"
   Karol Radziwonowicz

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar