Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Georg Friedrich Händel - Xerxes: Largo
   Ferenc Liszti nim. Kammerorkester, Janos Rolla
* Jean Sibelius - Valse triste 
   Norra Raadio Orkester, Ari Rasilainen
* Melchior Franck - Pavaan ja gaillarde
   Clemencic Consort, Rene Clemencic
* Franz Schubert, tekst: Schober - Muusikale
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Carlo Gesualdo - Canzon francese del Principe
   Andrew Lawrence-King (harf)
* Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr. 1 Es 
   Londoni Klaveritrio
* Alfredo Catalani - La Wally: Wally aaria
   Renata Tebaldi (sopran), Monte-Carlo Rahvusooperi orkester, Fausto Cleva
* Giuseppe Verdi, arr Uri Caine - Desdemona's Lament
   Uri Caine Group & Josefine Lindstrand
* Gustav Theodore Holst - The Perfect Fool: Dance of the Spirits of Water
   BBC National Orchestra of Wales, dirigent Richard Hickox
* Piret Rips - Paradisi gloria
   Tallinna Kammerkoor, Aivar Leštšinski
* Dmitri Šostakovitš - Bai viib lapsed lambaid hoidma muusikast filmile "Üksik"
   BBC Philharmonic, Vassili Sinaiski
* Johann Sebastian Bach, seade Peter Breiner - Pastoraal
   Capella Istropolitana, Richard Edlinger
 
01:03
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Väike öömuusika 
   Academy of St.Martin-in-the-Fields
* spirituaal, Tom Poster - Nobody knows
   Alison Balsom (trompet)
* Henry Purcell, Silas Standage - An Evening Hymn
   Michael Chance (kontratenor), Fretwork
* Michelangelo Rossi - Toccata terza
   Robert Woolley (orel)
* Manuel de Falla, Maurice Marechal - 7 hispaania rahvalaulu: Nana
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Franz Lehar - Vilja laul operetist "Lõbus lesk"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Gustav Mahler, seade Uri Caine - Kindertotenlieder.
   Nun will die Sonn so hell aufgehn
   Uri Caine Ensemble
* Franz Krommer - Klarnetikontser Es-duur 
   Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic Orchestra, Günther Herbig
* Anti Marguste, Eesti rahvaluule - Vanasõna - vana hõbe 
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* John Williams - "Mälestused" muusikast filmile "Schindleri nimekiri"
   Gil Shaham, Bostoni Sümfooniaorkester, John Williams
* Edvard Grieg - Sümfooniline tants nr. 2 
   Oslo Filharmoonikud, Maris Jansons
* Antonio Vivaldi - Viola d'amore kontsert d 
   Catherine Mackintosh (viola d'amore), Valgustusajastu Orkester,
   Catherine Mackintosh
* Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert D II Andante
   Richard Egarr (klavessiin), London Baroque, Charles Medlam
 
02:04
 
* anonymous - Leccio libri apokalipsis / Lection: Vidi civitatem
   Anonymous 4
* Arvo Pärt - Pari intervallo
   Christopher Bowers-Broadbent (orel)
* Astor Piazzolla - Soledad
   Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Ouverture B-duur
   Freiburgi Barokkorkester
* Arianna Savall, Joan Salvat-Papasseit - Anna mulle oma käsi
   Arianna Savall, Pedro Estevan, Dimitris Psonis
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 1 B 
   Amadeus-kvartett; C. Aronowitz (alt), W. Pleeth (tšello)
 
03:02
 
* Antonin Dvorak - Romantiline pala 
   Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
* Carl Philipp Emanuel Bach - Sonaat A-duur H 29
   Danny Driver (klaver)
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 3 C II Adagio
   Murray Perahia (klaver)
* Edward Elgar - See on kaunis muusika
   Worcesteri Katedraali koor, Donald Hunt
* Pjotr Tšaikovski - Klaverikontsert nr. 1 b-moll 
   St.Petersburg Philharmonic Orchestra, Juri Temirkanov
 
04:16
 
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 3 d-moll 
   Arkadi Volodos, Berliini Filharmooniaorkester, James Levine
* Ferenc Liszt - Ma pean lahkuma
   Birgitte Fassbaender (metzzosopran), Jean-Yves Thibaudet (klaver)
 
05:06
 
* Zdenek Fibich - Sümfoonia nr. 3 e III Scherzo
   Detroiti SO, Neeme Järvi
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Luigevalgeke" 
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* tundmatu - Istampitta In Pro
   Raho Langsepp (keskaja flööt), Lilian Langsepp (gooti harf),
   Helena Uleksin (kellad)
* Johann Joachim Quantz - Flöödikontsert G-duur
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin),
   Kammerakademie Potsdam
 
06:02
 
* Mart Saar, Soome rahvaluule - Metsalaul
   Tartu Ülikooli Kammerkoor, Triin Koch
* William Boyce - Concerto grosso h-moll
   Cantilena, Adrian Shepherd
* David Popper - Ungari rapsoodia
   Ofra Harnoy (tšello), Michael Dussek (klaver)
* Ryuichi Sakamoto - Reversing
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; I osa 
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* Pablo de Sarasate - Zigeunerweisen III
   David Garrett
* Joseph Haydn - "Ein Mädchen, das auf Ehre Hielt" oratooriumist "Aastaajad"
   Genia Kühmeier (sopran), Arnold Schoenberg Choir,
   Concentus Musicus Wien, Nikolaus Harnoncourt
* Frederic Chopin - Etudes in C-sharp minor
   Lang Lang (klaver)
* William Lloyd Webber - Palve
   Skaila Kanga (harf), City of London Sinfonia, Richard HIckox
* Ernesto Nazareth - Brejeiro (Tango brasileiro)
   Gabriela Montero (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar