Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Jacques Offenbach - Barkarool "Hoffmanni lugudest"
   Kölni Salongorkester
* Sigur Ros - Samskeyti
   Sigur Ros
* Pjotr Tšaikovski - Adagio balletist "Uinuv kaunitar"
   Montreali Sümfooniaorkester, Charles Dutoit
* Arcangelo Corelli - Concerto grosso F 
   La Petite Bande, Sigiswald Kuijken
* Wolfgang Amadeus Mozart - II osa - Rondeau. Andante grazioso
   Sonaadist Es-duur
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
* Henri Duparc - Extase
   Kate Royal (sopran), Malcolm Martineau (klaver)
* Aram Hatšaturjan, Alec Rowley - Adagio from "Gayaneh" ballet
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Giacomo Puccini - Tosca: aaria "Salajane üksmeel"
   Jose Cura (tenor), Philharmonia Orchestra, Placido Domingo
* Matthew Gordon Sumner - Fields Of Gold
   Craig Ogden (kitarr), City of Prague Philharmonic Orchestra,
   dirigent James Morgan
* Gustav Mahler - Blumine
   Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* William Byrd - O lux, beata Trinitas
   Deller Consort, Mark Deller
* Howard Shore - Jacob Black
   Simon Chamberlain (klaver)
* Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 3 D-duur, II: Aaria
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
 
01:00
 
* Pablo de Sarasate - Zigeunerweisen I
   David Garrett
* Ferenc Liszt - Über allen Gipfeln ist Ruh
   Janet Baker (metsosopran), Geoffrey Parsons (klaver)
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 20 cis-moll op posth Lento con gran espressione
   Maria Joao Pires (klaver)
* Astor Piazzolla, José Carli - Milonga del Angel
   Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
* John Dowland - Tule jälle / Come again: sweet love doth now invite
   Barbara Bonney (sopran), Jacob Heringman (lauto)
* Ruggiero Leoncavallo - "Pajatsid": Intermetso
   Filharmoonia Orkester, Jose Cura
* Williams Ralph Vaughan - Silence and music
   The Joyful Company of Singers, Peter Broadbent
* Nino Rota - IV osa - "Angelica e Tancredi" filmist "Il Gattopardo"
   Filharmonica della Scala, Riccardo Muti
* Artur Kapp - Viimne piht oratooriumist "Hiiob"
   Tatjana Grindenko (viiul), Pärnu Linnaorkester, Neeme Järvi
* Camille Saint-Saens - Samson et Dalila: Mon coeur s'ouvre a ta voix
   Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic Orchestra,
   Eivind Aadland
* Kuldar Sink - Silencio III / Vaikus III
   Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
* Johannes Brahms - Tsükkel "Saksa rahvalaulud": Seisab pärnapuu
   Stephan Genz (bariton), Roger Vignoles (klaver)
* Jean-Philippe Rameau - Nouvelles suites de pieces de clavecin Süit
   A-duur VII osa Gavotte et Doubles
   Michel Kiener
 
02:03
 
* Gabriel Faure - Pärast üht unelmat
   Anatoli Krstev (tšello), Maier Frank (klaver)
* Erkki-Sven Tüür - Kontsert tšellole ja orkestrile
   David Geringas, Viini Raadio sümfooniaorkester, Dennis Russell Davies
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Laudate pueri"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Victor Herbert - Tšellokontsert nr. 2 e-moll 
   Gautier Capucon (tšello), Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Edvard Grieg - Lüüriline süit 
   Bergeni Filharmooniaorkester, Ole Kristian Ruud
 
03:03
 
* Antonin Dvorak - IV osa - Larghetto teosest "Romantilised palad"
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Joseph Joachim Raff - Klaverikontsert c 
   Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne Kammerorkester, Lawrence Foster
* Franz Schubert - Klaverisonaat nr. 1 E-duur (lõpetamata)
   Arkadi Volodos (klaver)
* Gioacchino Rossini - Religioosne prelüüd Väiksest pidulikust missast 
   Philip Mayers (klaver), Marcus Creed
* Henryk Wieniawski - Viiulikontsert nr 1 fis-moll 
   Charlie Siem (viiul), Londoni Sümfooniaorkester, Andrew Gourlay
 
04:18
 
* Felix Mendelssohn - Kantaat-sümfoonia "Kiituselaul" 
   Leipzigi Gewandhauskoor, Leipzigi Ooperi koor,
   Leipzigi Gewandhausorkester, Riccardo Chailly
 
05:16
 
* Ludwig van Beethoven - Kaksteist menuetti
   Tapiola Sinfonietta, John Storgards
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 1 C I Adagio molto
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 1 f-moll 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, Jean-Jacques Kantorow
 
06:07
 
* Valentin Silvestrov - Sõnumitooja
   Gidon Kremer, Naida Cole, Kremerata Baltica
* Veljo Tormis - Süit muusikale näidendile "Ookean" III Unistused
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
* Alo Ritsing, Friedrich Reinhold Kreutzwald - Mu laul
   Tartu Akadeemiline Meeskoor, Alo Ritsing
* Arcangelo Corelli - Concerto grosso D-duur 
   Valgustusajastu Orkester, Catherine Mackintosh
* Manuel de Falla seade Manuel Barrueco - Danse du meunier
   Manuel Barrueco (kitarr)
* Johan Helmich Roman - "Drottningholmsmusiken", I: Allegro
   Drottningholmi barokkansambel, Nils-Erik Sparf
* Richard Wagner, Risto Joost - Nürnbergi meisterlauljad: Avamäng ja avakoor
   "Kui sinu juurde saabus Lunastaja": Ärgake! Peagi koidab päev
   Rahvusooper Estonia Ooperikoor, Rahvusooper Estonia
   Sümfooniaorkester, Risto Joost
* Jean Sibelius - Venematka
   Ylioppilaskunnan Laulajat, Pasi Hyökki
* Carl Nielsen - Sümfoonia nr. 2 II Allegro comodo e flemmatico
   San Francisco SO, Herbert Blomstedt
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar