Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Tommaso Albinoni - Adagio
   James Galway (flööt), Müncheni Raadio Orkester, John Georgiadis
* Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur 
   Victoria Mullova (viiul), NDR Sümfooniaorkester, Herbert Blomstedt
* Marin Marais - La Reveuse
   Jordi Savall (viola da gamba), Pierre Hantai (klavessiin),
   X. Diaz-Latorre (kitarr), Rolf Lislevand
* Richard Rodgers, Oscar Hammerstein II -
   "Edelweiss" from "The Sound Of Music"
   Bryn Terfel, English Northern Philharmonia, dirigent Paul Daniel
* Alfredo Catalani - Ricordo di Lugano (Barcarola)
   Pietro Spada (klaver)
* David Del Tredici - Farewell
   Hilary Hahn (viiul), Cory Smythe (klaver)
* Giordano Umberto - "Amor ti vieta" ooperist "Fedora"
   Mario Lanza, orkester, dirigent Constantine Callinicos
* Meredith Wilson - Till there was you
   Katherine Jenkins (vokaal), David Foster (klahvpillid), orkester
* Johann Sebastian Bach, Luciano Berio - Contrapunctus XIX (Die Kunst der Fuge)
   Orchestra Sinfonica di Milano Giuseppe Verdi, Riccardo Chailly
* Eric Whitacre, Octavio Paz - Little birds
   Elora Festival Singers, Leslie De' Ath (klaver), Noel Edison
* Joe Hisaishi - "Princess Mononoke Theme Song" filmist "Printsess Mononoke"
 
01:01
 
* Jean Sibelius - Andante festivo
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Antonio Vivaldi - Flöödikontsert G-duur II Largo
   Michala Petri (flööt), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Iona Brown
* Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert D II Andante
   Richard Egarr (klavessiin), London Baroque, Charles Medlam
* Stephen Stubbs - Arpeggiata a mio modo
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* Tõnu Kõrvits - "Su hooleks ennast annan ma" tsüklist "Neli eesti
   vaimulikku rahvalaulu kvartetile"
   Tobiase Keelpillikvartett
* Trad., N. Kelahan (A) - The Mountains Of Mourne
   Iiri Raadio kontsertorkester
* Georges Bizet - Nokturn Carmen-süidist nr. 2
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Anonymous - Christe Redemtor omnium
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadri Hunt
* John Williams - The American Process filmist Lincoln
   Chicago Symphony Orchestra
* Wilhelm Stenhammar - Laul: Interlüüd
   Göteborgi Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* Max Reger - Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale IX: Molto sostenuto
   Vene Riiklik Sümfooniaorkester, Valeri Poljanski
* Arcangelo Corelli - Concerto grosso F 
   La Petite Bande, Sigiswald Kuijken
* Trad. - Lay me low
   Ensemble Phoenix Munich
* Camille Saint-Saens, seade Leopold Godowsky - Le Cygne
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Mark O'Connor - Häguse kuuvalguse valss 
   Yo-Yo Ma (tšello), Mark O'Connor (viiul), Edgar Meyer (kontrabass)
 
02:03
 
* Edvard Grieg - Haugtassa 
   Tine Thing Helseth (trompet), Havard Gimse (klaver)
* gregooriuse laul - Exulta filia Sion, O Maria
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Eino Tamberg - Sümfoonilised tantsud 
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Olari Elts
* Franz Liszt - Fantaasia ungari rahvaviiside teemadel klaverile ja orkestrile
   Cyprien Katsaris (klaver), The Philadelphia Orchestra, Eugene Ormandy
* Kuldar Sink - Silencio III / Vaikus III
   Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
 
03:01
 
* Ludwig van Beethoven - Largo Klaverikontserdist nr. 3
   Till Felner (klaver), The Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Francesco Geminiani - Concerto grosso nr. 12 d-moll "La Follia" 
   Valgustusajastu Orkester, Catherine Mackintosh
* Robert Schumann - Klaveritrio nr. 2 F
   Beaux Arts Trio
* Gustav Ernesaks - Veart kellad
   RAM, dirigent Kuno Areng
* Franz Schubert - Sümfoonia nr. 5 B-duur
   Viini Filharmoonikud, Georg Solti
 
04:05
 
* Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 3 d-moll 
   Arkadi Volodos, Berliini Filharmooniaorkester, James Levine
* Ildebrando Pizzetti - Messa di Requiem
   Conspirare, Craig Hella Johnson
 
05:16
 
* Wilhelm Friedemann Bach - Klaverikontsert e 
   Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali Kammerorkester, Yoon Kuk Lee
* tundmatu - Istampitta In Pro
   Raho Langsepp (keskaja flööt), Lilian Langsepp (gooti harf),
   Helena Uleksin (kellad)
* Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 70 D-duur II osa Andante
   Heidelberger Sinfoniker, dirigent Thomas Fey
* Mili Balakirev - Klaverikonts. nr. 1 fis 
   Malcolm Binns (klaver), The English Northern Philharmonia, David Lloyd-Jones
* Antonin Dvo'rak - "Benedictus" missast D-duur
   Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org), Sigvards Klava
 
06:01
 
* Nino Rota - Allegro Sümfooniast armastuslaulule
   Palermo teatri Sümfooniaorkester, Marzio Conti
* René Eespere - Kaks jubilatsiooni: Ave Mater; Ave Pater
   Rahvusooper Estonia Poistekoor, Hirvo Surva
* Ester Mägi - Bukoolika
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Arvo Volmer
* Manuel Maria Ponce - 3 mehhiko laulu, I: Allegro
   Eliot Fisk (kitarr)
* Percy Grainger - Agincourt Song (esmasalvestus)
   Academy of St.Martin-in-the-Fields Chorus, Richard Hickox
* Pjotr Tšaikovski - Souvenir de Florence 
   Sarah Chang, Bernhard Hartog, Wolfram Christ, Tanja Christ,
* Dmitri Šostakovitš - Džässisüit nr. 2, V: Väike polka
   Amsterdami Concertgebouw-orkester, Riccardo Chailly
* Mr. De Sainte-Colombe Le Fils - Fantaasia ja Rondo G
   Jordi Savall (viola da gamba)
* Francesco Paolo Tosti - Suuke
   Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed 
* Anatoli Ljadov - Amatsooni tants
   Prantsuse Raadio filharmooniaorkester, Paavo Järvi
* Veljo Tormis, Viivi Luik - "Sügismaastikud" tsüklist "Looduspildid"
   Ellerhein, Tiia-Ester Loitme
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar