Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Percy Grainger - Iiri meloodia Derry krahvkonnast
   BBC Filharmoonikud, Richard Hickox
* Ludwig van Beethoven - Romanss nr. 2 F-duur
   Sarah Chang (viiul), Berliini Filharmoonikud, Placido Domingo
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 5 D I Andantino pausato
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Kiitke, teenrid, Issandat
   Concerto Italiano, Monica Piccinini, Anna Simboli, Francesco Ghelardini,
   Luca Dordolo, Gianluca Ferr, Rinaldo Alessandrini
* Johann Sebastian Bach - Partita nr. 6 e I Toccata
   Glenn Gould (klaver)
* Pjotr Tšaikovski, Aleksei Apukhtin - Meeletud ööd
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* Cesar Franck - "Panis Angelicus" missast A-duur
   Janis Sprogis, Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org), Sigvards Klava
* W.H. Monk, seade Tolga Kashif, H.F.Lyte - Abide With Me
   Lesley Garrett
* Edvard Grieg - Adagio Klaverikontserdist a-moll
   Francois-Rene Duchable (klaver), Strasbourgi Filharmoonikud,
   Theodor Guschlbauer
* John Tavener - Hymn for the Dormition of the Mother of God
   Windsori Püha Georgi Kiriku koor, Christopher Robinson
 
01:02
 
* James Horner, Marco Pierobon - Space brass III Star Trek TV series -
   Closing theme
   Gomalan Brass Quintet
* Max Bruch - Viiulikontsert nr. 1 g II 
   Nigel Kennedy (viiul), Inglise Kammerorkester, Jeffrey Tate
* Alfreds Kalnins - Ballaad
   Marcis Kuplais (tšello), Ventis Zilberts (klaver)
* Aleksandr Vlassov, Aleksandr Puškin - Bahtšissarai purskkaevule
   Dmitri Hvorostovski (bariton), Ivari Ilja (klaver)
* Lucas Ruiz de Ribayaz - Espagnoletta
   Private Musicke, Pierre Pitzl
* Georg Friedrich Händel - Orelikontsert F 
   Josef Bücher (orel), Varssavi KO, Karol Teutsch
* Max Bruch - Jubilate, Amen
   Cheryl Studer (sopran), Londoni Sümfooniaorkester, Ion Marin
* Nils Okland, Sigbjorn Apeland - Gralysning
   Sigbjorn Apeland (klaver)
* Sergei Tanejev - Haual/tsüklist "Kaksteist koori"
   Madalmaade KK, Tõnu Kaljuste
* Max Steiner, arran: Rory Russell - Theme from "A Summer Place"
   Aquarelle Guitar Quartet (Michael Baker, Vasilis Bessa,
   James Jervis, Rory Russell)
* Sergei Rahmaninov - Rhapsody on a Theme of Paganini
   Lang Lang (klaver) Maria Teatri orkester Valeri Gergievi juhatusel
* Peteris Barisons - Damewort
   Läti Rahvuslik Sümfooniaorkester, Romualds Kalsons
* Wolfgang Amadeus Mozart - Ave verum corpus
   Heiki Mätlik (kitarr), Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
* Claude Debussy, Pierre Loys - Chansons de Bilitis III "Le Tombeau des naiades"
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Clara Schumann - Klaverikontsert: Romanss
   Brigitte Engerer (klaver), Orchestre Regional de Cannes, Philippe Bender
 
02:04
 
* Arvo Pärt - Berliini missa
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Josquin Desprez - Pater noster / Ave Maria
   The King's Singers
* Johannes Brahms - Sümfoonia nr. 1 c II Andante sostenuto
   Berliini Filharmoonikud, Claudio Abbado
* Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr 2 h-moll
   Khatia Buniatishvili (klaver)
 
03:09
 
* Gabriel Faure - Klaverikvintett nr. 2 c 
   Domus-kvintett
* Gustav Mahler - Blumine
   Frankfurdi Raadio sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Maurice Ravel - Bolero
   Ulsteri Orkester, Yan Pascal Tortelier
* Joseph Haydn - Klaverisonaat nr. 46 As-duur I Allegro moderato
   Marc-Andre Hamelin (klaver)
* Samuel Barber - Agnus Dei
   Conspirare, Craig Hella Johnson
* Camille Saint-Saens - Keelpillikvartett nr. 1 e-moll 
   Fine Arts Quartet
 
04:32
 
* Hector Berlioz - Sümfoonia "Harold Itaalias" 
   Philadelphia Orkester, Eugene Ormandy
 
05:17
 
* Carlo Gesualdo - Hämarus
   Taverner Consort, Taverner Koor, Andrew Parrott
* Heitor Villa-Lobos - Brasiilia bachiana nr. 5: Aaria
   Kaia Urb, Heiki Mätlik, Jaan Õun
* Richard Strauss - Duett-kontsertiino klarnetile ja fagotile 
   Nicole Kern (klarnet), Higinio Arrue (fagott),
   Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Paavo Järvi
 
06:06
 
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Aus der Tiefe ruf ich zu dir"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Ivan Moody - A Lion's Sleep 
   Trio Mediaeval
* Carl Philipp Emanuel Bach - Hamburgi sonaat G-duur flöödile ja basso
   continuole 
   Emmanuel Pahud (flööt), Jonathan Manson (tšello), Trevor Pinnock (klavessiin)
* Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile III Vivo
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Dmitri Šostakovitš - "Kolm fantastilist tantsu" II: Valss: Andantino
   Tatjana Nikolajeva (klaver)
* Leo Delibes - Lakme: Kellukeste aaria / Dov'e l'indiana bruna?
   Maria Callas (sopran), Filharmoonia orkester, Tullio Serafin
* William Billings - I am the rose of Sharon
   Ensemble Phoenix Munich
* Gustav Ernesaks - Kalamees naerab koorisüidist "Kuidas kalamehed elavad"
   RAM, dirigent Gustav Ernesaks
* Gioachino Rossini - Avamäng D "Obbligata a contrabbasso"
   Bologna Linnateatri SO, Riccardo Chailly
* Leo Brouwer - Un dia de noviembre
   Miloš Karadaglic
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar