Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Max Bruch - Šoti fantaasia I Adagio cantabile
   Midori (viiul), Iisraeli Filharmoonikud, Zubin Mehta
* Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 5 A-duur 
   Pekka Kuusisto (viiul), Tapiola Sinfonietta, Olli Mustonen
* Johannes Brahms - Keelpillikvintett G II Adagio
   Amadeus-kvartett, C. Aronowitz (alt)
* Christian Sinding, Edvard Brandes - Danske viser og sange: Herrens moder 
   Benjamin Isachsen (sopran), Magne H.Draagen (orel)
* Mr. De Machy - Prelüüd d
   Jordi Savall (viola da gamba)
* Pjotr Tšaikovski, Lev Mei - Ei, vaid see, kes teadis
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* Johann Sebastian Bach - II osa - Bassi aaria "Welt, ade! ich bin dein müde"
   Kantaadist "Der Friede sei mit dir"
   Leonhardt-Consort, Gustav Leonhardt
* Carl Vine - Love Song
   Iain Grandage (tšello), elektroonika
* Eric Whitacre - The River Cam
   Julian Lloyd Webber (tšello), Londoni Sümfooniaorkester, Eric Whitacre
* Wilhelm Stenhammar - Kolm koraalilaulu - nr. 2 "In the Seraglio Garden"
   Resonanser
 
01:01
 
* Angelo Badalamenti - Diane and Camilla
   Angelo Badalamenti (klaver, süntesaator), City of Prague Philarmonic
* Chopin - Nocturne No. 2
   Nigel Kennedy, Polish Chamber Orchestra
* Jean Sibelius - "Hääd õhtut-hüvasti" süidist "Armastaja"
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Nicola Fiorenza - Sinfonia a violino principale - Largo
   Cappella della Pieta dei Turchini
* Eduard Künneke - "Strahlender Mond" operetist"Der vetter aus Dingsda"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Erik Satie - Gnossienne No 1
   Lang Lang (klaver)
* Kurt Weill - Kolmekrossiooper. Puhkpillisüit: V Polly's song
   tenThing
* Gioacchino Rossini - "Quel jour serein le ciel presage" koor ooperist"Wilhelm Tell"
   Ambrosia Ooperikoor, Londoni Kuninglikud Filharmoonikud, Lamberto Gardelli
* Astor Piazzolla - Oblivion
   Soledad
* Tšaikovski - None But The Lonely Heart
   David Garrett
* Morten Lauridsen, Pablo Neruda - Nocturnes: II Soneto de la noche
   Polyphony, Stephen Layton
* Tan Dun - Filmist "The Banquet". Waiting
   Lang Lang (klaver), Shanghai SO, Tan Dun
* Andre Rieu - Ma armastan Sind
   Andre Rieu (viiul), orkester
* Georg Friedrich Händel - Aaria oratooriumist "Messias"
   Heiki Mätlik (kitarr), Jüri Leiten (trompet), Andres Uibo (orel)
* Eesti vaimulik rahvalaul - Mu süda, ärka üles
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
 
02:01
 
* Ferenc Liszt - Nocturne "En reve" 
   Benjamin Grosvenor (klaver)
* Franz Schubert - Keelpillikvartett B II Andante sostenuto
   Coull-kvartett
* Jan Krtitel / Johann Baptist Vanhal - Sümfoonia D-duur 
   London Mozart Players, Matthias Bamert
* Christian Geist - Vater unser, der du bist im Himmel
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
* Ralph Vaughan-Williams - I osa-Allegro Sümfooniast nr. 6 e-moll
   BBC Sümfooniaorkester, Andrew Davis
* Joseph Haydn - Tšellokontsert D-duur 
   Gautier Capucon (tšello), Mahleri Kammerorkester, Daniel Harding
 
03:13
 
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 4 G III Grave assai - Fandango
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Johann Joachim Quantz - Flöödikontsert G-duur
   Emmanuel Pahud (flööt), Trevor Pinnock (klavessiin), Kammerakademie Potsdam
* Carl Czerny - Fantaasia f-moll
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Nicht uns, Herr, sondern deinem Namen"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Lepo Sumera - Sümfoonia nr. 5
   Malmö Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
04:27
 
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 6 F-duur "Pastoraalne"
   Leipzigi Gewandhausorkester, Kurt Masur
 
05:10
 
* Severin Cornet - Parmi di star
   The King's Singers, ansambel "Tragicomedia"
* Felix Mendelssohn-Bartholdy -  Nocturne muusikast näidendile "Suveöö unenägu"
   Londoni Sümfooniaorkester, Andre Previn
* Sergei Rahmaninov - Mustlaskapritšo 
   Filharmoonia Orkester, Neeme Järvi
* John Taverner - Sanctus & Benedictus (Gloria tibi Trinitas)
   Fretwork
* Robert Schumann - Fantaasia C III Langsam getragen. Durchweg leise zu halten
   Bruno Lukk (klaver)
 
06:02
 
* Donato Lovreglio - Kontsertfantaasia Verdi "Traviata" teemadel
   Michael Collins (klarnet), Kathryn Stott (klaver)
* Leopold Mozart - Lastesümfoonia; III osa - Finaal. Allegro
   Cyprien Katsaris (klaver)
* René Eespere - Trivium
   Neeme Punder (flööt), Harry Traksmann (viiul), Tiit Peterson (kitarr)
* Camille Saint-Sa?ns - Introduktsioon ja Rondo capriccioso
   Leila Josefowicz (viiul), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Heino Kaski - Öö mererannal 
   Izumi Tateno (klaver)
* Ralph Vaughan Williams - Silent Noon
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Johann Strauss - An Der Schönen Blauen Donau
   Strauss-Orchestra Vienna, Joseph Francek
* Karl August Hermann, tekst: Karl August Hermann - Kungla rahvas
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar