00:18:00Erik Satie - Gymnopedie nr.3 Michel Legrand (klaver)
00:20:59Giya Kancheli - Theme from "King Lear" Dino Saluzzi, Gidon Kremer, Andrei Pushkarev
00:22:53Franz Biebl - Ave Maria Revalia KammermeeskoorDirigent Hirvo Surva
00:28:07Francis Chagrin - Romance filmist "Last Holiday" BBC Philharmonic
00:31:58Erik Satie - Gümnopeedia nr. 3 The New London OrchestraDirigent Ronald Corp
00:34:48Pjotr Tšaikovski - Luikede järv: Stseen Suur SümfooniaorkesterDirigent Aleksandr Lazarev
00:37:45Wojciech Kilar - Teema nr. 2 filmist "Bilans Kwartalny/The Balance" Poola Raadio Orkester KatowicestDirigent Konrad Bryzek
00:39:54Astor Piazzolla/José Carli - Milonga del Angel Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
00:46:21Erik Satie - Gymnopeedia nr.3 Gerald Garcia (kitarr), Slovaki FilharmoonikudDirigent Peter Breiner
00:48:36Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale; XIII var.-Sostenuto Ismo Eskelinen (kitarr)
00:49:59Louis Sclavis - "Tagasitulek peolt" muusikast Charles Vaneli tummfilmile "Jahimeeste öös" Louis Sclavis (klarnet), Dominique Pifarely (viiul), Vincent Courtois (tšello), Francois Merville (löökpillid
00:52:16Camille Saint-Saens/arran. Salut Salon - Aquarium Angelika Bachmann, Iris Siegfried, Sonja Lena Schmid, Anne-Monika von Twardowski, Salut Salon
00:54:43Marc Antoine Charpentier - Nuit (In nativitatem Domini canticum) Le Concert des Nations
01:00:11Eduard Tubin/Ernst Enno - Igatsus Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
01:01:56Jean Sibelius - 5 laulu op 37: III Soluppgang Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic OrchestraDirigent Eivind Aadland
01:04:13Georg Friedrich Händel - Concerto grosso "Alexanderfest" II Largo Akademie für Alte Musik Berlin
01:06:40Lepo Sumera - Pala aastast 1981 Lauri Väinmaa (klaver)
01:13:43Shigeru Umebayashi - "Yumeji's Theme" from "In the Mood for Love" Shigeru Umebayashi
01:16:10Stephen Collins Foster/Andrew Rindfleisch - Four vintage songs: II Gentle Annie Meridian Arts Ensemble
01:21:14Johann Sebastian Bach - III osa - Sarabande Partiitast d-moll, transkriptsioon Flöödipartiitast a-moll, BWV 1013 Jaap Schröder (viiul)
01:25:47Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett nr.1 D-duur op 11 Borodini Kvartett
01:54:16Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr.25 g-moll Berliini FilharmoonikudDirigent Karl Böhm
02:19:03Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 21 C-duur ("Waldstein") Paul Lewis (klaver)
02:46:03Franz Schubert - Sonaat viiulile ja klaverile g-moll, D.408 (op 137 nr 3) Julia Fischer (viiul), Martin Helmchen (klaver)
03:02:01Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert fagotile ja orkestrile B-duur Leedu KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
03:19:09Maurice Ravel - Gaspard de la nuit Benjamin Grosvenor (klaver)
03:40:46Ferruccio Busoni - Kontsertpala d op.31a klaverile ja orkestrile Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne KammerorkesterDirigent Lawrence Foster
04:01:10Felix Mendelssohn - Keelpillikvartett nr. 2 a-moll op 13 Kremerata Baltica
04:29:17Pjotr Tšaikovski - Klaveritrio a-moll op 50
05:16:16Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 3 d-moll op 30 Arkadi Volodos, Berliini FilharmooniaorkesterDirigent James Levine
05:57:16Johann Sebastian Bach - Motett "Ära karda, olen sinuga", BWV 228 The Tafelmusik Chamber Choir, Tafelmusik Baroque OrchestraDirigent Ivars Taurins
06:06:10Michael Nyman - Hommik (filmist Gattaca) orkesterDirigent Michael Nyman
06:09:23Pablo de Sarasate - Lento assai kontsertfantaasiast "Carmeni" teemadel Sarah Chang (viiul), Berliini FilharmoonikudDirigent Placido Domingo
06:11:51Alo Ritsing/Helvi Jürisson - Sügisekell Tartu Akadeemiline MeeskoorDirigent Alo Ritsing
06:14:02Sergei Rahmaninov - Karikakrad Howard Shelley (klaver)
06:16:21Johannes Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile nr.3 d-moll op.108; I-Allegro Sergei Hatšaturjan (viiul), Lucine Hatšaturjan (klaver)
06:25:27Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 4 d-moll op 13 - IV Finale: Allegro con brio Šoti RahvusorkesterDirigent Neeme Järvi
06:35:03Georg Friedrich Händel - Xerxes: Crude furie Joyce DiDonato (metsosopran), Les Talens LyriquesDirigent Christophe Rousset
06:38:43Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat F-duur K280; I - Allegro assai Mitsuko Uchida (klaver)
06:42:57Hector Berlioz - Overture/Avamäng oratooriumi "Kristuse lapsepõlv" 2. osale Kuninglik FilharmooniaorkesterDirigent Stephen Cleobury
06:48:38Antonio Vivaldi - Kontsert G-duur kahele viiulile, keelpillidele ja basso continuole RV 516 Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, dir Andrea MarconDirigent Andrea Marcon
06:57:08Gordon Stout - Mehhiko tants nr.2 Evelyn Glennie (marimbafon),
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.