00:26:02Anonymous - Oratio Ieremiae Gordon Jones
00:31:03Mikis Theodorakis - Epitafios 3 John Williams (kitarr)
00:34:34Nikolai Rimski-Korsakov/Aleksander Puškin - Pilved hakkavad hajuma. Eleegia, op. 42 nr. 3 Mischa Maisky, Pavel Gililov
00:37:45Ameerika rahvalaul - Swing low, little chariot Bryn Terfel (bariton), London Voices, Londoni SümfooniaorkesterDirigent Barry Wordsworth
00:41:49Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaverikonts.nr.2 d II Adagio Andras Schiff (klaver), Baieri RSODirigent Charles Dutoit
00:47:49Iiri rahvaviis/Daryl Runswick/Padraic Colum - She moved through the fair Albrecht Mayer (oboe), The King's Singers
00:54:16Mischa Spoliansky - Scherzo filmist "The man who could work miracles" Ileana Ruhemann (flööt), BBC Concert OrchestraDirigent Rumon Gamba
00:57:32Trad., arr. Edmund Rubbra - My tocher is the jewel The King's Singers
00:59:12Georg Friedrich Händel - Kontsert B (a 5) II Adagio Inglise KammerorkesterDirigent Raymond Leppard
01:02:06Claude Debussy - Kuuvalgus Peter Schmalfuss (klaver)
01:07:13Fryderyk Chopin/arr.Camille Saint-Saens - Nokturn Es-duur op. 55 nr. 2 Philippe Graffin (viiul), Pascal Devoyon (klaver)
01:12:02Mendelssohn - On Wings of Song Op. 34 No. 2 Tommy Reilly & The Academy of St. Martin-in-theFields Chamber Ensemble
01:15:36Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia "Manfred" IV Allegro con fuoco Royal Liverpool Philharmonic OrchestraDirigent Vassili Petrenko
01:18:39Lepo Sumera - Muusika filmile "Doktor Stockmann - rahvavaenlane" kammerorkester, Lepo Sumera, Jaan ÕunDirigent Peeter Lilje
01:33:07Tommaso Albinoni - Adagio orelile ja keelpillidele Adelaide'i SümfooniaorkesterDirigent Jose Serebrier
01:41:10tundmatu - Gallardas Ensemble Kapsberger
01:44:39Johann Sebastian Bach - Partita nr.2 c III Courante Glenn Gould (klaver)
01:46:52Johann Valentin Meder - Leben wir, so leben wir dem Herrn Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
01:54:18Wolfgang Amadeus Mozart - Divertisment D KV 334 VI Rondo Divertimento Salzburg
02:04:01Ludwig van Beethoven - Viiulisonaat nr.2 A-duur Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
02:21:41Johannes Brahms - Klaverikvintett f op.34 II Andante, un poco adagio Amadeus-kvartett, C. Eschenbach (klaver)
02:30:43Eric Whitacre/E. E.Cummings - i thank you God for most this amazing day Elora Festival SingersDirigent Noel Edison
02:37:05Arvo Pärt - Für Lennart in memoriam Tallinna KammerorkesterDirigent Tõnu Kaljuste
02:44:38Kuldar Sink - Püha ema ballaad Kaia Urb (sopran), Heiki Mätlik (kitarr)
02:58:55Ludwig van Beethoven - Klaverikontsert nr.5 Es-duur Murray Perahia (klaver), Kuningliku Kontserdimaja orkesterDirigent Bernard Haitink
03:38:15Franz Schubert - Kvintett C-duur D 956 Christian Tetzlaff (viiul), Isabelle Faust (viiul), Tatjana Masurenko (altviiul), Boris Pergamenschikow (tšello
04:29:19Wolfgang Amadeus Mozart - Sinfonia Concertante for Violin, Viola and Orchestra in E-flat major, K. 364 Julia Fischer (viiul), Gordan Nikolič (vioola), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
04:59:23Henry Purcell - O let me ever, ever weep Suzie Le Blanc (sopran),TragicomediaDirigent Stephen Stubbs, Erin Headley
05:06:59Joaquin Rodrigo - Aranjuezi konsert: Adagio Alirio Diaz (kitarr), Hispaania RahvusorkesterDirigent Jesus Lopez-Cobos
05:15:50Darius Milhaud - Filmifantaasia "Härg katusel" Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
05:31:53Wolfgang Amadeus Mozart - I osa - Adagio-Allegro Sonaadist G-duur, K-379 (373a) Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
05:39:46Julian Gavino de Arcas Lacal - Fantaasia Verdi ooperi 'Traviata' teemadel Heiki Mätlik (kitarr)
05:46:42Maurice Ravel - Ma Mere l´Oye. Cinq pieces enfantines - "Petit Poucet" Cincinnati Symphony OrchestraDirigent Paavo Järvi
05:50:08Giovanni Battista Sammartini - Sinfonia G Ensemble 415Dirigent Chiara Banchini
06:00:11Fryderyk Chopin - Sonaat tšellole ja klaverile g-moll op 65 I Allegro moderato Yo-Yo Ma (tšello), Emanuel Ax (klaver)
06:10:21Pjotr Tšaikovski - Serenaad C keelp-orkestrile I Pezzo in forma di Sonatina Ermitaaži KammerorkesterDirigent Saulius Sondeckis
06:20:35Gioachino Rossini - Le Comte Ory: Act I - Que les destins prosperes Rockwell Blake (tenor), Monte Carlo Filharmoonia orkesterDirigent Patrick Fournillier
06:24:50Oskar Merikanto/Gabriel Linsen - Mä oksalla ylimmällä, op. 26 Izumi Tateno (klaver)
06:31:13Franz Schubert - Willkommen und Abschied / Tere ja hüvasti Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
06:34:32Max Reger - Fuuga tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale" Venemaa Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
06:43:54Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 17 d-moll op. 31 "Torm"; II osa-Adagio Helene Grimaud (klaver)
06:51:33Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 48 C-duur "Maria Theresia"; II-Adagio Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
06:59:02Olav Ehala - "Vitsalaul" filmist "Nukitsamees"
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.