Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Antonio Vivaldi - Kitarrikontsert 
   Christopher Parkening (kitarr), Academy of Saint Martin in the Fields,
   Iona Brown
* Giuseppe Tartini - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole A-duur 
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Sergei Rahmaninov - Vokaliis
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Anonymous - O salutaris hostia
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
* Edvard Grieg - Möödas 
   Leif Ove Andsnes (klaver)
* Fryderyk Chopin - Trio g III 
   Pamela Frank (vl), Yo-Yo Ma (vc), Emanuel Ax (p)
* Friedrich von Flotov - "M'appari, tutt' amor" ooperist "Martha"
   Mario Lanza, orkester, dirigent Constantine Callinicos
* Joni Mitchell - A Case Of You
   Joni Mitchell
* Heino Eller - Kodumaine viis
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Eesti vaimulik rahvalaul - Nüüd hingvad inimesed
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadri Hunt
* Michael Nyman - "It Must Be The Light" filmist "Gattaca"
   Michael Nyman
* Pantšo Vladigerov - Sarabande from the cycle Classic and Romantic 
   BNR Symphony Orchestra, Emil Tabakov
* Johann Sebastian Bach - Missa h-moll: Agnus Dei
   Sergei Nakarjakov (flüügelhorn), Saint Paul'i Kammerorkester, Hugh Wolff
 
01:03
 
* Gustav Mahler - "Jalutasin lõbusalt" vokaaltsüklist "Poisi võlusarv" 
   Karita Mattila (sopran), Ilmo Ranta (klaver)
* Camille Saint-Sa?ns, seade Leopold Godowsky - Le Cygne
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Tõnu Kõrvits - "Su hooleks ennast annan ma" tsüklist "Neli eesti
   vaimulikku rahvalaulu kvartetile" osa: 3
   Tobiase Keelpillikvartett
* Gustav Holst, Christina Tourin - In The Bleak Mid-Winter
   Christina Tourin (harf)
* Amilcare Ponchielli - Cielo e mar (Enzo), ooperist "La Gioconda" 
   Placido Domingo, Orchester der Deutschen Oper Berlin, dirigent Nello Santi
* John Lennon / Paul McCartney, seade Göran Söllscher -
   The Long And Winding Road
   Göran Söllscher
* Pjotr Tšaikovski, Sergei Zagny - Luikede järv: Stseen nr. 2 (Finaal)
   NYYD Ensemble, Toomas Vavilov
* Thomas Tallis - Miserere nostri, Domine
   Stile Antico
* Mark Warschafsky, seade Daniel Tarrab - Oyf'n Pripetchok (That Song)
   süidist Broken Silence
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina
* Antonin Dvorak - Slaavi tants nr. 10 e-moll
   Praha Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Valek
* Gerard Presgurvic - Aimer (Romeo & Julia)
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Arcangelo Corelli - Viiulisonaat C 
   Catherine Mackintosh (vl), Robert Woolley (klavessiin), Richard Boothby (vc)
* Gerald Finzi - Since we loved
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Gabriela Montero / Albinoni - Albinoni: Adagio
   Gabriela Montero (klaver)
* Frederick Delius - Kapriis
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 8 F-duur
   Chicago Sümfooniaorkester, Georg Solti
 
02:24
 
* Georg Friedrich Händel - Aaria "Urne voi, che racchiudete" oratoorium
   "Aja ja Tõe triumf"
   Pavol Breslik (tenor), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* William Boyce - Avamäng nr 6 d-moll
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Muzio Clementi - Capriccio nr 1 e-moll 
   Howard Shelley (klaver)
* Gabriel Faure - Klaverikvintett nr. 1 d 
   Domus-kvintett
 
03:10
 
* Carl Nielsen - Sümfoonia nr. 1 g II 
   Norra Raadio SO, Ari Rasilainen
* Pablo Sarasate - Fantaasia Mozarti ooperi 'Võluflööt' teemadel
   Gil Shaham (viiul), Akira Eguchi (klaver)
* Robert Schumann - Kreisleriana II Sehr innig
   Maurizio Pollini (klaver)
* Galina Grigorjeva - Diptühhon II
   Margus Vellmann (voc), Aleksander Arder (voc), Eesti Rahvusmeeskoor,
   Mikk Üleoja
* Claude Debussy, Charles Baudelaire - Viis Baudelaire'i luuletust
   Dawn Upshaw (sopran), James Levine (klaver)
 
04:10
 
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G-duur 
   ASMF Chamber Ensemble klassikaline poogenpill-sekstett
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 1 d-moll 
   Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
 
05:19
 
* gregooriuse laul - Gaudeamus, Rex virginum, Gloria
   Vox Clamantis, Jaan-Eik Tulve
* Joseph Haydn - Klaveritrio nr. 26 fis I Allegro
   Beaux Arts Trio
* Nikolai Rimski-Korsakov - Sümfooniline süit "Sheherezade": Noor 
   prints ja printsess
   Filharmoonia orkester, Enrique Batiz
* Arvo Pärt - Trisagion
   Leedu Kammerorkester, Saulius Sondeckis
* Jean-Marie Leclair - Adagio - Sonata in e 
   The Rare Fruits Council, Manfredo Kraemer
 
06:01
 
* Eric Whitacre, Charles Anthony Silvestri - Sleep
   Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor), Eric Whitacre
* Arcangelo Corelli - Concerto grosso D-duur 
   Valgustusajastu Orkester, Catherine Mackintosh
* Sergei Prokofjev - Klassikaline Sümfoonia nr. 1 
   Boris Berman (klaver)
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 4 G III Grave assai - Fandango
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
* Arthur Wood - "Barwick Green" (Maypole Dance) süidist "My Native Heath"
   BBC Sümfooniaorkester, David Parry
* Jules Massenet - Werther: Kirjastseen 
   Elina Garanča (metsosopran), Dresdeni Riigikapell, Fabio Luisi
* William Byrd - The Tennthe Pavian. Sir William Petre
   Sophie Yates (klavessiin)
* Albert Ketelbey - "Tantsupalees" Cockney süidist
   The Palm Court Theatre Orchestra, Anthony Godwin
* Veljo Tormis - "Päikest ei olnud" tsüklist "Lindpriiuse päevad"
   Kadri Hunt (metsosopran),Riiklik Akadeemiline Meeskoor (RAM),
   Indrek Vau (trompet)
* Aram Hatshaturjan - Spartacus: Adagio
   Suur Sümfooniaorkester, Aleksandr Lazarev
* Enn Võrk - Eesti lipp
   Andre Maaker (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar