00:14:39Sergei Rahmaninov - Prelüüd d-moll Arkadi Volodos (klaver)
00:17:08Christoph Willibald Gluck - Balletistseen ooperist "Orfeus ja Euridice" Londoni FilharmoonikudDirigent Raymond Leppard
00:22:48Rolf Lovland - Once In A Red Moon Secret Garden
00:27:45Zdenek Fibich - Sümfoonia nr. 2 Es-duur II Adagio Detroiti SODirigent Neeme Järvi
00:35:11Joe Hisaishi - "Princess Mononoke Theme Song" filmist "Printsess Mononoke"
00:37:19Franz Tunder - Kantaat "Ole tervitatud, taevalik Isa" Harry van der Kamp (bass), Period Instruments Ensemble
00:42:57Cesar Franck - Viiulisonaat A III Retsitatiiv - Fantaasia Leland Chen (viiul), John Lenehan (klaver)
00:52:02Heino Kaski - Prelüüd orkestrile Ges-duur, op. 7/1 Soome Raadio SümfooniaorkesterDirigent Okko Kamu
00:56:16Georg Friedrich Händel - Qual nave smarrita Marijana Mijanovic (kontraalt)
01:03:06Ryuichi Sakamoto - Aqua/Vesi Ryuichi Sakamoto (klaver)
01:07:32Ernesto Lecouna - "Malaguena" süidist "Andalucia" Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
01:11:29Johann Sebastian Bach - II osa - Ariooso ja retsitatiiv "Gott soll allein mein Herz haben" Kantaadist "Gott soll allein mein Herze haben", BWV 169 Kesk-Põhjamaa Kammerorkester, Hakan Wikman (organ obligato)Dirigent Juha Kangas
01:13:58Traditsional, Katalaani - El mestre Arianna Savall & Petter Udland Johansen
01:20:19William Lloyd Webber - Lento City of London SinfoniaDirigent Richard Hickox
01:26:01Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Auväärne haldaja, taevalik õis Pärnu KammerkoorDirigent Ave Sopp
01:28:22Philip Glass - For Your Own Benefit The Lyric Quartet, Michael Riesman (klaver)Dirigent Nick Ingman
01:30:22Wilhelm Stenhammar - Interluud teosest "Cantata Sangen" op 44 Rootsi Raadio SümfooniaorkesterDirigent Manfred Honeck
01:35:43Heitor Villa-Lobos - Musta luige laul Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
01:38:28Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr.4 B II Adagio Berliini FilharmoonikudDirigent Herbert von Karajan
01:48:26Felix Mendelssohn - Sõnadeta laulud: Eleegia Vladimir Horowitz (klaver)
01:51:42Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 45 fis-moll "Lahkumissümfoonia" Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
02:16:51Johann Valentin Meder - Leben wir, so leben wir dem Herrn Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
02:24:36Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat A-duur London Baroque
02:40:15Franz Schubert - Keelp.-kvartett a "Rosamunde" II Andante Melos Quartet
02:47:48Philippe Rogier - Caligaverunt oculi mei The Choir of King's College LondonDirigent David Trendell
02:54:32Georges Bizet - 2 osa Adagio Sümfooniast C-duur Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
03:04:19Wolfgang Amadeus Mozart - Missa solemnis C-duur K 337 Kölni Kammerkoor, Collegium CartusianumDirigent Peter Neumann
03:30:30Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr.6 B-duur ("Ertzhertsog") Daniel Barenboim, Pinchas Zukerman, Jacqueline du Pré
04:11:07Franz Schubert - Ave Maria Renee Fleming (sopran), Christoph Eschenbach (klaver)
04:20:05Wolfgang Amadeus Mozart - Keelpillikvartett D-duur K 575 The Artaria Quartet
04:44:46Ludwig van Beethoven - Klaverikvartett Es-duur Divertimento Salzburg
05:11:21Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 1 f-moll Europa GalanteDirigent Fabio Biondi
05:19:00Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur op 77 II osa Victoria Mullova (viiul), NDR SümfooniaorkesterDirigent Herbert Blomstedt
05:28:13Lepo Sumera - In memoriam Malmö SümfooniaorkesterDirigent Paavo Järvi
05:41:15Joseph Haydn - Klaverisonaat C-duur Hob. XVI:50; I - Allegro Andreas Staier (klaver)
05:49:08Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich danke dem Herrn von ganzem Herzen" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
05:54:35Antonio Vivaldi - Introduzione al miserere "Filiae Maestae Jerusalem" RV-638 Ensemble 415, Andreas Scholl (kontratenor)Dirigent Chiara Banchini
06:04:03Johann Sebastian Bach - Fuugakunst: (II) Contrapunctus 2 Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:07:31Johann Sebastian Bach - Gigue / Partita VI in e minor BWV 830 Andras Schiff (klaver)
06:13:04David Matthews - The doorway of the dawn The Joyful Company of SingersDirigent Peter Broadbent
06:17:57Gotifredo Jacopo Ferrari - Kaheksa Tirooli valssi Consilium Musicum WienDirigent Paul Angerer
06:31:24Pjotr Tšaikovski - Variatsioonid rokokoo teemale:Sissejuhatus,teema&variatsioon Paul Tortelier (tshello), Northern Sinfonia OrchestraDirigent Yan Pascal Tortelier
06:35:05Wolfgang AmadeusMozart - Figaro pulm: Cherubino aaria / Voi che sapete Cecilia Bartoli (sopran), Viini KammerorkesterDirigent György Fischer
06:37:54Heitor Villa-Lobos - Mazurka-Choro Miloš Karadaglic
06:41:51Andrej Ocenaš - Viiulikontsert: I Andante op 47 Milan Pal'a (viiul), Slovak Radio Symphony OrchestraDirigent Mario Košik
06:45:23György Orban - "Benedictus" teosest "Missa Nona" OSA: 4 Ellerhein, Katrin Kuldjärv (klaver)Dirigent Tiia-Ester Loitme
06:48:09Antonio Vivaldi/Walter Vestidello - Viiulikontsert a-moll (tšelloseades) RV 359 Sol Gabetta (tšello), Sonatori de La Gioiosa Marca
06:55:29Johann Sebastian Bach/Xuefei Yang - Orkestrisüit nr 3 D-duur: Aaria G-keelel BWV 1068 Xuefei Yang (kitarr)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.