Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Dmitri Šostakovitš - Džässisüit nr. 1; I: Valss
   Amsterdami Concertgebouw-orkester, Riccardo Chailly
* Gerard Presgurvic - Aimer (Romeo & Julia)
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Camille Saint-Saens - Oboesonaat: I osa
   Colin Maier (oboe), Allison Wiebe (klaver)
* Hubert Cuypers - Ave Maria
   Uvis Kalejs (poisihääl/sopran), Aija Zingite
* Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat F-duur 
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Mark O'Connor - Häguse kuuvalguse valss 
   Yo-Yo Ma (tšello), Mark O'Connor (viiul), Edgar Meyer (kontrabass)
* Manuel López-Quiroga y Miquel - Rohelised silmad
   Placido Domingo (tenor), Madriidi Linnaorkester,
   José Maria Gallardo del Rey (kitarr)
* Ole Bull - La Melancolie
   Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (klaver)
* Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 3 D (Poola) II Alla tedesca
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Gustav Ernesaks, Eduard Visnapuu - Päike vajus pärnapuule
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Üleoja
* George David Weiss, Bob Thiele - "What a wonderful world"
   muusikast filmile "Good morning, Vietnam"
   Jackie Evancho
* Giacomo Puccini - Krüsanteemid
   Berliini RSO, Riccardo Chailly
 
01:02
 
* Alessandro Scarlatti - IV osa - Piano Sonaadist a-moll
   Europa Galante, Petr Zejfart, Fabio Biondi
* Enrique Granados - 12 danzas espanolas: II Oriental
   Mischa Maisky (tšello), Lily Maisky (klaver)
* Claude Debussy, Pierre Loys - Chansons de Bilitis II La Chevelure
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Aleksandr Skrjabin - Impromptu gis-moll
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Joseph Haydn - Keelpillikvartett G 
   Salomon Quartet
* Christoph Willibald Gluck, Pietro Metastasio - Ezio: Dubbioso amante
   Max Emanuel Cencic (kontratenor), Il Complesso Barocco, Alan Curtis
* Alois Kott - Valindor
   Ensemble Indigo
* Georg Friedrich Händel - Larghetto Oratooriumist "Joosep ja ta kaaslased"
   Collegium Musicum 90, Simon Standage
* Pavel Tšesnokov - Spasenije sodelal
   Holst Singers, Stephen Layton
* Andres Goldstein - Liberation filmist "some who lived"
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina, Andres Goldstein
* Sergei Rahmaninov - Rhapsody on a Theme of Paganini 
   Lang Lang (klaver) Maria Teatri orkester Valeri Gergievi juhatusel
* Henry Monk, Andrew Rindfleisch - Abide with me
   Meridian Arts Ensemble
* Antonio Vivaldi - II osa Largo Kontserdist D-duur kahele viiulile,
   keelpillidele ja basso continuole
   Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul),
   Veneetsia Barokkorkester, dirigent Andrea Marcon
* Robert Schumann - Poeedi armastus: Säraval suvehommikul
   Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
* Fryderyk Chopin - Nokturn H-dur 
   Kevin Kenner (klaver)
 
02:04
 
* Joachim Bernhard Hagen - Trio a-moll; II osa - Largo
   David Parsons (barokklauto), Marianna Scüzs (barokkviiul),
   Francisco del Amo (barokktšello)
* Henry Purcell - Why, why are all the Muses mute? 
   Suzie Le Blanc (sopran), Barbara Borden (sopran), Steve Dugardin (alt),
   Douglas Nasrawi (tenor), Stephen Stubbs, Erin Headley
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Kuula, taevas
   Concerto Italiano, Anna Simboli, Roberta Invernizzi, Sara Mingardo,
   Pietro Spagnoli, Vincenzo di Don, Rinaldo Alessandrini
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" VIII Entree des Luteurs et Chaconne
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa, kontsert 2 metsasarvele ja
   keelpillidele Es-duur
   Freiburgi Barokkorkester
 
03:05
 
* Richard Strauss - II osa - Improvisation. Andante cantabile
   Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Nino Rota - Andante sostenuto Sümfooniast armastuslaulule
   Palermo teatri Sümfooniaorkester, Marzio Conti
* Antonio Vivaldi - Kontsert viiulile, keelpillidele ja continuole e-moll 
   Giuliano Carmignola (viiul), Veneetsia Barokkorkester, Andrea Marcon
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 16 G-duur
   Edith Fischer (klaver)
 
04:04
 
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G-duur 
   ASMF Chamber Ensemble klassikaline poogenpill-sekstett
* Edvard Grieg - Viiulisonaat nr. 1 F-duur 
   Vilde Frang (viiul), Michail Lifits (klaver)
 
05:06
 
* Carl Maria von Weber - Kontsert fagotile ja orkestrile F-duur 
   Leedu Kammerorkester, Saulius Sondeckis
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 2 c-moll, II osa 
   Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
* Fredrik Pacius, Zacharias Topelius - "Melodraama" muusikast näidendile
   "Küprose printsess"
   Johan Storgard (lugeja), Tapiola Sinfonietta, Ulf Söderblom
* Heino Eller - Sümfooniline poeem "Viirastused"
   ERSO, Peeter Lilje
* Helen Buchholtz - Barkarool
   Marco Kraus (klaver)
 
06:07
 
* Franz Schubert, Walter Scott, D. Adam Storck - Coronach
   RIAS-Kammerkoor, Philip Mayers (klaver), Marcus Creed
* Gustav Ernesaks - Muusikale
   Segakoor Olevine, dirigent Ants Sööt
* Manuel de Falla - Vahemäng ja tants ooperist "La vida breve"
   Šveitsi-Romaani Sümfooniaorkester, Ernest Ansermet
* Erkki-Sven Tüür - Psalmoodia III. Psalmoodia segakoorile ja ansmblile
   Hortus Musicus
* Gioacchino Rossini - Domine Deus (Petite Messe solennelle)
   Juan Diego Florez (tenor), Orchestra del Teatro Comunale di
   Bologna, Michele Mariotti
* Fryderyk Chopin - Ballaad nr 4 f-moll 
   Khatia Buniatishvili (klaver)
* Jean Sibelius - Fragment II osast-Tempo moderato "Orkestrisüidist"
   ("Okeaniidide"eelvariant)
   Lahti Sümfooniaorkester, Osmo Vänskä
* Valentin Silvestrov - Bagatell nr. 13
   Valentin Silvestrov
* Johannes Ciconia - Regina gloriosa / Auline kuninganna
   Crawford Young (lauto)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar