Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Gabriel Faure - Hällilaul
   Evelyn Glennie (vibrafon), National Philharmonic Orchestra, Barry Wordsworth
* Georg Friedrich Händel, seade Leopold Stokowski - Saul: Leinamarss
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Sõnadeta laul (Adagio)
   Mozarteumi klarnetikvintett
* Gerald Finzi, Robert Bridges - Since we loved
   Bejun Mehta (kontratenor), Julius Drake (klaver)
* Giles Farnaby - Dream, Rest, Humour & Conceit
   Martin Souter (orel)
* Joachim Bernhard Hagen - Trio a-moll; I osa 
   David Parsons (barokklauto), Marianna Scüzs (barokkviiul),
   Francisco del Amo (barokktšello)
* Claudio Monteverdi, Carlo Milanuzzi - Si dolce e il tormento
   Pierre Pitzl
* Marguerite Monnot, Delecluse - Les amants d'un jour (Lovers For A Day)
   Elaine Paige (vokaal), orkester
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Belsatsari võõruspeod": II osa "Üksindus"
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Tuudur Vettik, Tuudur Vettik - Kuu
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Patrick Doyle - Upon the King
   City of Birmingham Symphony Orchestra
* Johann Pachelbel - Kaanon
   Gunilla von Bahr (flööt), Musica Vitae, Jan-Olav Wedin
* Antonio Vivaldi - Flöödikontsert g-moll "Öö" IV Largo
   Michala Petri (flööt), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Iona Brown
* William Boyce - Bard Of Armagh
   Leon Goossens (oboe), David Lloyd (klaver)
* Sergei Rachmaninov, Aleksander Puškin - Ära laula mulle, kaunitar 
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
 
01:01
 
* Nikolai Kapustin - Sonaat nr. 2 III
   Steven Osborne (klaver)
* Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio Kontserdist D-duur
   Alison Balsom (trompet), Colm Carey (orel)
* Gaetano Donizetti - "Salajane pisar" ooperist "Armujook"
   Andrea Bocelli (tenor), Moskva Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Fedossejev
* Margo Kõlar - "Marta juures" muusikast filmile "Nimed marmortahvlil"
   Heiki Mätlik (kitarr), Jaak Sooäär (kitarr)
* Carl Zeller; seade Andre Rieu - "Roosid Tiroolist" operetist "Linnukaupmees"
   Andre Rieu (viiul), Andre Rieu koor, orkester
* Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Seisab valurikas ema
   Pärnu Kammerkoor, Ave Sopp
* Richard Rodgers, sõn. Oscar Hammerstein II -
   "You'll Never Walk Alone" from "Carousel"
   Bryn Terfel, English Northern Philharmonia, Chorus Of Opera North,
   dirigent Paul Daniel
* Pietro Mascagni - Intermezzo ooperist "Talupoja au"
   orkester, Terry Davies
* Ruggiero Leoncavallo - "Pajatsid": Intermetso
   Filharmoonia Orkester, Jose Cura
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; II osa 
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* trad., seade Taivo Niitvägi, Sven Grünberg - Kas sureb nii mu kõige armsam
   Linnamuusikud
* Ludwig van Beethoven - Sonaat nr. 8 c-moll (Pateetiline) II 
   Paul Lewis (klaver)
* Aleksander Gretšaninov - Tšellosonaat e-moll I Maestoso
   Viktor Jampolski (klaver), Natalja Savinova (tšello)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert viiulile ja orkestrile nr. 5 A-duur 
   Tapiola Sinfonietta, Olli Mustonen
 
02:24
 
* John Tavener - Come and do Your will in me
   Anonymous 4, Chilingirian Quartet
* Joseph Bodin de Boismortier - Külatantsud 
   Le Concert Spirituel
* Morten Lauridsen, Robert Graves - Mid-winter songs
   Polyphony, Britten Sinfonia, Stephen Layton
 
03:00
 
* Alessandro Scarlatti - Concerto grosso nr. 1 f-moll
   Europa Galante, Fabio Biondi
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 2 Es-duur II Romanza 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, dirigent Jean-Jaques Kantorow
* Johann David Heinichen - Ouverture G-duur 
   Il Fondamento
* Joseph Haydn - Klaverisonaat D-duur; III osa -  Finaal
   Ivo Pogorelich (klaver)
* Sergei Tanejev - Prometheus/tsüklist "Kaksteist koori"
   Madalmaade KK, Tõnu Kaljuste
* Pjotr Tšaikovski - Süit nr. 2
   Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
 
04:17
 
* Johannes Brahms - Klaverikvartett nr. 2 A-duur 
   Leopold String Trio
 
05:08
 
* Claude Debussy, sdn. Charles Koechlin - Khamma
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Riccardo Chailly
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Audi coelum/Kuula, taevas
   Concerto Italiano, Anna Simboli, Roberta Invernizzi, Sara Mingardo,
   Pietro Spagnoli, Vincenzo di Don, Rinaldo Alessandrini
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" VIII Entree des Luteurs et Chaconne
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Toivo Tulev - Be lost in the Call
   NYYD Ensemble, Olari Elts
* Antonio Vivaldi - Kontsert C kahele flöödile ja orkestrile II Largo
   Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Adolphe Adam - Le Postillon de Lonjumeau: Act I - Mes amis, ecoutez l'histoire
   John Aler (tenor), Chorale Jean Laforge,
  Monte Carlo Filharmoonia orkester, Thomas Fulton
 
06:03
 
* Frédéric Chopin - Klaverisonaat nr.3 h-moll: I Allegro maestoso
   Yun-Di Li (klaver)
* Josef Bayer - Eelmäng balletist "Nukuhaldjas"
   Slovaki Raadio Sümfooniaorkester, Andrew Mogrelia
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Nicht uns, Herr, sondern deinem Namen"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Richard Strauss - I osa - Allegro ma non troppo Sonaadist viiulile
   ja klaverile Es-duur 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* John Dowland - Can She excuse my wrongs?
   Emma Kirkby (sopran), Anthony Rooley (lauto)
* Stephen Sondheim - Saatke sisse klounid
   Renate Dirix (saksofon), Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Ester Mägi - Laulikutele
   Tallinna Muusikakeskkooli kammerkoor, Evi Eespere
* Arvo Pärt - Dopo la vittoria
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Paul Hillier
* Lepo Sumera - Pardon, Fryderyk
   Kadri-Ann Sumera (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar