00:18:33Guillaume de Machaut - Deo confitemini - Domino Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
00:20:16Johann Sebastian Bach - Prelüüd es WTK I Glenn Gould (klaver)
00:23:59Maria Theresia von Paradis/arr. Samuel Dushkin - Sicilienne op 25 Itzhak Perlman (viiul), Samuel Sanders (klaver)
00:26:48Manuel López-Quiroga y Miquel - Rohelised silmad Placido Domingo (tenor), Madriidi Linnaorkester, José Maria Gallardo del Rey (kitarr)Dirigent Miguel Roa
00:32:34Luis Bacalor - Il Postino Joshua Bell
00:36:14Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal op 39 VII Saeterreisen Erling R.Eriksen (klaver)
00:38:19Johann Sebastian Bach - II osa - Adagio Kontserdist nr. 1 d-moll, BWV-1052 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
00:45:37Tom Tykwer/Johnny Klimek/Reinhold Heil - "Moorish Scents" Tom Tykweri filmist "Parfüüm" Berliini FilharmooniaorkesterDirigent Simon Rattle
00:50:46Georges Bizet - "Duo" väikesest süidist "Laste mängud" Orchestre de ParisDirigent Paavo Järvi
00:54:22Jean-Philippe Rameau - Suite from "Zoroastre" XI Sarabande 18.saj. orkesterDirigent Frans Brüggen
00:56:40Pjotr Tšaikovski - Lastealbum: Enterrement de Poupee Arkadi Sevidov (klaver)
00:58:33Johann Sebastian Bach - "Bist du bei mir" kogumikust "Anna Magdalena noodivihik" (seade: Alison Balsom) Alison Balsom (trompet), Mark Caudle (viola da gamba), Alistair Ross (orel)
01:01:14Faure - Romance Tommy Reilly & The Academy of St. Martin-in-theFields Chamber Ensemble
01:03:33Pjotr Tšaikovski - VI variatsioon Variatsioonidest Rokokoo teemale op.96 Truls Mork (tšello), Oslo FilharmoonikudDirigent Mariss Jansons
01:06:08Harry Gregson-Williams - Chipped Paint OrkesterDirigent Harry Gregson-Williams
01:09:42Tommaso Albinoni - Adagio James Galway (flööt), Müncheni Raadio OrkesterDirigent John Georgiadis
01:18:41Frederick Delius - Kapriis Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:22:06Lars-Erik Larsson - Pastoraalne süit op.19 II Romanss Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
01:26:53Gerald Finzi - Since we loved Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
01:28:02Georg Philipp Telemann - Kontsert seitsmele F-duur, II: Largo I Musici
01:34:50Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.1 F-duur BWV 1046 Oregoni Bachi Festivali KammerorkesterDirigent Helmuth Rilling
01:55:19Johann Valentin Meder - Leben wir, so leben wir dem Herrn Hortus MusicusDirigent Andres Mustonen
02:02:45Ludwig van Beethoven - Largo Klaverikontserdist nr. 3 Till Felner (klaver), The Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
02:12:56Arvo Pärt/1:1-14 Johannese - In principio Eesti Filharmoonia Kammerkoor, ERSODirigent Tõnu Kaljuste
02:32:26Giovanni Paolo Foscarini - Toccata per la E Ensemble Kapsberger
02:39:34Samuel Barber - Adagio keelpillidele Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
02:48:33Mari Vihmand - Floreo Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Arvo Volmer
03:01:08Valentin Silvestrov - Alleluia Kiievi KammerkoorDirigent Mõkola Hobdõtš
03:07:06Ludwig van Beethoven - Keelpillitrio Es-duur L'Archibudelli
03:46:18Wolfgang Amadeus Mozart - Serenaad B-duur 13 puhkpillile, K 361 (K 370a) Scottish National Orchestra Wind EnsembleDirigent Paavo Järvi
04:35:04Dmitri Šostakovitš - Kontsert nr.1 c-moll klaverile trompetile ja keelpillidele op 35 Gulbenkiani OrkesterDirigent Lawrence Foster
04:58:16Magister Perotinus - Beata viscera Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
05:06:21Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr 25 g-moll KV183 Taani Riiklik KammerorkesterDirigent Adam Fischer
05:31:21Pjotr Tšaikovski - Klaverikontsert nr 2 G-duur II Andante non troppo Emil Gilels (klaver), New Philharmonia OrchestraDirigent Lorin Maazel
05:39:47Arvo Pärt - Credo klaverile, segakoorile ja orkestrile Helene Grimaud (klaver), Rootsi Raadio koor ja SümfooniaorkesterDirigent Esa-Pekka Salonen
05:55:16Eduard Oja - Sugestioonid Vardo Rumessen
06:04:21Leopold Antonin Kozeluch - Klarnetikonts. Es II Poco adagio Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic OrchestraDirigent Günther Herbig
06:10:01Percy Grainger - III osa -"Hunting-Song of the Seeonee Pack" tsüklist "Jungle-Book Verses" (esmasalvestus) Paul Badley (bariton), Academy of St.Martin-in-the-Fields ChorusDirigent Richard Hickox
06:11:31Georg Friedrich Händel - Chaconne G-duur Andreas Staier (klavessiin)
06:20:00Richard Strauss - I osa - Allegro ma non troppo Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur op. 18 Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
06:31:51Astor Piazzolla - III osa - Vivace Sümfonietist kammerorkestrile Würtembergi SümfooniaorkesterDirigent Gabriel Castagna
06:35:38Joseph Haydn - 10. osa - Menuett aus Stücke für eine Flötenuhr Peter Alexander Stadtmüller (orel)
06:37:20Georg Philipp Telemann - Kontsert trompetile, 2-le oboele ja orkestrile D-duur Sergei Nakarjakov (trompet), Linda Strommen (oboe), Thomas Tempel (oboe) , Saint Paul'i KammerorkesterDirigent Hugh Wolff
06:47:18Piret Rips-Laul - Laula elu ilusaks Eesti Koorijuhtide naiskoorDirigent Õnne-Ann Roosvee
06:49:37Ludwig van Beethoven - Sonaat nr 8 c-moll op 13 Pateetiline I Grave - Allegro di molto e con brio Paul Lewis (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.