Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Georg Friedrich Händel, Leopold Stokowski - Veemuusika: Aaria
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Vincent d'Indy - Assez modere, mais sans lenteur Sümfooniast "Cevenole"
   Catherine Collard (klaver), Prantsuse Raadio Filharmoonikud, Marek Janowski
* Pjotr Tšaikovski, Jakov Polonski - Öö
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Antonio Vivaldi - Stabat Mater I Stabat Mater dolorosa
   Andreas Scholl (kontratenor), Ensemble 415, Chiara Banchini
* Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 21 c-moll
   Maria Joao Pires (klaver)
* Thomas Simpson - Bonny Sweet Robin
   The Dufay Collective
* Aleksandr Borodin - "Vürst Igor": Polovetside tants nr. 2
   Prantsuse Raadio filharmooniaorkester, Peterburgi Maria Teatri koor, Paavo Järvi
* Trad - Colin L. O'Reardon
   Scottish Fiddle Orchestra
* Krassimir Kjurktšijski - Bulgaaria madonna
   Bulgaaria Raadio orkester, Georgi Notev
* Eric Whitacre, Charles Anthony Silvestri - Sleep
   Junges Vokalensemble Hannover, Klaus-Jürgen Etzold
* John Williams - Üksinda kodus
   Koor ja orkester John Williamsi juhatusel, John Williams
* Robert Schumann - Sümfoonia nr. 4 d-moll II Romanss
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Igor Stravinski - "Tsaaritaride ringmäng" süidist "Tulilind"
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
01:01
 
* Arcangelo Corelli - Concerto grosso F
   La Petite Bande, Sigiswald Kuijken
* Orlando di Lasso - Je l'ayme bien
   Ensemble Clement Janequin
* Eugene Ysaye - Sonaat e-moll nr. 4
   Maxim Vengerov (viiul)
* Ennio Morricone - Ipotesi
   Rocco Parisi (klarnet), Quartetto Noferini
* Eduardo di Capua - O sole mio
   Andrea Bocelli (tenor), Moskva Raadio Sümfooniaorkester, Vladimir Fedossejev
* Ivor Gurney, William Butler Yeats - Down by the salley gardens
   Bejun Mehta (kontratenor), Julius Drake (klaver)
* Gustav Holst - Invocation
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Aleksander Gretšaninov - Vetšeri Tvojeja tainõja
   Holst Singers, Stephen Layton
* Ralph Vaughan-Williams, seade Robert Greaves -
   Fantaasia teemal Rohelised kätised
   David Nadien (viiul), New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Erkki-Sven Tüür - Passion
   Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Arianna Savall, Tomas Garcés - Els ulls/Silmad
   Arianna Savall
* Carl Czerny - Adagio Suurest sonaadist f-moll
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
 
02:00
 
* Galina Grigorjeva - (I osa) Aeglaselt / teosest "Lahkumisele"
   Hortus Musicus
* Edvard Grieg - Viiulisonaat nr. 1 F-duur
   Vilde Frang (viiul), Michail Lifits (klaver)
* Tomaso Albinoni, Remo Giazotto, Ohad Ben-Ari - Adagio
   Albrecht Mayer (oboe), The King's Singers
* Giacomo Puccini - Krüsanteemid
   Berliini RSO, Riccardo Chailly
* Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, II osa, Kvartett d-moll
   Karl Kaiser (flööt), Hille Perl (viola da gamba),
   Lee Santana (lauto), Lee Santana (lauto)
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 1 B
   Amadeus-kvartett; C. Aronowitz (alt), W. Pleeth (tšello)
 
03:05
 
* Antonin Dvo'rak - Romanss
   Sarah Chang (viiul), Berliini Filharmoonikud, Placido Domingo
* Henry Purcell - Raise, raise the voice
   Barbara Borden (sopran), Douglas Nasrawi (tenor),
  Simon Grant (bass),Tragicomedia, Stephen Stubbs, Erin Headley
* György Orban - "Agnus Dei" teosest "Missa Nona"
   Ellerhein, Katrin Kuldjärv (klaver), Tiia-Ester Loitme
* Franz Schubert - Missa C-duur
   Baieri raadio koor ja sümfooniaorkester, Wolfgang Sawallisch
 
04:01
 
* Felix Mendelssohn - Kantaat-sümfoonia "Kiituselaul"
   Leipzigi Gewandhauskoor, Leipzigi Ooperi koor,
   Leipzigi Gewandhausorkester, Riccardo Chailly
* Camille Saint-Saens - Klaverikontsert nr. 1 D-duur
   Stephen Hough, Birminghami Sümfooniaorkester, Sakari Oramo
 
05:26
 
* Jean-Baptiste Lully - Motett "Laudate pueri"
   Les Arts Florissants, William Christie
* Ludwig van Beethoven - Klaverikontsert nr. 1 C
   Alicia de Larrocha (klaver), Berliini Raadio sümfooniaorkester, Riccardo Chailly
* Ferenc Liszt - Järelkajad Mozarti ooperist "Don Giovanni"
   Jorge Bolet (klaver)
 
06:04
 
* Arnold Bax - Rongkäik
   Londoni Filharmooniaorkester, Bryden Thomson
* Arvo Pärt - Memento
   Kaia Urb (sopran), Evelin Saul (metsosopran), Tiit Kogerman (tenor),
   Eesti Filharmoonia kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Peeter Süda - Prelüüd ja fuuga g-moll
   Ines Maidre (orel)
* Astor Piazzolla - Tango 3
   Würtembergi Sümfooniaorkester, Gabriel Castagna
* Gabriel Faure - Klaverikvintett nr. 2 c
   Domus-kvintett
* Arnold Schönberg - Arie aus dem Spiegel von Arcadien tsüklist "Brettl-Lieder"
   Meascha Brueggergosman (sopran), BBC sümfooniaorkester,
   dirigent David Robertson
* Veljo Tormis, Andres Ehin - Talvemustrid tsüklist "Looduspildid"
   Ellerhein, Tiia-Ester Loitme
* Modest Mussorgski - "Vana loss" tsüklist "Pildid näituselt"
   Berliner Philharmoniker, dirigent Simon Rattle
* Ruben M. Campos - Cancion Mexicana
   Cyprien Katsaris (klaver)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar