Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* William Byrd, Leopold Stokowski - Pavaan ja Gigue
   BBC Filharmoonikud, Matthias Bamert
* Heino Kaski - Prelüüd orkestrile Ges-duur
   Soome Raadio Sümfooniaorkester, Okko Kamu
* Joseph Joachim - Romanze
   Daniel Hope, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra
* Rihards Dubra - Ave Maria
   Matiss Circenis (poisihääl/sopran), Aija Zingite (orel)
* Manuel Maria Ponce - Sonaat nr. 3: I Chanson - Andante
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* Wilhelm Friedemann Bach - Klavessiinikontsert a II Larghetto
   Richard Egarr (klavessiin), London Baroque, Charles Medlam
* Giuseppe Verdi - Celeste Aida (Radames), ooperist Aida 
   Placido Domingo, Orchester der Deutschen Oper Berlin, dirigent Nello Santi
* Ennio Morricone, Chiara Ferrau - Nella fantasia
   Jackie Evancho
* Johann Sebastian Bach, seade Peter Breiner - Pastoraal
   Capella Istropolitana, Richard Edlinger
* Eric Whitacre, Octavio Paz - Water night
   Elora Festival Singers, Noel Edison
* Michael Nyman - "Fish Beach" from "Drowning by Numbers"
   orkester
* Jose Maria Cano - Noche de luna: Epilogo
   Tine Thing Helseth (trompet), Jonathan Aasgaard (tšello),
   Royal Liverpool Philharmonic Orchestra, Eivind Aadland
 
01:03
 
* Benjamin Godard - Berceuse de Jocelyn
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Pablo de Sarasate - Zigeunerweisen I
   David Garrett
* Heinrich Marschner - Ave Maria 
   Heikki Rainio (tenor), Mikko Leistola (harf)
* Xian Xinghai - Yellow River Piano Concerto
   Lang Lang (klaver), China PO, Long Yu
* Nikolai Rimski-Korsakov, Aleksander Puškin - Pilved hakkavad hajuma
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* Wolfgang Amadeus Mozart, Emanuel Schikaneder - Võluflööt:
   Pamina ja Papageno duett
   Barbara Bonney, Gilles Cachemaille, orkester, Arnold Östman
* John Harle - The Three Ravens 1 - Since First I Saw Your Face
   John Harle Band
* Camille Saint-Saens - Sümfoonia nr. 2 a-moll
   Prantsuse Raadio Sümfooniaorkester, Jean Martenot
* Ester Mägi, Karl Ristikivi - Murdunud aer
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* John Corigliano - "Journey To China" filmist "The Red Violin"
   Philharmonia Orchestra, Joshua Bell, Esa-Pekka Salonen
* Ole Bull - Karjatüdruku pühapäev
   Bornemouthi Sümfooniaorkester, Paavo Berglund
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" XII Musette
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Astor Piazzolla - Soledad (ripresa)
   Claudio Farinone, Barbara Tartari, Tanguedia Duo
* Dowland - Rest awhile you cruel cares
   The Consort of Musicke, Anthony Rooley
* Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr. 31 As-duur, III osa 
   Piotr Anderszewski
 
02:01
 
* George Gershwin, seade Jascha Heifetz - Kolm prelüüdi: Prelüüd nr. 2 
   Joshua Bell (viiul), John Williams (klaver)
* Arvo Pärt - Berliini missa
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
* Franz Schubert, Ludwig Rellstab - Auf dem Strom / Jõel
   Barbara Hendricks, Radu Lupu (klaver), Bruno Schneider (metsasarv)
* Sergei Prokofjev - Avamäng juudi teemadel 
   Stefan Vladar (klaver), Euroopa Kammerorkester, Claudio Abbado
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G
   Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
* Johann Ludwig Bach (1677-1731) - Kantaat "See, mida pisaratega külvata"
   Frankfurter Kantorei, Bach-Collegium Stuttgart, Helmuth Rilling
 
03:13
 
* René Eespere - Evocatio
   Tiit Peterson (kitarr)
* Veljo Tormis - Laivassa lauletaan/Laevas lauldes
   Eesti Filharmoonia kammerkoor, Karin Salumäe, Tõnu Kaljuste
* Joseph Joachim Raff - Klaverikontsert c, II
   Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne Kammerorkester, Lawrence Foster
* Robert Schumann - Sümfoonia nr. 2 C-duur 
   Dresdeni Riigikapell, Wolfgang Sawallisch
 
04:15
 
* Pjotr Tšaikovski - Sümfoonia nr. 4 f-moll 
   Leipzigi Gewandhausorkester, Kurt Masur
* Edvard Grieg - Viiulisonaat nr. 1 F-duur 
   Vilde Frang (viiul), Michail Lifits (klaver)
 
05:21
 
* Carl Philipp Emmanuel Bach - Tšellokontsert nr. 2 B-duur 
   Mstislav Rostropovtiš (tšello), Püha Pauli Kammerorkester, Hugh Wolff
* John Tavener - The Hidden Face
   Michael Chance (kontratenor), Nicholas Daniel (oboe), Fretwork
* Georg Philipp Telemann - Sinfonia in F-major for alto recorder,
   viola da gamba and strings
   Valgustusajastu Orkester, Marion Verbruggen (plokkflööt),
   Sarah Cunningham (viola da gamba), Monica Huggett
* Eduardo di Capua, seade Rein Rannap - O Sole Mio Fantaasia
   Rein Rannap (klaver)
 
06:04
 
* Sergei Rahmaninov - Adagio sostenuto Klaverikontserdist nr. 2
   Francois-Rene Duchable (klaver), Strasbourgi Filharmoonikud,
   Theodor Guschlbauer
* Cyrillus Kreek - Taaveti laul nr. 141
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Antonin Dvorak - Klaverikvartett Es
   Isabelle Faust, Diemut Poppen, Tanja Tetzlaff, Lars Vogt
* Georg Friedrich Händel - Concerto grosso, a-moll
   Amsterdam Handel Players, Peter Stratford
* Jean Sibelius - "Kroonimismarss" Kantaadist Nikolai II kroonimise puhul
   Lahti Sümfooniaorkester, Osmo Vänskä
* Saksa viis, Magne H.Draagen, Lina Sandel - Ingen er sa trygg i fare
   Benjamin Isachsen (sopran), Magne H. Draagen (orel),
   Henninge Landaas (altviiul), Anne Stine Dahl (tšello)
* Joseph Bodin de Boismortier - "Menuett" Serenaadist 
   Le Concert Spirituel, Hervé Niquet
* Arcangelo Corelli - Concerto grosso D-duur 
   Valgustusajastu Orkester, Catherine Mackintosh
* György Orban - "Benedictus" teosest "Missa Nona" osa: 4
   Ellerhein, Katrin Kuldjärv (klaver), Tiia-Ester Loitme
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar