Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* trad. - Armurõõm
   Die Berliner
* Erik Satie - Gümnopeedia nr. 2
   The New London Orchestra, Ronald Corp
* Sergei Rahmaninov - Vokaliis
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Claudio Monteverdi - Madrigal "E cosi a pocco a pocco"
   Concerto Vocale, Rene Jacobs
* Heino Eller - Pastoraal
   Sten Lassmann (klaver)
* Georg Friedrich Händel - Aaria
   Mintšo Mintšev (viiul), Maier Frank (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Reekviem: Agnus Dei
   Kathleen Battle (sopran), Ann Murray (metsosopran),
   David Rendall (tenor), Matti Salminen (bass)
* Folkloor - Pretty Saro
   Andreas Scholl (kontratenor), Orpheus KO
* Henry Monk, Andrew Rindfleisch - Abide with me
   Meridian Arts Ensemble
* Paul McCartney, John Harle - Nova
   The Joyful Company of Singers, Peter Broadbent
* Herman Hupfeld - Casablanca: As time goes by
   Praha Filharmoonia orkester, Nick Ingman
* Franz Schubert - Serenade
   David Garrett
* Engerlbert Humperdinck - Õhtupalve ooperist "Hansuke ja Greteke"
   New Yorgi Filharmoonikud, Leonard Bernstein
* Emilis Mengailis - Tähekuld Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto"
   Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul),
   Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
 
01:00
 
* Carl Zeller - "Als geblüht der Kirschenbaum" operetist "Linnukaupleja"
   Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
* Muzio Clementi - Musical caracteristics: V Prelude I alla Mozart
   Howard Shelley (klaver)
* Mihkel Lüdig - Ballaad
   Henry-David Varema (tšello), Heiki Mätlik (kitarr)
* Erich Wolfgang Korngold - "Da Ihr befehlet, Königin...Mein Sehnen,
   mein Wähnen" ooperist" Surnud linn"
   Bo Skovhus (bariton), English National Opera Orchestra
* Astor Piazzolla - Ingli Milonga
   Yo-Yo Ma (tšello), instrumentaalansambel
* Joseph Bodin de Boismortier - "Kujuteldav koor" Serenaadist op 39 nr. 1
   Le Concert Spirituel, Hervé Niquet
* Gustav Ernesaks - Rabamaastik
   Tallinna Kammerkoor, Kuno Areng
* Michael Nyman - Hommik (filmist Gattaca)
   orkester, Michael Nyman
* Dmitri Šostakovitš - Džässisüit nr. 1; I: Valss
   Amsterdami Concertgebouw-orkester, Riccardo Chailly
* Johannes Brahms - Viiulikontsert D-duur II Adagio
   Joshua Bell (viiul), Clevelandi Sümfooniaorkester, Christoph von Dohnanyi
* Robert Casadesus - Saraband 
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Gabriel Faure, Paul Verlaine - La lune blanche luit dans le bois
   Anne Sofie von Otter, Bengt Forsberg, kammeransambel
* Evelyn Glennie - Väike palve
   Evelyn Glennie (marimbafon),
* Johann Christian Bach -Tempo di Minuetto Sonaadist G-duur
   "Duett kahele klaverile"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Carl Maria von Weber - Klarnetikontsert nr. 2 Es-duur 
   Martin Fröst (klarnet), Tapiola Sinfonietta, Jean-Jacques Kantorow
 
02:20
 
* John Sheppard - Sacris solemnis
   The Tallis Scholars, Peter Phillips
* Haydn Joseph - Sümfoonia nr. 75 D-duur I osa Grave - Presto
   Heidelberger Sinfoniker, dirigent Thomas Fey
* Richard Strauss - Duett-kontsertiino klarnetile ja fagotile 
   Nicole Kern (klarnet), Higinio Arrue (fagott), Deutsche Kammerphilharmonie
   Bremen, Paavo Järvi
* Luigi Boccherini - Kvintett nr. 5 D IV Andantino pausato con variazioni
   Artaria Quartet, Richard Savino (kitarr)
 
03:00
 
* Ludwig van Beethoven - Romanss nr. 2 F-duur
   Willi Boskovsky (viiul), Viini Mozarti-ansambel
* Carlo Farina - Capriccio stravagante
   Jane Rogers (altviiul), Robert Woolley (klavessiin), The Purcell Quartet
* Kuldar Sink - Requiem aeternam
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Felix Mendelssohn-Bartholdy - Klaveritrio nr. 1 d-moll 
   Julia Fischer (viiul), Jonathan Gilad (klaver), Daniel Müller-Schott (tšello)
 
04:01
 
* Valentin Silvestrov - Liturgilised laulud
   Kiievi Kammerkoor, Mõkola Hobdõtš
* Antonin Dvorak - Sümfooniline jutustus "Vetevaim"
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Nikolaus Harnoncourt
 
05:05
 
* Joan Cererols - Serafin que con dulce harmonia from Missa mexicana
   The Harp Consort, Andrew Lawrence-King
* Arvo Pärt - Orient & Occident
   Rootsi Raadio Sümfooniaorkester, Tõnu Kaljuste
* Carlo Gesualdo - Hämarus
   Taverner Consort, Taverner Koor, Andrew Parrott
* Anton Bruckner - Keelpillikvintett F II Scherzo
   Melos Quartett, E. Santiago (alt)
* Eric Whitacre, William Butler Yeats - The stolen child
   Eric Whitacre Singers, Laudibus (segakoor), The King's Singers, Eric Whitacre
* Zbigniew Preisner - From the Abyss / Z otchlani
   Warsaw Philharmonic Chamber Orchrestra
 
06:10
 
* Veljo Tormis - "Ja siiski armastage" tsüklist "Lindpriiuse päevad"
   Kadri Hunt (metsosopran),Riiklik Akadeemiline Meeskoor (RAM),
   Indrek Vau (trompet), Roman Petuhov, Ants Soots
* Carl Philipp Emanuel Bach - Klaverikontsert nr. 4 c 
   Cyprien Katsaris (klaver), Echternachi Festivali Kammerorkester, Yoon Kuk Lee
* anonymous - Romance d'amour
   Norbert Kraft (kitarr)
* Henry Purcell, Jeremy Taylor - Job's Curse
   Bejun Mehta (kontratenor), Julius Drake (klaver)
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert; I osa - Allegro moderato
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* Urmas Sisask - Kiitkem südamest Mariat
   Tallinna Poistekoor, Lydia Rahula
* Mark O'Connor - Poeem Carlitale
   Mark O'Connor (viiul), Yo-Yo Ma (tšello), Edgar Meyer (kontrabass)
* Fryderyk Chopin - Skertso nr 4 E-duur 
   Benjamin Grosvenor (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar