00:21:16Leo Brouwer - Berceuse John Williams (kitarr)
00:25:07Antonin Dvorak - Kui mull' ema laulis Yo-Yo Ma (tšello), Patricia Zander (klaver)
00:28:08Giacomo Puccini - Madama Butterfly: Dovunque al mondo Jonas Kaufmann (tenor), Fabio Capitanucci (bariton)Dirigent Antonio Pappano
00:31:15Ludovico Einaudi - Corale Ludovico Einaudi
00:33:16Giuseppe Tartini - I osa - Largo Tšellokontserdist D-duur Püha Pauli Kammerorkester, Mstislav RostropovitšDirigent Hugh Wolff
00:39:43Sergei Rahmaninov - Vesper: Bogoroditse Devo Riia Toomkiriku poistekoorDirigent Martinš Klišans
00:42:41Thomas Newman - Bayeux Tapestry Steve Kujala, Leslie Reed, Sid Page, John Beasley, Bill Bernstein, Thomas Newman, Rick Cox, M.Fisher
00:45:00Franz Schubert - Serenade David Garrett
00:49:27Reinhold Glier - Eksprompt op.35 nr.9 Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
00:52:29Georg Friedrich Händel/Leopold Stokowski - Veemuusika: Adagio BBC FIlharmoonikudDirigent Matthias Bamert
00:55:36Gustav Mahler - "Die zwei blauen Augen" tsüklist "Lieder eines fahrenden Gesellen" Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
01:00:34Johann Sebastian Bach - I osa prelüüd Prelüüdist ja fuugast nr 4 cis-moll BWV 849 Helene Grimaud (klaver)
01:03:50G. Faure - Pie Jesu /Reekviemist op. 48 Kathleen Battle (sopran), orkester, Anthony Newman (orel)Dirigent Robert Sadin
01:06:59Simon Jeffes - Southern Jukebox Music Penguin Cafe Orchestra
01:12:27Edouard Lalo - Norra fantaasia II Andante Philippe Graffin (viiul), Ulsteri OrkesterDirigent Thierry Fisher
01:17:08Thomas Newman - "Any Other Name" filmist "American Beauty" Nikolaj Blach & Sally Herbert
01:21:11Antonin Dvorak - Slaavi tants nr. 10 e-moll Praha Raadio SümfooniaorkesterDirigent Vladimir Valek
01:26:54Trad. (Rootsi) / arr. Carl Nielsen - I Danmark er jeg født Hanne Askou (viiul), Frode Andersen (akordion)
01:30:05Gustav Holst - Invocation op 19 nr. 2 Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:39:37Orlando di Lasso - O foible esprit Ensemble Clement Janequin
01:44:06Edvard Grieg - Allegretto Espressivo All Romanza Joshua Bell
01:51:36Fryderyk Chopin - Klaverisonaat nr. 2 b-moll op 35 Simon Trpčeski
02:17:15Claude Debussy/Charles Baudelaire - "Viis Baudelaire'i luuletust": Le Balcon/Rõdu Dawn Upshaw (sopran), James Levine (klaver)
02:25:18Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr. 1 e-moll op 11 Lang Lang (klaver), Viini FilharmoonikudDirigent Zubin Mehta
03:05:24Max Bruch - Viiulikontsert nr.1 g III FInaal. Allegro energico Nigel Kennedy (viiul), Inglise KammerorkesterDirigent Jeffrey Tate
03:13:23Johannes Brahms - Vioolasonaat nr. 2 Es-duur op 120 nr. 2 Lars Anders Tomter (altviiul), Leif Ove Andsnes (klaver)
03:34:57W. A. Mozart - Trio B-duur K 502 II Larghetto Steven Lubin (klaver), Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
03:42:06Ludwig van Beethoven - Klaverikontsert nr.2 B II Adagio Alicia de Larrocha (klaver), Berliini Raadio sümfooniaorkesterDirigent Riccardo Chailly
03:51:41Wolfgang Amadeus Mozart - Violin Concerto No. 5 in A, K 219 Julia Fischer (viiul), Netherlands Chamber OrchestraDirigent Yakov Kreizberg
04:21:23Ludwig van Beethoven - Klaveritrio nr.2 G-duur Londoni Klaveritrio
04:54:31Barbara Strozzi - Udite, amanti / Kuulake, armastajad Anne Sofie von Otter, Jakob Lindberg, Anders Ericson
05:01:37Bernhard Henrik Crusell - Klarnetikonts.nr.1 Es III Rondo Emma Johnson (klarnet), Royal Philharmonic OrchestraDirigent Günther Herbig
05:09:22Evencio Castellanos - sümfooniline süit "Santa Cruz de Pacairigua" (Venezuela) Simon Bolivar Youth Orchestra of VenezuelaDirigent Gustavo Dudamel
05:25:42Johannes Brahms - Klaverikvintett f op.34 II Andante, un poco adagio Amadeus-kvartett, C. Eschenbach (klaver)
05:35:05Joseph Haydn - Viiulikontsert A II Adagio Alberto Lysy (viiul), Camerata Lysy Gstaad
05:43:19Randall Thompson - Halleluuja Läti Raadio koorDirigent Sigvards Klava
05:48:37Carl Czerny - FANTAASIA F-MOLL OP.226 Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
05:58:15Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja taevaminekupühaks: "Tõuse rõõmus" (Ascende laeta) RV 635 Concerto Italiano, Roberta Invernizzi (sopran)Dirigent Rinaldo Alessandrini
06:06:13Malcolm Arnold - Neli Cornwalli tantsu op 91: Con moto e sempre senza parodia The PhilharmoniaDirigent Bryden Thomson
06:08:21Jean Sibelius - Humoreski Ylioppilaskunnan LaulajatDirigent Pasi Hyökki
06:11:32Fryderyk Chopin - Nokturn nr.16 Es-duur op 55 nr.2 Lento sostenuto Maria Joao Pires (klaver)
06:16:24Johann Sebastian Bach - III osa - Allegro Kontserdist nr. 1 d-moll, BWV-1052 Angela Hewitt (klaver), Austraalia KammerorkesterDirigent Richard Tognetti
06:24:23Giovanni Girolamo Kapsberger - Felici gl'animi Magdalena Kožena (mezzo), Private MusickeDirigent Pierre Pitzl
06:27:16August Heinrich Wenck - Ach, du Liber Augustin Pavel Cerny (orel)
06:32:42Claudio Monteverdi - Vorrei baciarti Sara Mingardo, Monica Bacelli, Concerto Italiano
06:38:10Albert Ketelbey - "Eleegia" Cockney süidist The Palm Court Theatre OrchestraDirigent Anthony Godwin
06:43:33Galina Grigorjeva - Svjatki: VI To the Newborn Christ Iris Oja (alt), Kaia Urb (sopran), Else Torp (sopran), Rainer Vilu (bass), Eesti Filharmoonia KammerkoorDirigent Paul Hillier
06:47:04Georg Friedrich Händel - Chaconne G-duur Andreas Staier (klavessiin)
06:55:13Jacob Arcadelt - Ancidetemi pur Marju Riisikamp (klavessiin)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.