Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Mihhail Glinka, Jevgeni Baratinski - Ära ahvatle mind põhjuseta
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Antonio Vivaldi - La Folia
   Plokkflöödiansambel "Dreiklang Berlin"
* Jean Sibelius - 5 laulu: III Soluppgang
   Tine Thing Helseth (trompet), Royal Liverpool Philharmonic Orchestra,
   Eivind Aadland
* George Gershwin - Prelüüd nr 2 cis-moll tsüklist "3 prelüüdi"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Ryuichi Sakamoto, David Sylvian - Forbidden Colours
   Simon Haram
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "An den Wassern zu Babel"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Georg Philipp Telemann - Concerto grosso B III Dolce
   Hamburgi Telemanni-ühingu KO, Wilfried Böttcher
* Christoph Willibald Gluck, Pietro Metastasio - Ezio: Dubbioso amante
   Max Emanuel Cencic (kontratenor), Il Complesso Barocco, Alan Curtis
* John Wright - Toccatina filmist "Saint Joan"
   John Wright (orel)
* Franz Schubert - Serenade
   David Garrett
* Dmitri Šostakovitš - Andante Klaverikontserdist nr. 2
   Elisabeth Leonskaja (klaver), Saint Pauli KO, Hugh Wolff
 
01:02
 
* Doyle Lawson, Charles Waller, Robert Yates, Joseph H. Jennings -
   Calling My Children Home
   Chanticleer
* Oskar Merikanto - Romanss
   Erkki Rautio (tšello), Izumi Tateno (klaver)
* William Croft - Hümn jumalikule muusikale
   Ian Bostridge (tenor), Graham Johnson (klaver)
* Sergei Rahmaninov - "Romanss f-moll" tsüklist "Salongipalad"
   Arkadi Volodos (klaver)
* Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulisonaat: Tempo di menuetto
   Frank Peter Zimmermann (viiul), Alexander Lonquich (klaver)
* Giuseppe Verdi - Maskiball : Amelia aaria
   Angela Gheorghiu (sopran), Milano SO, Riccardo Chailly
* Georges Bizet - 2 osa Adagio Sümfooniast C-duur
   Orchestre de Paris, Paavo Järvi
* Veljo Tormis, Eesti rahvaluule - Sõit imemaale
   Ellerhein, Tiia-Ester Loitme
* Ludwig van Beethoven - Kuupaiste sonaat filmist "Crimson Tide"
   Wilhelm Kempff
* Pietro Mascagni - Intermezzo ooperist "Talupoja au"
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Clara Schumann - Romanze
   Daniel Hope, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra
* Norra rahvaviis - Sylkje-Per
   Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (harmoonium)
* Fryderyk Chopin, David Popper - Nokturn Es-duur
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
 
02:00
 
* Arvo Pärt - Sümfoonia nr. 3
   Londoni Filharmoonia orkester, Franz Welser-Möst
* Henry Purcell - O let me ever, ever weep
   Suzie Le Blanc (sopran),Tragicomedia, Stephen Stubbs, Erin Headley
* Joaquin Rodrigo - Aranjuezi kontsert
   Angel Romero (kitarr), Londoni Sümfooniaorkester, Andre Previn
* Johann Sebastian Bach - Kantaat nr. 117 "Au ja kiitus kõrgeimale hüvele"
   Gächinger Kantorei Stuttgart, Württembergi Heilbronni Kammerorkester,
   Helmuth Rilling
 
03:02
 
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 4 B I
   Kvartett "Serenata of London"
* Joseph Joachim Raff - Klaverikontsert c II Andante quasi
   Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne Kammerorkester, Lawrence Foster
* Modest Mussorgski - Öö lagedal mäel
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Felix Godefroid - Carnaval de Venice
   Xavier de Maistre (harf)
* Antonin Dvo'rak - "Benedictus" missast D-duur
   Läti Raadio koor, Aivars Kalejs (org), Sigvards Klava
* Georg Friedrich Händel - Dixit Dominus
   Hillevi Martinpelto (sopran), Anne Sofie von Otter (alt),
   Stockholmi Bach-koor, Drottningholm Baroqu, Anders Öhrwall
 
04:20
 
* Johannes Brahms, Arnold Schönberg - Klaverikvartett g-moll
   Londoni Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
 
05:06
 
* Richard Wagner - Avamäng ja Bakhanaal ooperist "Tannhäuser"
   New Yorgi Filharmoonia orkester, Zubin Mehta
* Barbara Strozzi - Kuulake, armastajad
   Anne Sofie von Otter, Jakob Lindberg, Anders Ericson
* Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 8 C-duur I
   Mariaclara Monetti (klaver), Inglise Kammerorkester, Stephanie Gonley
* Giuseppe Verdi - Neli sakraalpala: IV Te Deum. Sostenuto
   Ernst-Senff-koor, Berliini Filharmoonikud, Carlo Maria Giulini
 
06:05
 
* Giuseppe Tartini, Riccardo Zandonai - 3. osa - Sonaadist g-moll ("Kuraditriller")
   Anne-Sophie Mutter (viiul), Trondheimi Solistid, Anne-Sophie Mutter
* Giovanni Pierluigi da Palestrina - Missa "Papae Marcelli": Kyrie
   Oxfordi New College'i koor, Edward Higginbottom
* Aleksandr Borodin - "Polovetside tantsud" ooperist "Vürst Igor"
   Berliner Philharmoniker, dirigent Simon Rattle
* Vincenzo Bellini - Puritaanlased: Ah! Per sempre io ti perdei.
   Dmitri Hvorostovski (bariton), Londoni Filharmoonikud, Ion Marin
* Manuel Maria Ponce - Kitarrivariatsioonid ja fuuga "Hispaania Folia" teemale
   Ismo Eskelinen (kitarr)
* Pjotr Tšaikovski - Souvenir de Florence: II
   Sarah Chang, Bernhard Hartog, Wolfram Christ, Tanja Christ
* Thomas Campion - If thou longst so much to learn
   Janet Baker (metsosopran), Robert Spencer (lauto)
* Karl August Hermann, "Kalevipoeg" (S) - Isamaa mälestus
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Johann Adolf Hasse - Aaria "Kui mu ainus lootus" ooperist "Armino"
   Les Violons du Roy, Bernard Labadie
* Eyvind Alnaes - Romanss
   Erling R. Eriksen (klaver)

Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar