00:20:34Franz Schubert - Rändaja õhtulaul II Ian Bostridge (tenor), Julius Drake (klaver)
00:23:03Eugene Ysaye - Sonaat e-moll nr.4 op. 27; II-Sarabande. Quasi lento Maxim Vengerov (viiul)
00:26:37Wolfgang Amadeus Mozart - I osa - Adagio-Allegro Sonaadist G-duur, K-379 (373a) Anne-Sophie Mutter (viiul), Lambert Orkis (klaver)
00:34:14Luciano Berio - "Must on mu kallima juuste värv" tsüklist "Rahvalaulud" Jard van Nes (metsosopran), Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Riccardo Chailly
00:37:21trad. - How Can I Keep From Singing Faryl Smith (voc), Masquerade Youth Choir, Jon Cohen (klaver)
00:40:46Jurjanu Andrejs - Barkarool Liepaja SümfooniaorkesterDirigent Imants Resnis
00:44:50Nicholas Ludford - Sanctus - Missa Benedicta et Venerabilis Choir of New College, OxfordDirigent Edward Higginbottom
00:47:10Nino Rota - IV osa - "Angelica e Tancredi" filmist "Il Gattopardo" Filharmonica della ScalaDirigent Riccardo Muti
00:49:32Ludwig van Beethoven - Romanss F-duur Andre Rieu orkesterDirigent Andre Rieu
00:54:27Maurice Ravel - Allegro assai Klaverikontserdist G Helene Grimaud (klaver), Baltimore'i SODirigent David Zinman
01:03:52Frederick Delius - Kapriis Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
01:07:20Galina Grigorjeva - (II osa) Hällilaul / teosest "Con misterio" Hortus Musicus, Tui Hirv
01:11:11Johann Sebastian Bach - Tšellosüit nr. 5 c-moll, BWV 1011, II osa - Allemande Truls Mork
01:16:46Pjotr Tšaikovski/Jakov Polonski - Öö, op 60 nr. 9 Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
01:21:16Cesar Franck - Panis Angelicus Andrea Bocelli (tenor), Moskva Raadio Sümfooniaorkester, Vene Koorikunsti AkadeemiaDirigent Vladimir Fedossejev
01:25:13Mischa Spoliansky/Robert Ziegler - Das Gesellschaftslied Ute Lemper (vokaal), Matrix Ensemble
01:29:30Franz Liszt - Klaverikontsert nr. 1 Es-duur II Quasi adagio Lise de la Salle (klaver), Gulbenkian OrchestraDirigent Lawrence Foster
01:34:58Veljo Tormis/Juhan Liiv - Nägemus Eestist Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Soots
01:39:54John Barry/Nic Raine - John Dunbar Theme (From "Dances with Wolves") Royal Philharmonic OrchestraDirigent Paul Bateman
01:43:47Christoph Willibald Gluck - Õndsate vaimude tants ooperist "Orfeus ja Euridice" Londoni SümfooniaorkesterDirigent Philip Gibson
01:49:39Andrew Lloyd Webber - All I Ask of You (Phantasia) Sarah Chang, The London OrchestraDirigent Simon Lee
01:53:21Johann Joachim Quantz - I osa - Grave Sonaadist a-moll op.1 nr.1 flöödile ja basso continuole Hans-Martin Linde, Johannes Koch, Hugo Ruf
01:55:50Anonymus, 13. sajand - Sanctus. Holy - Heilig - Saint The Dufay Collective
01:57:56Thomas Baltzer - Prelude Jaap Schröder (viiul)
01:59:44Gabriel Faure - Romanss op.69 Steven Isserlis (tšello), Pascal Devoyon (klaver)
02:03:47Gustav Mahler - Laul Maast Los Angelese Filharmoonia orkester, Placido Domingo (tenor), Bo Skovhus (bariton)Dirigent Esa-Pekka Salonen
03:04:45Eduard Tubin - Süit balletist "Kratt" Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Arvo Volmer
03:28:23Jean-Baptiste Lully - Motett "Salve Regina" Les Arts FlorissantsDirigent William Christie
03:36:32Ralph Vaughan-Williams - I osa-Allegro Sümfooniast nr. 6 e-moll BBC SümfooniaorkesterDirigent Andrew Davis
03:43:59Pietro Cesti - Kantaat "Pria ch'adori" Concerto VocaleDirigent William Christie
04:01:00Salamone Rossi, Albert Kellim - Pieces from the Lumley Part Books Fretwork
04:09:20Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 48 C-duur "Maria Theresia"; II-Adagio Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
04:16:52Tõnis Kaumann - Long Play NYYD Ensemble
04:32:11Aram Hatšaturjan/Emin Hatšaturjan - Adagio of Spartacus and Phrygia from "Spartacus" ballet Cyprien Katsaris (klaver)
04:39:43Morten Lauridsen/James Agee - Nocturnes: III Sure on this shining night Morten Lauridsen (klaver), PolyphonyDirigent Stephen Layton
04:44:30Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr. 2 c-moll op 18 Varssavi Filharmoonia orkesterDirigent Stanislaw Wislocki
05:19:48Hector Berlioz - Sümfoonia "Harold Itaalias" op 16 Philadelphia OrkesterDirigent Eugene Ormandy
06:04:48Heitor Villa-Lobos - Brasiilia bachiana nr.5: Aaria Kaia Urb, Heiki Mätlik, Jaan Õun
06:12:35Max Reger - Fuuga tsüklist "Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale" Venemaa Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
06:22:43Jean-Baptiste Lully - II süit "Le Divertissement Royal" (1664-1670) Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
06:44:35Johan Svendsen - Pidulik polonees Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
06:56:07Antonin Dvo'rak - Klaveritrio nr.1 B op.21 II Adagio molto e mesto Borodini Trio
07:05:40Nino Rota - VII osa balletisüidist "La Strada" Palermo teatri SümfooniaorkesterDirigent Marzio Conti
07:07:49Evald Aav - Vikerlased: Sõdalaste koor Tartu Akadeemiline Meeskoor, Vanemuise SümfooniaorkesterDirigent Mihkel Kütson
07:10:29Simone Molinaro - Ballo detto "Il Conte Orlando" - Saltarello del predetto ballo Göran Söllscher (kitarr)
07:12:48Richard Wagner - Eelmäng ooperile "Tristan ja Isolde" Covent Gardeni Kuningliku Ooperiteatri orkesterDirigent Mark Elder
07:24:30Johannes Brahms - Keelpillikvintett G op.111 I Allegro non troppo, ma con brio Amadeus-kvartett, C. Aronowitz (alt).
07:34:17Jan K'rtitel Vanhal - Sümfoonia D-duur II Andante London Mozart PlayersDirigent Matthias Bamert
07:40:29Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal op 39 VI Aa Ola, Ola min eigen onge Erling R.Eriksen (klaver)
07:42:25Carl Zeller - "Ich bin die Christel von der Post" operetist "Linnukaupleja" Barbara Bonney (sopran); Ronald Schneider (klaver)
07:45:30Henry Purcell - A Dance for the Followers of Night Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
07:47:40Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Herr, unser Herrscher" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
07:51:50Antonio Vivaldi - Pidulik õhtujumalateenistus Neitsi Maarja taevaminekupühaks: "Issand, tõtta mind aitama" RV 593 Concerto Italiano, Roberta Invernizzi (sopran)Dirigent Rinaldo Alessandrini
07:59:06Edvard Grieg - Arietta op.12 nr.1 Leif Ove Andsnes (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.