Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Edward Elgar - Tervitus armsamale
   Andre Rieu orkester, Andre Rieu
* Johan Halvorsen - Veslemoy laul
   Terje Tonnesen (viiul), Oslo Filharmoonikud, Karsten Andersen
* Johann Christoph Friedrich Bach - Triosonaat A 
   London Baroque
* Attilio Ariosti - Kantaat "Pur al fin gentil Viola", I
   Monika Mauch, Marianne Ronez, Arno Jochem, Michael Freimuth,
   Ernst Kubitschek
* Johann Sebastian Bach, seade Harold Bauer -
   Kantaat nr. 127: Hing puhkab Jeesuse käte vahel
   Angela Hewitt (klaver)
* Sergei Rahmaninov - "Öö ja armastus" Süidist nr 1 kahele klaverile
   "Fantaasiapildid"
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Ameerika rahvalaul - Shenandoah
   Bryn Terfel (bariton), Neil Martin (viled), Londoni Sümfooniaorkester,
   Barry Wordsworth
* Giuseppe Antonio Brescianello - Ouverture g-moll kahele oboele,
   kahele viiulile, aldile ja basso continuole I Ouverture 
   La Cetra Barockorchester Basel, dirigent David Plantier, Vaclav Luks
* György Orban - "Kyrie" teosest "Missa Nona"
   Ellerhein, Katrin Kuldjärv (klaver), Tiia-Ester Loitme
* Mischa Spoliansky - "Congo lullaby" filmist "Sanders of the river"
   Mark Coles (bass), BBC Concert Orchestra, Rumon Gamba
* Johann Pachelbel - Kaanon
   James Galway (flööt), Müncheni Raadio Orkester, John Georgiadis
* Georg Friedrich Händel - Avamäng. Andante Oratooriumist "Susanna"
   Collegium Musicum 90, Simon Standage
* Emilis Melngailis - Oleme rahumeelne rahvas tsüklist
   "20 tantsu viiulile ja klaverile"
   Janis Bulavs (viiul), Imants Zemzaris (klaver)
* Francesco Paolo Tosti - Asjatud palved
   Ben Heppner (tenor), Londoni Sümfooniaorkestri liikmed (instrumentaal)
 
01:01
 
* Aleksandr Glazunov - Albumileht
   Tine Thing Helseth (trompet), Kathryn Stott (klaver)
* Pjotr Tšaikovski - Klaveritrio a II Tema con variazioni
   Beaux Arts Trio
* Felix Mendelssohn - Aaria "Issand Aabrahami Jumal" oratooriumist "Elias"
   Dresdeni Riigikapell, Sebastian Weigle
* Ole Bull - La Melancolie
   Nils Okland (viiul), Sigbjorn Apeland (klaver)
* Jean Sibelius - Valse triste 
   Norra Raadio Orkester, Ari Rasilainen
* Rudolf Tobias - Eks teie tea
   RAM, dirigent Olev Oja
* Andres Goldstein - The Shoes filmist "Some who lived"
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina,
   dirigent Andres Goldstein
* Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile, V: Cantando espressivo
   Shoti Rahvusorkester, Neeme Järvi
* Maurice Ravel - Hispaania rapsoodia I Ööprelüüd
   Londoni Sümfooniaorkester, Andre Previn
* Francis Poulenc - Sonaat oboele ja klaverile, I: Eleegia
   Francois Leleux (oboe), Emmanuel Strosser (klaver)
* Gustav Mahler, Friedrich Rückert - "Um Mitternacht" tsüklist
   "Lieder auf Texte von Friedrich Rückert"
   Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
* John Field - Nokturn c-moll
   Käbi Laretei (klaver)
* Giulio Caccini - Amarilli, mia bella
   Teatro Lirico: Milos Valent, Maxine Eilander, Erin Headley, Stephen Stubbs
* James Whitbourn - Son of God mass
   Jermy Powell (sopransaksofon), Ken Cowan (orel), Westminster Williamson
   Voices, James Jordan
 
02:26
 
* Tarquinio Merula - Hor ch'e tempo di morire
   Sara Mingardo, Concerto Italiano
* Johann Strauss - Freut Euch Des Lebens
   Strauss-Orchestra Vienna, Joseph Francek
* tundmatu - Istampitta Belicha
   Raho Langsepp (keskaja flööt), Lilian Langsepp (gooti harf),
   Helena Uleksin (kellad)
* Gioacchino Rossini - Keelpillisonaat nr. 6 D I Allegro spirituoso
   Kvartett "Serenata of London"
 
03:07
 
* Dobrinka Tabakova - Suite in old style: II The rose garden by moonlight
   Maksim Rõsanov (altviiul), Vaiva Eidukaityte-Storastiene
   (klavessiin), Leedu Kammerorkester, Maksim Rõsanov
* Jüri Reinvere - Loodekaar
   NYYD Ensemble
* Franz Schubert - Klaverisonaat nr. 1 E-duur (lõpetamata), II
   Arkadi Volodos (klaver)
* Valentin Silvestrov - Alleluia
   Kiievi Kammerkoor, Mõkola Hobdõtš
* Morten Lauridsen - Lux aeterna
   Polyphony, Britten Sinfonia, Stephen Layton
 
04:09
 
* Johannes Brahms - Klaverikvintett f-moll 
   Amadeus-Kvartett
* John Tavener - Nipson
   Michael Chance (kontratenor), Fretwork
 
05:12
 
* Anton Bruckner - Keelp.kvintett F I Gemässigt
   Melos Quartett, E. Santiago (alt)
* Lepo Sumera - Open(r)ing
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Peeter Lilje
* Arvo Pärt - Für Alina
   Aleksandr Malter (klaver)
* Philippe Rogier - Caligaverunt oculi mei
   The Choir of King's College London, David Trendell
* Astor Piazzolla - "Talv" tsüklist "Neli aastaaega Buenos Aireses"
   Kremerata Baltica, Gidon Kremer
 
06:05
 
* Cyrillius Kreek - Ma kõndisin vainul
   Tallinna Madrigalilauljad, Maire Eliste
* y Soler Vicente Martin - Divertisment nr. 2 B-duur
   Moonwinds (instrumentaal/puhkpilliansambel), Joan Enric Lluna
* William Byrd - All in a garden grine
   Martin Souter (klavessiin)
* Richard Strauss - III osa - Finale. Andante-allegro
   Sonaadist viiulile ja klaverile Es-duur 
   Gidon Kremer (viiul), Oleg Maisenberg (klaver)
* Georges Bizet - Arlitar: Farandola
   Philharmonia Orchestra, Herbert von Karajan
* Giuseppe Verdi - Traviata: Libiamo ne'lieti calici
   Angela Gheorghiu (sopran), Roberto Alagna (tenor), London Voices,
   Berliini Filharmoonikud, Claudio Abbado
* Carl Czerny - Allegro agitato Suurest sädelevast sonaadist
   Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
* Ernest John Moeran - To Daffodils
   The King's Singers
* Malcolm Arnold - Neli Cornwalli tantsu: Con moto e sempre senza parodia
   The Philharmonia, Bryden Thomson
* Urmas Sisask - 12 laulu püha Neitsi Maria auks: Sind tervitan
   Pärnu Kammerkoor, Ave Sopp
* Muzio Clementi - Capriccio B-duur 
   Howard Shelley (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar