Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Mihhail Glinka, Peter Ryndin - Kui hea on olla sinuga
   Mischa Maisky, Pavel Gililov
* Georg Friedrich Händel, seade Jim Byfield - Largo
   Regina Kilbey Strings
* Veljo Tormis - Süit ooperist "Luigelend" II Lahusolek
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
* Lucas Ruiz de Ribayaz - Espagnoletta
   Private Musicke, Pierre Pitzl
* Trad., seade Vaughan Williams - The Seeds of Love
   The King's Singers
* Pjotr Tšaikovski, seade Sergei Rahmaninov - Hällilaul
   Howard Shelley (klaver)
* Cesar Franck - Viiulisonaat A III Retsitatiiv - Fantaasia
   Leland Chen (viiul), John Lenehan (klaver)
* Stephen Sondheim - "Children will listen" muusikalist "Into the Woods"
   Barbra Streisand, orkester, Jonathan Tunick
* Ernesto de Curtis - Torna A Surriento
   Alfie Boe (voc), Chris Cameron (klaver), Royal Philharmonic Orchestra,
   dirigent Valeriano Chiaravalle
* Ludwig van Beethoven - Sümfoonia nr. 1 C II Andante cantabile con moto
   Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Kuldar Sink - Requiem aeternam
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Daniel Tarrab - The History Teacher filmist "Some who lived"
   Orquesta Sinfónica Nacional de la Republica Argentina, dirigent Daniel Tarrab
* trad. - Armurõõm
   Die Berliner
* Arvo Pärt - Für Lennart in memoriam
   Tallinna Kammerorkester, Tõnu Kaljuste
 
01:05
 
* Henry Desmarest - Te Deum de Paris: IV Te per orbem
   Le Concert Spirituel, dir Hervé Niquet
* Gabriel Faure, Romain Bussine - Apres un reve
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet(klaver)
* Orlando di Lasso - Le tems peult bien
   Eric Bellocq (lauto)
* Giovanni Battista Vitali - Capriccio secondo 
   Catherine Weiss (viiul), Jane Rogers (viiul), Richard Boothby (bassviiul),
   Robert Woolley (orel)
* Gaetano Donizetti - Tombre degli avi miei, ooperist "Lucia di Lammermoor" 
   Placido Domingo, Orchester der Deutschen Oper Berlin, dirigent Nello Santi
* Peruu rahvalaul, Jorge Morel - El condor pasa
   John Williams (kitarr)
* Ralph Vaughan-Williams - Fantasia on Greensleeves
   Academy of St. Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* Percy Grainger - My Love's in Germanie
   Academy of St.Martin-in-the-Fields Chorus, Richard Hickox
* John Williams - Proloog filmist "JFK"
   Tim Morrison (trompet), orkester John Williamsi juhatusel, John Williams
* Ole Bull, seade Johan Severin Svendsen - Romanss G-duur viiulile ja orkestrile
   Emmanuelle Boisvert (viiul), Detroiti Sümfooniaorkester, Neeme Järvi
* trad. Redner, André Rieu, J. Huijts - O Little Town Of Betlehem;
   God Rest Ye Merry Gentleman; Canso De Child
   André Rieu (viiul), Strauss Orchestra
* Johann Nepomuk Hummel - Teema ja variatsioonid F-duur 
   Howard Shelley (klaver), London Mozart Players, David Juritz
* Robert Schumann - Liebesgarten 
   Dorothea Röschmann (sopran), Ian Bostridge (tenor), Graham Johnson (klaver)
 
02:03
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 6 D-duur "Le Matin" (Hommik)
   Freiburgi Barokkorkester
* Johann Christoph Bach - Ach, das ich Wassers genug hätte
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
* Jean Sibelius - Aallotaret (The Oceanides) 
   Lahti Sümfooniaorkester, Osmo Vänskä
* Ludwig van Beethoven - Sonatiin
   Heiki Mätlik (kitarr), Andres Uibo (orel)
* Aram Hatšaturjan - Ballet Suite No. 2, Adagio of Spartacus and Phrygia
   Scottish National Orchestra & Neeme Järvi
 
03:02
 
* Franz Schubert - Klaveripala nr. 2 Es-duur 
   Mitsuko Uchida (klaver)
* Anti Marguste, Eesti rahvaluule - Meestetoonid 
   Andres Alamaa (bass), Mareks Lobe (bariton), Margus Vellmann (tenor),
   Andrus Kirss (tenor), Ants Soots
* Pjotr Tšaikovski - Keelpillikvartett nr. 1 D-duur 
   Borodini Kvartett
* Valentin Silvestrov - Liturgilised laulud
   Kiievi Kammerkoor, Mõkola Hobdõtš
 
04:29
 
* Fryderyk Chopin - Tšellosonaat g-moll 
   Mstislav Rostropovitš (tšello), Aleksandr Dedjuhhin (klaver)
* Johann Valentin Meder - Leben wir, so leben wir dem Herrn
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
 
05:06
 
* Antonin Dvo'rak - Sümfooniline jutustus "Vetevaim"
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Nikolaus Harnoncourt
* Mark O'Connor - Poeem Carlitale
   Mark O'Connor (viiul), Yo-Yo Ma (tšello), Edgar Meyer (kontrabass)
* Peeter Vähi - Ülim vaikus: II Vajrasattva mantra
   Iren Lovasz (sopran), Peeter Vähi (süntesaator),
   Eesti Rahvusmeeskoor, Eesti Riiklik Sümfooniaorkest, Kristjan Järvi
* Hector Berlioz - Armastusstseen dramaatilisest sümfooniast Romeo ja Julia
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
 
06:02
 
* Eric Whitacre, E.E. Cummings - Little tree
   Elora Festival Singers, Leslie De' Ath (klaver), Noel Edison
* Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile IV Hällilaul
   Kesk-Pohjanmaa Kammerorkester, Juha Kangas
* Richard Wagner - Tannhäuser: Wolframi aaria
   Georg Ots (bariton), Eesti Raadio Sümfooniaorkester, dirigent Sergei Prohhorov
* Johannes Ciconia - Tahan minna võõrale
   Project Ars Nova
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Wohl dem, der nicht wandelt"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Heino Eller - Kodumaine viis
   Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Peeter Lilje
* Johann jun.Strauss - Aus den Bergen 
   Viini Filharmoonikud, Franz Welser-Möst
* Eduard Tubin - Süit balletist "Kratt"
   Eesti Kaitseväe Orkester, Peeter Saan
* Claude Debussy - "Urnikaas" tsüklist "Prelüüdid" 
   Steven Osborne
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar