00:18:04Rolf Lislevend - Passacaglia celtica Rolf Lislevand, Arianna Savall, Pedro Estevan, Bjorn Kjellemyr, Guido Morini, Marco Ambrosini, Thor-Harald Johns
00:20:04Joseph Haydn - Keelpillikvartett op. 33 nr.3 C II Scherzo. Allegretto Lindsay Quartet
00:23:35Christoph Willibald Gluck - Orfeo ed Euridice / Che puro ciel David Daniels (kontratenor), Orchestra of the Age of EnlightenmentDirigent Harry Bicket
00:30:05Brendan Perry/Lisa Gerrard - The Song of the Sibyl Dead Can Dance
00:33:49Max Reger - Variatsioonid ja fuuga Mozarti teemale VIII:Andante grazioso Vene Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Valeri Poljanski
00:36:40Giovanni Pierluigi da Palestrina - Veni Sancte Spiritus Westminsteri Katedraali koorDirigent Martin Baker
00:40:54Martin Zimmer - "Daniel's 9th Cipher" muusikast filmile "Da Vinci kood"
00:50:23Johann Pachelbel - Kaanon James Galway (flööt), Müncheni Raadio OrkesterDirigent John Georgiadis
00:55:37Antonin Dvorak - Humoresque David Garrett
00:59:42Heino Eller - Neli pala: IV Larghetto Tallinna Keelpillikvartett Urmas Vulp (viiul), Olga Voronova (viiul), Toomas Nestor (vioola), Levi-Danel Mägila
01:03:26Johann Pachelbel/Rene Capdeville - Kaanon Cyprien Katsaris (klaver)
01:10:29Camille Saint-Saens - Luik Julian Lloyd Webber (tšello), Yitkin Seow (klaver)
01:13:23Joaquin Rodrigo/Alfredo Garcia Segura - En Aranjuez con tu amor Placido Domingo, orkester
01:16:10Robert Fripp - Matte Kudasai Mr. McFall’s Chamber
01:20:29Wolfgang Amadeus Mozart - Maurerische Trauermusik K 477 Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
01:25:44Jacob Obrecht - Missa Sub tuum Praesidium - Gloria The Clerks' GroupDirigent Edward Wickham
01:30:39John Williams/arran: James Jervis - Theme from "Schindler's List" Aquarelle Guitar Quartet (Michael Baker, Vasilis Bessa, James Jervis, Rory Russell)
01:34:22Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 21 C-duur II Andante Murray Perahia (klaver), Inglise KammerorkesterDirigent Murray Perahia
01:41:17Johannes Brahms - Serenaad A op 16 III Adagio non troppo Amsterdami Concertgebouw-orkesterDirigent Bernard Haitink
01:48:47Erik Satie - Gymnopedie for piano No. 3 Michala Petri & Lars Hannibal
01:50:50Luis de Milan - Fantasia 18 Christopher Wilson (vihuela)
01:53:44Dmitri Šostakovitš - Andante Klaveritriost nr. 2 e-moll op 67 Martha Argerich (klaver), Gidon Kremer (viiul), Mischa Maisky (tšello)
02:00:28Ferruccio Busoni - Kontsertpala d op.31a klaverile ja orkestrile Jean-Francois Antonioli (klaver), Lausanne KammerorkesterDirigent Lawrence Foster
02:20:52Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.1 F-duur BWV 1046 Oregoni Bachi Festivali KammerorkesterDirigent Helmuth Rilling
02:41:46Lepo Sumera - Open(r)ing Eesti Riiklik SümfooniaorkesterDirigent Peeter Lilje
02:57:02Johann Sebastian Bach - Toccata ja Fuuga d-moll Hannes Kastner (orel)
03:06:38Johann Sebastian Bach - Selig ist der Mann der die Anfechtung erduldet BWV 57 Thomas Quasthoff (bass-bariton), Dorothea Röschmann (sopran), Berliini Barokksolistid, Riia Kammerkoor
03:27:53Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 9 Es-duur KV 271 Inglise KammerorkesterDirigent Jeffrey Tate
03:59:41Johannes Brahms - Sümfoonia nr. 4 e-moll op 98 Berliini FilharmoonikudDirigent Claudio Abbado
04:41:38Camille Saint-Saens - Kontsert viiulile ja orkestrile nr.3 b-moll, op.61 Itzhak Perlman (viiul), Orchestre de ParisDirigent Daniel Barenboim
05:10:16Antonio Vivaldi - Stabat Mater RV 621 Ensemble 415, Andreas Scholl (kontratenor)Dirigent Chiara Banchini
05:29:03Giuseppe Tartini - Viiulisonaat D-duur Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello), Paul Nicholson (klavessiin)
05:49:21Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G op 36 II Scherzo Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
05:56:47Johann Sebastian Bach - Partita nr. 6 e-moll BWV 830 - I Toccata Murray Perahia (klaver)
06:05:02Georg Friedrich Händel - Chaconne G-duur Andreas Staier (klavessiin)
06:13:11Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich freu mich des, das mir geredt ist" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
06:16:55Arvo Pärt - Festina lente Filharmoonia orkesterDirigent Neeme Järvi
06:22:38Fryderyk Chopin - Nokturn nr. 2 Es-duur 9/2 Yundi Li (klaver)
06:27:04Emilis Mengailis - Finaal Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto" Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul), Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
06:34:26Giuseppe Verdi - Saatuse jõud: Inglite neitsi Lesley Garrett (sopran), Britten Sinfonia, Britten ChorusDirigent Ivor Bolton
06:37:55John Dowland, William Byrd - Pavana lachrimae Martin Souter (klavessiin)
06:43:31Charles Gounod - Faust: Adagio. Animato Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:48:23Georg Philipp Telemann - Tafelmusik, III osa. Kvartett e-moll K. Kaiser (fl), P. Müllejans (viiul), S. Mühleisen (tš), H. Perl (gamba), L. Santana (lauto), T. Johann (klav
06:57:08Johann Sebastian Bach - Partita nr.3 a V Burlesk Glenn Gould (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.