Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Andrew Lloyd Webber - All I Ask of You (Phantasia)
   Sarah Chang, The London Orchestra, dirigent Simon Lee
* Stephen Collins Foster, Andrew Rindfleisch - Four vintage songs: II Gentle Annie
   Meridian Arts Ensemble
* Richard Wagner, Leo Schulz - Tannhäuser: Ehatähe laul 
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Orlando di Lasso - O foible esprit
   Ensemble Clement Janequin
* Johann Sebastian Bach - Süit nr. 5 c-moll soolotšellole
   Thomas Demenga (tšello)
* Edward Elgar - III osa - Sarabande tsüklist "Neli tantsu"
   Athena Ensemble: Richard McNicol (flööt), Sebastian Bell (flööt),
   David Theodore (oboe)
* Antonin Dvo'rak - Näkineid: Hõbedane kuu kõrgel taevavõlvil
   Renee Fleming (sopran), Londoni Filharmoonikud, Georg Solti
* Louis Hardin aka Moondog - Synchrony No. 2
   Kronos Quartet & Judith Sherman
* Andre Rieu - Ma armastan Sind
   Andre Rieu (viiul), orkester
* William Byrd - Peccantem me quotidie
   Deller Consort, Mark Deller
* Howard Shore - Breath Of Life
   London Philharmonic Orchestra, The London Voices,
   The London Oratory School Schola, Howard Shore
* Georg Friedrich Händel, seade Jim Byfield - Largo
   Regina Kilbey Strings
* Arcangelo Corelli - Concerto grosso F 
   La Petite Bande, Sigiswald Kuijken
* Johannes Brahms - II osa - Adagio affettuoso Tšellosonaadist nr. 2 F-duur
   Steven Isserlis (tšello), Stephen Hough (klaver)
 
01:05
 
* Trad. - The Water Is Wide
   Alfred Deller & Mark Deller, Desmond Dupré (lauto, kitarr)
* Claude Debussy - "Helid ja parfüümid pöörlevad õhtuses õhus"
   tsüklist "Prelüüdid" 
   Steven Osborne
* Jules Massenet - Pala mõistatamiseks
   Junko Kudo (fagott), Mitsutaka Shiraishi (klaver)
* Johann Bach (1604-1673) - Motett "Meie elu on kui vari"
   Frankfurter Kantorei, Helmuth Rilling
* Francis Lai - Bilitis-Generique
   Sarah Brightman (sopran), Londoni Sümfooniaorkester, Paul Bateman
* Ludwig August Lebrun - Oboekontsert nr. 6 F-duur 
   Heinz Holliger (oboe), Camerata Bern, Thomas Füri
* Tomas Luis da Victoria - O Magnum Mysterium
   Nõmme Muusikakooli Kammerkoor, Indrek Vijard
* John Wright - Toccatina filmist "Saint Joan"
   John Wright (orel)
* Antonio Vivaldi - Kitarrikontsert 
   Christopher Parkening (kitarr), Academy of Saint Martin in the Fields,
   Iona Brown
* Richard Strauss, Christian Morgenstern - Vaiksed laulud
   Renée Fleming (sopran), Jean-Yves Thibaudet (klaver)
* Manuel de Falla, seade P. Dupont - Neli šoti tantsu 
   Eesti Kaitseväe Orkester, Peeter Saan
* Rene Eespere - In dies: II osa
   Toomas Vavilov (klarnet), Arsise Kelladeansambel, Aivar Mäe
* Aleksandr Borodin, seade Friedrich Lips - Nokturn
   Friedrich Lips (bajaan)
* Francis Poulenc - Sonaat oboele ja klaverile, III: Déploration
   Francois Leleux (oboe), Emmanuel Strosser (klaver)
 
02:02
 
* Wolfgang Amadeus Mozart - Keelpillikvintett c-moll 
   Uppsala Kammersolistid
* Giovanni Maria Capelli - Attalo aaria ooperist "Seaduslikud vennad"
   Philippe Jaroussky (kontratenor), Le Concert d'Astrée, Emmanuelle Haim
* Maurice Ravel - Allegro assai Klaverikontserdist G
   Helene Grimaud (klaver), Baltimore'i SO, David Zinman
* Joseph Haydn - Klaverikontsert G-duur 
   Emanuel Ax (klaver), Ferenc Liszti nim. Kammerorkester, Emanuel Ax
 
03:03
 
* Ferenc Liszt - Petrarca sonett nr. 104 tsüklist "Rännuaastad"
   Jorge Bolet (klaver)
* Anonymous - Christe Redemtor omnium
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadri Hunt
* Franz Schubert - Klaverisonaat a-moll 
   Radu Lupu
* Ludwig van Beethoven - Klaverikontsert nr. 4 G-duur
   Murray Perahia (klaver), Kuningliku Kontserdimaja orkester, Bernard Haitink
 
04:08
 
* Pjotr Tšaikovski - Muusika näidendile "Hamlet" 
   Londoni Sümfooniaorkester, Janis Kelly (sopran),
   Derek Hammond-Stroud (bariton), Geoffrey Simon
* Nikolai Rimski-Korsakov - Sümfooniline süit "Sheherezade": Noor
   prints ja printsess
   Filharmoonia orkester, Enrique Batiz
 
05:08
 
* Julian Gavino de Arcas Lacal - Fantaasia Verdi ooperi "Traviata" teemadel
   Heiki Mätlik (kitarr)
* Sergei Rahmaninov - Süit nr. 2 kahele klaverile 
   Güher Pekinel (klaver), Süher Pekinel (klaver)
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich hebe meine Augen auf zu den Bergen"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Giuseppe Demachi - Sümfoonia F-duur "Rooma kellad"
   Fabio Biondi (viiul), Europa Galante, Fabio Biondi
 
06:00
 
* Johann Strauss - Ägyptischer Marsch
   Strauss-Orchestra Vienna, Norbert Neukamp
* Veljo Tormis - "Ühtelaulmine" tsüklist "Laulud laulust ja laulikust"
   Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, Vaike Uibopuu
* Jean-Philippe Rameau - Nouvelles suites de pieces de clavecin Süit
   A-duur II osa Courante
   Michel Kiener
* Cesar Franck - Keelpillikvartett D IV Finaal
   Bartholdy-kvartett
* Zdenek Fibich - Sümfoonia nr. 2 Es-duur II 
   Detroiti SO, Neeme Järvi
* Charles Gounod - Serenaad
   Felicity Lott (sopran), Graham Johnson (klaver)
* Edvard Grieg - Süit "Holbergi aegadest" III Gavott
   Oslo Filharmoonikud, Maris Jansons
* Gustav Ernesaks, Juhan Smuul - "Kalamees naerab" tsüklist
   "Kuidas kalamehed elavad"
   Eesti Rahvusmeeskoor, Uno Järvela
* Mili Balakirev - Klaverikontsert nr. 1 fis 
   Malcolm Binns (klaver), The English Northern Philharmonia,
   David Lloyd-Jones
* Eyvind Alnaes - 4 klaverstykker 
   Erling R. Eriksen (klaver)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar