00:16:27Urmas Sisask - Nüüdisaegne Sodiaak: Veevalaja Boris Björn Bagger (kitarr)
00:21:22Johann Sebastian Bach - I osa - Eelmäng Kantaadile nr.4 "Kristus lamas surilinades" The Purcell Quartet
00:22:37Wolfgang Amadeus Mozart - "Lacrimosa" Reekviemist Kathleen Battle (sopran), Ann Murray (metsosopran), David Rendall (tenor), Matti Salminen (bass), Pariisi Koor jDirigent Daniel Barenboim
00:26:53Līga Selma-Kursiete - Es ar sauli saderēju / Chasing The Sun Valdis Muktupavels & Riga Saxophone Quartet
00:31:18Pjotr Tšaikovski - Luikede järv: Stseen Suur SümfooniaorkesterDirigent Aleksandr Lazarev
00:34:15David Hill - Dominus illuminatio Winchesteri Katedraali koorDirigent David Hill
00:36:56W.A. Mozart - "Flute & Harp concerto in C K299" filmist "The Joy Luck Club" Ensemble Instrumental Jean-Marie Leclair, Jean-Pierre Rampal (flööt), Lili Laskine (harf)
00:41:32Joaquin Rodrigo - Fantaasia ühele härrasmehele: I Adagietto - Andante moderato (Villano y Ricercare) Angel Romero (kitarr), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
00:46:24Clara Schumann - Romanze op. 22 no. 1 Daniel Hope, Royal Stockholm Philharmonic Orchestra
00:50:09Georg Friedrich Händel - Aaria "Piu non cura" oratoorium "Aja ja Tõe triumf" HWV-46a Sonia Prina (alt), Le Concert d'AstréeDirigent Emmanuelle Haim
00:55:01Jules Massenet - Méditation (from Thaïs) Cyprien Katsaris (klaver)
00:59:13Johann Christoph Friedrich Bach - Tšellosonaat G II Larghetto Charles Medlam (tšello), Richard Egarr (klaver)
01:03:51Georg Friedrich Händel - Messias, Nr.17 Duet: He shall feed His flock Concentus Musicus Wien, Christine Schäfer (sopran), Anna Larsson (alt)Dirigent Nikolaus Harnoncourt
01:09:25Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 45 fis-moll "Lahkumissümfoonia"; II-Adagio Capella IstropolitanaDirigent Barry Wordsworth
01:17:35Max Richter - Vergissmeinnight filmist "Testament of Youth" Max Richter
01:22:45Edward Elgar - Salut D'Amour David Garrett
01:25:45Magister Perotinus - Beata viscera Vox ClamantisDirigent Jaan-Eik Tulve
01:33:07Giuseppe Antonio Brescianello - Concerto g-moll II Grave La Cetra Barockorchester BaselDirigent David Plantier, Vaclav Luks
01:35:22Leo Brouwer - Un dia de noviembre Miloš Karadaglic
01:40:13Johannes Brahms - Üheksa laulu op 69 Marie-Nicole Lemieux (kontraalt), Michael McMahon (klaver)
02:02:31Wolfgang Amadeus Mozart - Kontsert viiulile ja orkestrile nr. 4 D-duur K.218 Tapiola SinfoniettaDirigent Olli Mustonen
02:23:25Johann Sebastian Bach - Kantaat nr 12 Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen BWV 12 Choir of King's College, Cambridge, The Academy of Ancient MusicDirigent Stephen Cleobury
02:48:05Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikvartett nr. 1 g-moll K 478
03:13:53Franz Schubert - Kvintett C-duur D 956 Christian Tetzlaff (viiul), Isabelle Faust (viiul), Tatjana Masurenko (altviiul), Boris Pergamenschikow (tšello
04:04:34Sergei Rahmaninov - Klaverikontsert nr.1 fis-moll op1 Leif Ove Andsnes (klaver), Berliini FilharmoonikudDirigent Antonio Pappano
04:30:04Morten Lauridsen - Ubi caritas et amor PolyphonyDirigent Stephen Layton
04:37:13Ludwig van Beethoven - Klaverisonaat nr.31 As-duur Piotr Anderszewski (klaver)
05:00:24Wolfgang Amadeus Mozart - Vesperae solennes de confessore KV 339 Baieri Raadio koor ja sümfooniaorkesterDirigent Eugen Jochum
05:27:32Johann Pachelbel - Partita "Christus, der ist mein Leben" Werner Jacob (orel)
05:34:53Antonin Dvorak - Romantiline pala op. 75 nr. 4 Steven Isserlis (tšello), Thomas Ades (klaver)
05:42:42Johann Sebastian Bach - Motett "Vaim aitab meid me nõrkusest üle saada", BWV 226 The Tafelmusik Chamber Choir, Tafelmusik Baroque OrchestraDirigent Ivars Taurins
05:51:18Georg Philipp Telemann - Concerto grosso B III Dolce Hamburgi Telemanni-ühingu KODirigent Wilfried Böttcher
05:55:24Edward Elgar - Oo, rõõmsad silmad Donald Hunt Singers
05:58:18Fryderyk Chopin - Nokturn nr.10 As-duur op 32 nr.2 Lento Maria Joao Pires (klaver)
06:03:04Gabriel Faure - Klaverikvintett nr.2 c op.115 I Allegro moderato Domus-kvintett
06:13:18Johann Sebastian Bach - Brandenburgi kontsert nr.4 G I Allegro Northern Sinfonia of EnglandDirigent George Malcolm
06:20:32Johann Sebastian Bach/Gabriela Montero - Aaria Goldbergi Variatsioonidest BWV 988 Gabriela Montero (klaver)
06:28:09Gabriello Puliti - Alleluia Barbara Tišler (sopran), Musica Cubicularis
06:30:59Josef Bayer - Tantsustseen balletist "Nukuhaldjas" Slovaki Raadio SümfooniaorkesterDirigent Andrew Mogrelia
06:41:06Tomaso Albinoni - Concerto terzo C-duur op 10 Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
06:49:13Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverisonaat D-duur K-448; II - Andante Louis Lortie (klaver), Helene Mercier (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.