Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Sergei Prokofjev - Romanss 
   Chicago SO, Claudio Abbado
* Claude Debussy - Süit "Meri" I Meri koidust keskpäevani
   Eesti-Soome Sümfooniaorkester, Anu Tali
* Benjamin Godard - Berceuse de Jocelyn
   Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
* Claudio Monteverdi - "Püha Neitsi vesper": Kaks seeravit
   Concerto Italiano, Luca Dordolo, Gianluca Ferrarini, Vincenzo di Donato,
   Rinaldo Alessandrini
* Leo Brouwer - Berceuse
   John Williams (kitarr)
* Ludwig van Beethoven - Septett Es 
   Divertimento Salzburg
* Wolfgang Amadeus Mozart - Cosi fan tutte: Retsitatiiv ja duett
   Cecilia Bartoli, Bryn Terfel, St.Cecilia Akadeemia SO, Myung Whun Chung
* Leonard Bernstein, Irwin Kostal - "Üks käsi, üks süda"
   muusikalist "West Side Story"
   Marielle Labeque, Katia Labeque
* Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 3 D-duur, II: Aaria
   Akademie für Alte Musik Berlin
* Pärt Uusberg, Juhan Liiv - Ilus ta ei ole
   Head Ööd, Vend, Meribel Müürsepp (vokaal)
* Richard Rodgers, sõn. Oscar Hammerstein II - 
   "You'll Never Walk Alone" from "Carousel"
   Bryn Terfel, English Northern Philharmonia, Chorus Of Opera North,
   dirigent Paul Daniel
* William Lloyd Webber - Serenaad keelpillidele II Romanss
   City of London Sinfonia, Richard Hickox
* Ernest Guiraud - Caprice I Andante
   Philippe Graffin (viiul), Ulsteri Orkester, Thierry Fisher
 
01:06
 
* Edvard Grieg - Allegretto Espressivo All Romanza
   Joshua Bell
* Gabriel Faure - Liblikas ja lill
   The King's Singers
* Alfredo Catalani - Nokturn
   Pietro Spada (klaver)
* Johannes Brahms - Sõnadeta laulud: Maiöö
   Mischa Maisky (tšello), Pavel Gililov (klaver)
* Georg Friedrich Händel - Ombra ma fu
   Jackie Evancho
* Jean-Philippe Rameau - Suite from "Nais" XI Sarabande
   18.saj. orkester, Frans Brüggen
* Arvo Pärt - The beatitudes
   Tenebrae kammerkoor, Nigel Short
* Nino Rota - IV osa - "Attesa" filmist "Orkestriproov"
   Filharmonica della Scala, Riccardo Muti
* Pjotr Tšaikovski - Andante cantabile
   Saulius Sondeckis
* Tomaso Albinoni - Oboekontsert d 
   Heinz Holliger (oboe), I Musici
* Manuel Maria Ponce - Kitarrikontsert, II osa 
   Ismo Eskelinen (kitarr), Lapi Kammerorkester, John Storgards
* anonymous - Compline hymn: Christe qui lux es
   Anonymous 4
* Edgar Arro - Andante religioso
   Ines Rannap (viiul), Hugo Lepnurm (orel)
 
02:05
 
* Modest Mussorgski - Pildid näituselt: Jalutuskäik
   Ivo Pogorelich (klaver)
* Claude Debussy, sdn. Charles Koechlin - Khamma
   Kuningliku Kontserdimaja Orkester, Riccardo Chailly
* Eesti-rootsi vaimulik rahvalaul - Kom o Jesu, huru länge
   Linnamuusikud, Taivo Niitvägi
* Antonin Dvorak - Sümfoonia nr. 9 e-moll "Uuest maailmast"
   Iiri Rahvusorkester, Kasper de Roo
* Gioachino Rossini - Sonaat neljale keelpillile nr. 6 D-duur
   Serenata of London
* Johann Rosenmüller - Sonaat nr. 7
   The King's Noyse, David Douglas
 
03:04
 
* Peteris Vasks - Musica Dolorosa
   Mats Levin (tšello), Rootsi Kammerorkester
* Franz Schubert - 4 eksprompti 
   David Fray (klaver)
* Hector Berlioz - Sümfoonia "Harold Itaalias" 
   Philadelphia Orkester, Eugene Ormandy
 
04:33
 
* Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 104 D-duur
   New Yorgi Filharmoonia sümfooniaorkester, Leonard Bernstein
* Dietrich Buxtehude - Jubilate Domino
   Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
 
05:06
 
* Giovanni Paisiello - Klaverikontsert nr. 1 C-duur I 
   Mariaclara Monetti (klaver), Inglise Kammerorkester, Stephanie Gonley
* Carlo Farina - Capriccio stravagante
   Jane Rogers (altviiul), Robert Woolley (klavessiin), The Purcell Quartet
* Aleksander Borodin - Sümfoonia nr. 1 Es III 
   Norra Raadio SO, Ari Rasilainen
* William Boyce - Concerto grosso B-duur
   Cantilena, Adrian Shepherd
* Robert Schumann - Fantaasia C III Langsam getragen. Durchweg leise zu halten
   Bruno Lukk (klaver)
* Paul McCartney, John Harle - Nova
   The Joyful Company of Singers, Peter Broadbent
 
06:05
 
* Leopold Mozart - Kammersümfoonia D-duur III Andante
   Herman Jeurissen (cor), Concerto Rotterdam, Heinz Friesen
* William Mathias - "Lift up your heads, O ye gates" 
   Wells Cathedral Choir, Jonathan Vaughn (orel), Matthew Owens
* Ryuichi Sakamoto - Bachata
   Ryuichi Sakamoto (klaver)
* Joseph Lanner - Valss "Die Haimbacher" (Mälestuste valss)
   Ensemble Wien, Paul Guggenberger
* Carl Maria von Weber - Metsasarvekontsert c-moll
   Radek Baborak (metsasarv), orkester, Petr Vronsky
* George Gershwin - The Man I Love
   Joanna MacGregor
* Jules Massenet - Manon: Act III - Je suis seule!...Ah! fuyez, douce imag
   Roberto Alagna (tenor), Orchestre Symphonique de Monnaie, Antonio Pappano
* Ferenc Liszt - Lendler
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Giovanni Gabrieli - Kantsoon kaheteistkümnendas laadis
   Gabrieli Players, Paul McCreesh
* Eduard Tubin, Ernst Enno - Igatsus
   Eesti Raadio koor, Toomas Kapten
* Giuseppe Verdi, Luigi Bassi - Fantaasia ooperi "Rigoletto" teemale
   Gabor Lieli (klarnet), Katharina Teufel (harf)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar