Nokturn

Nokturn
 
00:05
 
* Ferenc Lehar - Zauber der Hauflichkert operetist "Lõbus lesk"
   Londoni Filharmoonikud, Franz Welser-Möst
* Franz Schubert - Serenade
   David Garrett
* Antonio Vivaldi - II osa Andante Kontserdist B-duur kahele viiulile,
   keelpillidele ja basso continuole
   Viktoria Mullova (viiul), Giuliano Carmignola (viiul),
   Veneetsia Barokkorkester, dirigent Andrea Marcon
* Mauro Giuliani, Johann Wolfgang von Goethe - Hüvastijätt
   Kaia Urb, Heiki Mätlik, Ulrika Kristian, Jaan Õun
* Johannes Brahms - Kolm intermetsot II osa
   Marc-Andre Hamelin (klaver)
* Paul Ben-Haim - Hällilaul
   Itzhak Perlman (viiul), Samuel Sanders (klaver)
* Giacomo Puccini - Boheem: Milline külm käeke 
   Luciano Pavarotti (tenor), Berliini Filharmoonikud, Herbert von Karajan
* Sigbjorn Apeland - Tjodn
   Sigbjorn Apeland (klaver)
* Walter Kollo, Andrew Rindfleisch - Four vintage songs: I Warte,
   warte, nur ein Weilchen
   Meridian Arts Ensemble
* Tuudur Vettik, Tuudur Vettik - Kuu
   Revalia Kammermeeskoor, Hirvo Surva
* Heino Eller - Viis pala keelpilliorkestrile, V: Cantando espressivo
   Šoti Rahvusorkester, Neeme Järvi
* Angelo Badalamenti - "Südamelöök kuulikaugusele"
   muusikast filmile "Väga pikk kihlus"
   Phil Marshall
* Johann Sebastian Bach - Orkestrisüit nr. 2 h-moll, I: Avamäng
   William Bennett(fl), Academy of St.Martin-in-the-Fields, Neville Marriner
* tundmatu - Marizapalos
   Ensemble Kapsberger
 
01:04
 
* Gustav Ernesaks - Petrovi aaria ooperist "Tormide rand"
   Georg Ots (bariton), Tekla Koha (klaver)
* Robert Schumann - "Eusebius" tsüklist "Karneval"
   Marc-André Hamelin (klaver)
* Arcangelo Corelli - Kammersonaat e 
   Purcell-kvartett
* William Boyce - Tule, Püha Vaim
   The Academy of Ancient Music, Oxfordi Uue Kolledzhi koor,
   Edward Higginbottom
* Brendan Perry, Lisa Gerrard - The Promised Womb
   Dead Can Dance
* Johann Nepomuk Hummel - Klaverikontsert F-duur 
   Howard Shelley (klaver), London Mozart Players, David Juritz
* Richard Rodney Bennett - A good-night
   The Joyful Company of Singers, Peter Broadbent
* Michael Nyman - "The Morrow" filmist "Gattaca"
   Michael Nyman
* Jean Sibelius - Kontsertsüit "Luigevalgeke": III osa "Roosineid"
   Norra Raadio orkester, Ari Rasilainen
* Mark O'Connor - Poeem Carlitale
   Mark O'Connor (viiul), Yo-Yo Ma (tšello), Edgar Meyer (kontrabass)
* Aleksandr Vlassov, Aleksandr Puškin - Bahtšissarai purskkaevule
   Dmitri Hvorostovski (bariton), Ivari Ilja (klaver)
* Adam Falkenhagen - Sonaat c-moll; III osa - Tempo di giusto
   David Parsons (barokklauto)
* Clara Schumann - Klaverikontsert: Romanss
   Brigitte Engerer (klaver), Orchestre Regional de Cannes, Philippe Bender
* Camille Saint-Saens - Keelpillikvartett nr. 2 G-duur
   Fine Arts Quartet
 
02:26
 
* Gustav Holst - Invocation 
   Julian Lloyd Webber (tšello), Academy of St.Martin-in-the-Fields,
   Neville Marriner
* Arvo Pärt - Credo klaverile, segakoorile ja orkestrile
   Helene Grimaud (klaver), Rootsi Raadio koor ja Sümfooniaorkester,
   Esa-Pekka Salonen
* John Taverner - Sanctus & Benedictus (Gloria tibi Trinitas)
   Fretwork
* Fryderyk Chopin - Klaverikontsert nr. 2 f 
   Krystian Zimerman (klaver), Poola Festivali orkester, Krystian Zimerman
 
03:09
 
* Veljo Tormis - Lauliku lõpusõnad
   Eesti Rahvusmeeskoor, Ants Soots
* Sergei Prokofjev - Balletisüit "Romeo ja Julia" 
   Cincinnati Sümfooniaorkester, Paavo Järvi
* Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G-duur 
   ASMF Chamber Ensemble klassikaline poogenpill-sekstett
 
04:22
 
* Claude Debussy - "Meri" - kolm sümfoonilist eskiisi
   Los Angelese Filharmoonia orkester, Esa-Pekka Salonen
* Johann Valentin Meder - Leben wir, so leben wir dem Herrn
   Hortus Musicus, Andres Mustonen
* Anton Bruckner - III osa Scherzo: Sehr schnell Sümfooniast nr. 7 E-duur
   Wiener Philharmoniker, Nikolaus Harnoncourt
 
05:03
 
* Giovanni Battista Sammartini - Kvintett nr. 3 G
   Ensemble 415, Chiara Banchini
* Wolfgang Amadeus Mozart - Postisarve serenaad D I Adagio
   Berliini Filharmoonikud, Claudio Abbado
* Pietro Antonio Locatelli - Viiulisonaat nr. 2 F-duur 
   Locatelli Trio: Elizabeth Wallfisch (viiul), Richard Tunnicliffe (tšello),
   Paul Nicholson (klavessiin)
* Gioachino Antonio Rossini - Marss ja mälestused mu viimaseks reisiks
   tsüklist "Album klaverile, viiulile, harmooniumile, tšellole ja metsasarvele"
   Marco Sollini (klaver)
* Anonymous - Gregooriuse antifon "Gloria laus"
   Püha Miikaeli Poistekoor, Linnamuusikud, Kadri Hunt
* Arnold Bax - Võidulaul
   Londoni Filharmooniaorkester, Bryden Thomson
 
06:02
 
* Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Singet dem Herren ein neues Lied"
   Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata Köln, Frieder Bernius
* Pjotr Tšaikovski, Earl Wild - At the ball
   Cyprien Katsaris (klaver)
* Ralph Vaughan-Williams - Romanss viiulile ja orkestrile "Lõokese lendutõus"
   BBC Sümfooniaorkester, Andrew Davis
* Reynaldo Hahn - Monoloog ja forlana
   Yuco Inoue (altviiul), Stephen Coombs (klaver)
* Gustav Mahler - "Der Tamboursg'sell" tsüklist "Des Knaben Wunderhorn"
   Christoph Pregardien (tenor), Michaek Gees (klaver)
* Pietro Antonio Cesti - Sissejuhatus ooperile "Orontea"
   Concerto Vocale (instrumentaal), Rene Jacobs
* Veljo Tormis - Laulu palju
   Eesti Filharmoonia Kammerkoor, Tõnu Kaljuste
* Giovanni Sollima - "Violoncelles, Vibrez!"
   Gidon Kremer, Marta Sudraba, Sol Gabetta, Kremerata Baltica
* Luys de Narvaez - La cancion del Emperador
   Göran Söllscher (kitarr)
Muusika nimekiri
{{music.Info.STARTTIME | substringtwo}}
{{music.meta.AUTHOR1}} - {{music.meta.SONGNAME}} ({{music.meta.PERFORMER}})

Kommentaare veel ei ole. Ole esimene!

Vasta kommentaarile

+{{childComment.ReplyToName}}:
Vasta kommentaarile
Vasta

Laadi juurde ({{take2}})
Nime väli peab olema täidetud
Mitte rohkem kui 50 tähemärki
Kommentaari väli ei saa olla tühi
Mitte rohkem kui 1024 tähemärki
{{error}}
Lisa uus kommentaar