00:22:18Marco Enrico Bossi - Entrée pontificale Jaroslav Tuma (orel)
00:25:56Giacomo Puccini - Boheem, I vaatus: Rodolfo aaria - Milline külm käeke / Che gelida manina Jose Cura (tenor), Philharmonia OrchestraDirigent Placido Domingo
00:30:44Rolf Lislevend/Girolamo Frescobaldi - Passacaglia cantata Rolf Lislevand, Arianna Savall, Pedro Estevan, Bjorn Kjellemyr, Guido Morini, Marco Ambrosini, Thor-Harald Johns
00:35:02Henry Purcell - A Dance for the Followers of Night Le Concert des NationsDirigent Jordi Savall
00:37:12Gustav Ernesaks/Eduard Visnapuu - Päike vajus pärnapuule Eesti RahvusmeeskoorDirigent Ants Üleoja
00:40:11Tomas Luis de Victoria/Leopold Stokowski - Jeesus, armas mälestus BBC FilharmoonikudDirigent Matthias Bamert
00:43:10Howard Shore - Evenstar London Philharmonic Orchestra, The London Voices, The London Oratory School ScholaDirigent Howard Shore
00:46:23Emilis Mengailis - Kaks meist" Keelpillikvartetist "Quasi uno quartetto" Ilze Zarina (viiul), Agnese Kannina-Liepina (viiul), Arigo Štrals (altviiul), Diana Ozolina (tšello)
00:49:26Jean Sibelius - Fragment II osast-Tempo moderato "Orkestrisüidist" ("Okeaniidide"eelvariant) Lahti SümfooniaorkesterDirigent Osmo Vänskä
00:52:10Henry Desmarest - Dominus regnavit: VII Le Concert Spirituel, dir Hervé Niquet
00:56:36Heitor Villa-Lobos - Mazurka-Choro Miloš Karadaglic
01:00:34Manuel de Falla/Maurice Marechal - 7 hispaania rahvalaulu: Nana Alban Gerhardt (tšello), Cecile Licad (klaver)
01:02:45Ameerika rahvalaul - Swing low, little chariot Bryn Terfel (bariton), London Voices, Londoni SümfooniaorkesterDirigent Barry Wordsworth
01:06:49Edvard Grieg - Lüüriline süit op.54 III Nokturn Norra Raadio SODirigent Ari Rasilainen
01:11:45Angelo Badalamenti - Heartbeat to a gunshot/"Südamelöök kuulikaugusele" muusikast filmile "Väga pikk kihlus"
01:16:12Joaquin Rodrigo - Fantaasia ühele härrasmehele: I Adagietto - Andante moderato (Villano y Ricercare) Angel Romero (kitarr), Londoni SümfooniaorkesterDirigent Andre Previn
01:21:05Anonymus - O miles Christi Malmö Muusikakolled'zi koorDirigent Laszlo Dobszay
01:23:34Georg Friedrich Händel - Will the sun forget to streak Oratooriumist "Saalomon" Collegium Musicum 90Dirigent Simon Standage
01:28:50Johann Sebastian Bach - Sarabande / Partita nr. 3 a-moll BWV 827 Murray Perahia (klaver)
01:33:00Franz Schubert - Sonaat a-moll D821 II Adagio Yuri Bashmet = viola, Mihhail Muntjan = klaver
01:38:34Wolfgang Amadeus Mozart - Klaveritrio B-duur K 502 The Mozartean Players: Steven Lubin (klaver), Stanley Ritchie (viiul), Myron Lutzke (tšello)
02:03:08Dietrich Buxtehude - Jesu, meine Freud und Lust Michael Chance (kontratenor), The Purcell Quartet
02:10:37Giuseppe Verdi - Sitsiilia verepulm: Avamäng Rahvusooper Estonia SümfooniaorkesterDirigent Risto Joost
02:19:59Sergei Prokofjev - Klaverikontsert nr.1 Des-duur op 10 Gulbenkiani OrkesterDirigent Lawrence Foster
02:36:35Erkki-Sven Tüür - Dedication Valle-Rasmus Roots (tsello), Johan Randvere (klaver)
02:43:20Wolfgang Amadeus Mozart - Klaverikontsert nr. 17 G-duur II Andante Leonard Hokanson (klaver), Camerata LabacensisDirigent Kurt Redel
02:52:36Heinrich Schütz - Taaveti psalm "Ich hebe meine Augen auf zu den Bergen" Stuttgarti Kammerkoor, Musica Fiata KölnDirigent Frieder Bernius
02:59:59Franz Schubert - Sümfoonia nr.1 D-duur D 82 Berliini FilharmoonikudDirigent Karl Böhm
03:29:42Gustav Mahler - Laul Maast Los Angelese Filharmoonia orkester, Placido Domingo (tenor), Bo Skovhus (bariton)Dirigent Esa-Pekka Salonen
04:31:05Antonin Dvo'rak - Sümfooniline jutustus "Vetevaim" Kuningliku Kontserdimaja OrkesterDirigent Nikolaus Harnoncourt
04:52:12Joan Cererols - Serafin que con dulce harmonia from Missa mexicana The Harp ConsortDirigent Andrew Lawrence-King
05:00:04Franz Joseph Haydn - Sümfoonia nr. 70 D II Specie d'un canone .. (Andante) Birminghami sümfooniaorkesterDirigent Simon Rattle
05:08:12Wolfgang Amadeus Mozart - Viiulikontsert nr. 1 B-duur KV 207 Deutsche KammerphilharmonieDirigent Christian Tetzlaff
05:28:13Kuldar Sink/Juhan Liiv - Looduspildid: Tali; Tuisk; Lumelained väljal Leili Tammel (metsosopran), Camerata Tallinn: Jaan Õun (flööt), Ulrika Kristian (viiul), Heiki Mätlik (kitar
05:44:59Carl Czerny - FANTAASIA F-MOLL OP.226 Yaara Tal (klaver), Andreas Groethuysen (klaver)
05:54:34Tõnu Kõrvits - Stabat Mater Mark Dobell (tenor), The Sixteen koorDirigent Harry Christophers
06:05:46Georg Philipp Telemann - Triosonaat a-moll Camerata Tallinn: Jaan Õun (flööt), Mati Kärmas (viiul), Heiki Mätlik (kitarr)
06:15:43Charles Gounod - Faust: Valss "Nuubialannad" Academy of St.Martin-in-the-FieldsDirigent Neville Marriner
06:18:13Francis Poulenc - 15ème Improvisation en ut mineur (Hommage à Edith Piaf) Cyprien Katsaris (klaver)
06:21:01Johannes Brahms - Keelpillisekstett nr. 2 G op 36 IV FInaal. Poco allegro Kammeransambel "Academy of St.Martin-in-the-Fields"
06:30:31Georges Bizet - Carmen: Les tringles des sistres tintaient (II vaatus) Elina Garanca (metsosopran), Cristina Antoaneta Pasaroiu (sopran), Giuseppina Bridelli (metsosopran), OrchestraDirigent Karel Mark Chichon
06:35:10Johann Sebastian Bach - Menuet I / Partita I in B-flat major BWV 825 Andras Schiff (klaver)
06:36:26Theodoro Cyro de Souza - Ascendit Deus Ex Cathedra & Jeffrey Skidmore
06:40:38Zdenek Fibich - Sümfoonia nr.2 Es III Scherzo. Presto-Molto meno mosso Detroiti SODirigent Neeme Järvi
06:49:20Georg Friedrich Händel - Triosonaat g-moll op 2 nr .2 London Baroque
06:57:10Eyvind Alnaes - 10 klaveripala norra rahvaviiside teemal op 39 VII Saeterreisen Erling R.Eriksen (klaver)
Kommentaarid
Alates 02.04.2020 kuvab ERR kommenteerija täisnime.